Stulecie Winnych 5. Kto zagra 18-letnią Bronię Winną? Fani już zdecydowali. Będziecie zaskoczeni! - ZDJĘCIA

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 5. Kto zagra 18-letnią Bronię Winną? Fani już zdecydowali. Będziecie zaskoczeni! - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 5

Stulecie Winnych 5. Kto zagra 18-letnią Bronię Winną? Fani zdecydowali, ale wybór! - ZDJĘCIA

"Stulecie Winnych" 5 sezon powstanie i jak pisaliśmy jako pierwsi wiadomo już o czym będzie. Część fanów zmartwiły wieści od grającego Władka Winnego Arkadiusza Janiczka, że kolejna odsłona serialu nie opowie dalszych losów rodziny po 1989 roku, które można znaleźć w 3. tomie powieści Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli". Ale jest też dobra strona - w 5 sezonie sagi rodu Winnych zobaczymy młodziutką Bronię (Kinga Preis) i dowiemy się, jak się narodziła ich miłość! Kto zagra 18-letnią narzeczoną Antoniego (Roman Gancarczyk)? Kto wcieli się w zduna, który oszaleje na puncie Broni? Fani już zdecydowali!

"Stulecie Winnych 5". Kto zagra młodziutką Bronię w 5 sezonie?

"Stulecie Winnych" 5 sezon, jak pisaliśmy jako pierwsi, opowie o początkach rodu Winnych. To nagły zwrot akcji wobec wcześniejszych zapowiedzi produkcji serialu. Informacje, jakie płynęły do fanów były jednoznaczne: 5 sezon opowie tym, co się wydarzy w najmłodszym pokoleniu Winnych pomiędzy 1990 a 2014 rokiem. Ale szczere wyznanie Janiczka zmieniło wszystko!

Kto opowiada początek "Stulecia Winnych"?

O tym, że 5 sezon "Stulecia Winnych" może opowiadać historię początków rodu również pisaliśmy jako pierwsi. Przy okazji wydania 4 tomu powieści Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Początek" zrobiona została unikalna sesja zdjęciowa Weroniki Humaj (Ania Winna i Kasia Borkowska) - zobacz w GALERII ZDJĘĆ, narratorki tej części książki na audiobooku. Jak dodać do tego, że ta właśnie część powieści jest opowiadana przez młodziutką Bronię, a Humaj pozuje do zdjęć w sukience ślubnej z wiankiem na głowie, to właśnie jej nazwisko zaczęło się pojawiać, jak "typ" na młodą Bronię. Co na to fani?

Zobacz też: M jak miłość. Nowy wygląd Mateusza Mostowiaka. Rejs do Afryki zrobi z niego prawdziwego twardziela! - ZDJĘCIA

Na profilu superseriale.pl na Facebook-u zapytaliśmy fanów "Stulecia Winnych", kto Waszym zdaniem powinien zagrać młodziutką serię w prequel-u serialu. Jako potencjalne kandydatki zaproponowaliśmy; Kingę Preis (Bronia), Weronikę Humaj (Ania i Kasia), Karolinę Wajdę (Władzia), Karolinę Bacię (Mania w sezonie 1-2). Jak myślicie, kto wygrał?

Tylko ona może zagrać Bronię w "Stuleciu Winnych 5"!

Otóż fani "Stulecia Winnych" jednoznacznie zdecydowali, że Bronię Winną może grać wyłącznie Kinga Preis! I nie szkodzi, że na początku tej historii poznajemy 18-letnią pannę, którą przeraża noc poślubna. - Panią Preis nieda się nikim zastąpić - czytamy w licznych komentarzach. 

Na 2 miejscu w fanowskim rankingu znalazła się Weronika Humaj, jedna osoba zagłosowała na grającą serialową Władzię Karolinę Wajdę. Kto wygra casting produkcji "Stulecia Winnych"? Na odpowiedź na to pytanie trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.   

Przeczytaj także: M jak miłość. Poród Julii w nowym sezonie. Będzie tak blisko rozwiązania, a zamiast Budzyńskiego w szpitalu pojawi się Sylwia - WIDEO, ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4. Barbara Wypych zdradza, jak musiała zmienić się do roli Andzi. To niesamowite co jej zrobili
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze