Stulecie Winnych 5. Arkadiusz Janiczek zdradził o czym będzie nowy sezon! Kto zagra młodą Bronię?

i

Autor: TVP/empik.com/Łukasz Sokół Stulecie Winnych 5. Arkadiusz Janiczek zdradził o czym będzie nowy sezon! Kto zagra młodą Bronię?

Stulecie Winnych

Stulecie Winnych 5. Arkadiusz Janiczek zdradził o czym będzie nowy sezon! Tylko u nas: kto zagra młodą Bronię?

Sensacyjny news ze "Stulecia Winnych"! Grający Władka Arkadiusz Janiczek zdradził, co opowie 5 sezon serialu. Okazuje się, że na 4 sezonie kończy się znana wszystkim historia Winnych! Zdaniem gwiazdora to wcale nie będzie kontynuacja losów Winnych po 1989 roku, twórcy jednak zdecydują się na ekranizację 4 tomu powieści Ałbeny Grabowskiej: "Stulecie Winnych. Początek"! Pisaliśmy jako pierwsi, że o początkach miłości Broni (Kinga Preis) i Antoniego (Roman Gancarczyk) opowie "Stulecie Winnych 5" i wygląda na to, że mieliśmy rację. Dlaczego nie poznamy losów Winnych po 1989 roku? Sprawdź, co mówi na ten temat serialowy Władek Winny!

"Stulecie Winnych 5". A jednak zobaczymy początek rodu Winnych! Kto zagra młodziutką Bronię?

To, że "Stulecie Winnych 5" powstanie na pewno ogłoszono zaraz po zakończeniu emisji sezonu 4. Oficjalne doniesienia produkcji były takie, że kolejna odsłona serialu będzie zgodna z literą powieści Ałbeny Grabowskiej i opowie losy najmłodszego pokolenia rodu Winnych w latach 1989-2014. Ale teraz wypłynęły sensacyjne wieści, które potwierdzają nasze przypuszczenia - o tym, że w 5 sezonie "Stulecia Winnych" poznamy młodziutką Bronię i początki jej miłości do Antoniego!

Władek ze "Stulecia Winnych" w finale 4 sezonu serialu skończył 100 lat i w ten piękny i wzruszający sposób zamknięto pewien etap historii rodu. I jak się okazuje nie bez powodu, bo 5 sezon nas zaskoczy! Co ujawnił na ten temat grający Władka Janiczek?

- Serial "Stulecie Winnych" okazał się bardzo zaskakująco "Stuleciem Władysława Winnego" - ocenił dumny Janiczek. 

Zobacz też: M jak miłość. Koniec Patrycji i Łukasza w nowym sezonie?! Nie pokazują Wojciechowskiego, a Argasińska prosi o wielką miłość - ZDJĘCIA

Arkadiusz Janiczek (Władek w Stuleciu Winnych) w 2 PROGRAMIE PR

i

Autor: facebook Arkadiusz Janiczek (Władek w "Stuleciu Winnych") w 2 PROGRAMIE PR

Grający Władka w "Stuleciu Winnych" aktor wyjaśnił też wszystkim, dlaczego 5 sezon serialu nie może opowiadać dalszych losów rodu Winnych po 1989 roku. 

- Saga zaczyna się w 1914, kończy w 2014, ale serial, gdybyśmy kręcili dalej po 1990 roku, przestałby być historycznym! Zaczęłyby pojawiać się postaci, które mają duże znaczenie dzisiaj i które nie schodzą dzisiaj z ekranów i to by budziło bardzo wielkie kontrowersje - zdradza grający Władka w "Stuleciu Winnych" Janiczek w wywiadzie dla 2 programu Polskiego Radia. -  Na razie są podziały na czytelników sagi i na widzów. I oni się tam spierają, co jest fantastyczne, bo nie pozostają obojętni. A gdybyśmy kręcili dalej po 90 roku to byłby podział taki, jaki widzimy na co dzień na ulicy, w metrze, w tramwaju i w domach. A to nie o to chodzi. 

Dziennikarz jednak dopytywał dalej Janiczka, czy w takim razie serial skończy się na 4 sezonie "Stulecia Winnych". I wtedy wszystko stało się jasne!

- Z tego co wiem, będzie kręcona jakaś 5 część, ale pozostawiam w tajemnicy o czym i jak będzie kręcona.  Dopytany przez dziennikarza Janiczek jednak potwierdził z uśmiechem, że "będzie to coś takiego jak prequel. Prequel to mało powiedziane...". 

Wobec takich mocnych faktów pozostaje pytanie, kto w takim razie zagra główne role w "Stuleciu Winnych 5"? 4 tom sagi Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Początek" pojawił się m.in. jako audiobook, czytany przez... Weronikę Humaj! Pisaliśmy wówczas, że gwiazda dostała 3 rolę w serii po Ani Winnej i Kasi Borkowskiej. Książka o początkach rodu Winnych jest historią opowiadaną przez młodziutką Bronię. Czy Weronika Humaj da tej postaci nie tylko głos, ale wcieli się w nią na ekranie? Sesja zdjęciowa do audiobooka potwierdza tej podejrzenia. Zobacz jak wygląda Humaj jako panna młoda w "Stuleciu Winnych"!  

Nie przegap: M jak miłość. Nowy wygląd Mateusza Mostowiaka. Rejs do Afryki zrobi z niego prawdziwego twardziela! - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4: Barbara Wypych pokazuje jak musiała się zmienić do roli Andzi
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze