Stulecie Winnych 4 sezon. Ryszard umrze w więzieniu? Potworny los męża Mani to klątwa Winnej

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4 sezon. Ryszard umrze w więzieniu? Potworny los męża Mani to klątwa Winnej

Stulecie Winnych 4 sezon. Ryszard umrze w więzieniu? Potworny los męża Mani to klątwa Winnej

W "Stuleciu Winnych 4" Ryszard (Piotr Rogucki) zapłaci wysoką cenę za swoją opozycyjną działalność. To już pewne - mąż Mani (Magdalena Walach) trafi w stanie wojennym za kratki i szybko stamtąd nie wyjdzie. Jeżeli twórcy serialu będą podążać za klątwą, która ciąży na Mani Winnej, jej mąż może umrzeć w więzieniu! Jej pierwszy mąż Paweł (Tomasz Włosok/Jacek Beler) cudem uniknął więziennej egzekucji i do końca życia musiał się ukrywać, nawet przed swoją żoną. W 4 sezonie "Stulecia Winnych" w życiu Winnych nie będzie już zakochanego w Ani (Urszula Grabowska) drania Kazimierza (Mateusz Janicki) i nikt nie będzie zdolny wyciągnąć zza krat zapiekłego w walce o Polskę Ryszarda... Czy Mania zostanie sama na resztę życia?

"Stulecie Winnych 4". Klątwa Mani powróci! Straci drugiego męża za kratami?

Ryszard w "Stuleciu Winnych" długo walczył o rękę Mani. Zakochany bez pamięci w młodej Winnej Borkowski musiał wykazać się nieziemską cierpliwością, aby Mania uznała swojego pierwszego męża Pawła, za zmarłego. W 3 sezonie serialu było już nawet pewne, że Ryszard opuści Manię na zawsze, kiedy bezpieka przerwała jego ślub z ukochaną informacją o tym, że "wróg ojczyzny" Bartosiewicz żyje! Prawda była taka, że Paweł faktycznie przeżył wojnę uratowany w ostatniej chwili przed egzekucją przez Kazimierza, który zrobił to dla Ani, a Mania poznała prawdę o tym dopiero w ostatnim odcinku 3 sezonu serialu o rodzie Winnych.  

Ryszard okazał się w "Stuleciu Winnych" wspaniałym mężem Mani i ojcem jej córek Kasi (Weronika Humaj) i Basi (Kamila Bujalska). W jesieni życia Borkowski jednak zaczął brać aktywny udział w wydarzeniach politycznych i stanął na czele robotniczego strajku w Ursusie przeciwko komunistycznej władzy. I niestety zaprowadzi go to prosto do komunistycznego więzienia - identycznie jak kiedyś walka o ojczyznę Pawła!  

Czytaj także: Na Wspólnej, odcinek 3277: Agnieszka i Hebel znowu razem? Prawniczka odzyska pamięć, ale parę czeka kolejny dramat

Stulecie Winnych. Ruszył 4 sezon. Tak się zmienią Andzia i Stanisław
Stulecie Winnych 3 odc. 38. Mania (Magdalena Walach)

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 3 odc. 38. Mania (Magdalena Walach)

Gwiazdy "Stulecia Winnych" weszły już na plan 4 sezonu serialu. Piotr Rogucki, grający rolę Ryszarda pochwalił się przy tej okazji na swoim profilu na Instagramie zdjęciem, które wygląda jak z więziennej celi. I choć aktor zdaje się dobrze bawić tą sytuacją, w realnej rzeczywistości stanu wojennego w podobnym miejscu żartów nie było. Za kratami można było stracić życie!

- Dolne kojo. Prawdziwy git - zareagowali fani postaci Ryszarda w "Stuleciu Winnych", z podobnym jak ich ulubiony gwiazdor uśmiechem. 

Niezłe kojo ? Na chwilę.

- Ooo Panie jaka cela ???

- Coś Pan Piotr przeskrobał ?

W powieści Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli", która stanie się pierwowzorem dla losów Winnych w 4 sezonie, Ryszarda u boku Mani nie ma w ogóle. To, czy straci życie w wyniku swojej politycznej walki w dramatycznych okolicznościach zależy od kreatywności twórców serialu. Jak dotąd produkcja telewizyjnego hitu nie trzymała się książki Grabowskiej w zbyt kurczowy sposób, więc być może Ryszard dostanie szanse, aby dożyć u boku ukochanej Mani późnej starości. Ale z drugiej strony - jeżeli upiorna klątwa Winnej zadziała, możemy zobaczyć straszną śmierć 2 męża Mani, którego nikt nie zdoła uratować... 

Nie przegap: M jak miłość. Ania wpadnie w obłęd. Budzyński odda córkę Marcie, bo nie da już rady z nieobliczalną 16-latką!

Najnowsze