Stulecie Winnych 5 opowie o początkach rodu! Produkcja potwierdza, ale jest szansa na dalsze losy Winnych po 1989 roku

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 5 opowie o początkach rodu! Produkcja potwierdza, ale jest szansa na dalsze losy Winnych po 1989 roku

Stulecie Winnych 5

Stulecie Winnych 5 opowie o początkach rodu! Produkcja potwierdza, ale jest szansa na dalsze losy Winnych po 1989 roku

"Stulecie Winnych 5" opowie o tym, jak zaczęła się piękna historii rodu z Brwinowa. To już pewne, a produkcja potwierdza informacje, które podaliśmy jako pierwsi! Jest także nadzieja dla fanów "Stulecia Winnych", którzy liczyli na ekranizację dalszych losów najmłodszego pokolenia po 1989 roku. Czy w 6 sezonie serialu zobaczymy, jak Ania (Urszula Grabowska) świętuje 100. urodziny? Sprawdź co już wiemy o 5 i 6 sezonach "Stulecia Winnych"!

"Stulecie Winnych 5". Młoda Bronia i Antoni zakładają ród! Czy będzie kontynuacja po 1989 roku?

O tym, że 5 sezon "Stulecia Winnych" opowie o tym, jak młodziutka Bronia (Kinga Preis) wyszła za zduna Antoniego (Roman Garncarczyk) i bała się nocy poślubnej. Pisaliśmy o tym jako pierwsi i nasze informacje potwierdziły się! Jak poinformował portal wirtualnemedia.pl scenariusz na bazie 4 tomu powieści Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Początek" został napisany i teraz trwają przygotowania do podpisania umowy na realizację serialu.    

"Stulecie Winnych 5" czeka na podpis

Scenariusz do serialu został już napisany, od jakiegoś czasu projekt czeka na podpisanie umowy przez Endemol Shine Polska i Telewizję Polską. Po podpisaniu umowy będą mogły się rozpocząć zdjęcia do produkcji - poinformowały wurtualnemedia.pl. 

Zobacz też: Barwy szczęścia wrócą później, niż się spodziewano! Kiedy emisja nowego 2649 odcinka?

Fani "Stulecia Winnych" zasmucili się, że na 5 sezon ich ulubionego serialu trzeba będzie dłużej poczekać. Martwią się też, że nie zobaczą dalszych losów najmłodszego pokolenia, które w powieści Grabowskiej zostały opisane w 3 tomie. Ale mamy dobre wieści!

6 sezon "Stulecia Winnych" przywróci znanych bohaterów?

Jak podały wirtuelnemedia.pl najprawdopodobniej w „Stuleciu Winnych 6” zobaczymy kolejne losy bohaterów z 4 pierwszych sezonów serii. Akcja ewentualnego szóstego sezonu będzie się dziać po 1989 roku, czyli w okresie transformacji po okresie PRL-u w Polsce. Wówczas w serialu najprawdopodobniej zobaczymy gwiazdy, które widzowie pokochali za role Winnych: Urszulę Grabowską, Magdalenę Walach, Stefana Pawłowskiego czy Patryka Szwichtenberga. 

W 6 sezonie "Stulecia Winnych" zobaczymy - o ile powstanie - także najmłodsze gwiazdy serialu. Pewność, że 6 sezon serialu powstanie i opowie finał historii rodu Winnych uzyskamy, kiedy umowa producencka zostanie podpisana. 

Na razie to, kto zagra młodą Bronię i Antoniego w "Stuleciu Winnych 5", ich rodzeństwo i dzieci, pozostaje pilnie strzeżoną tajemnicą produkcji. Będziemy informowali na bieżąco o przeciekach, kiedy aktorzy nareszcie wejdą na plan!  

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Pierwsze spotkanie Mateusza i Lilki. Poleją się łzy! Mostowiak wybaczy żonie zdradę?

Stulecie Winnych 4. Barbara Wypych zdradza, jak musiała zmienić się do roli Andzi. To niesamowite co jej zrobili
Najnowsze