Stulecie Winnych 4, odcinek 49: Okrutny Komornicki zniszczy najbliższych Kasi. Na przeszukaniu mieszkania i starcie pracy się nie skończy

i

Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 4, odcinek 49: Okrutny Komornicki zniszczy najbliższych Kasi. Na przeszukaniu mieszkania i starcie pracy się nie skończy

Stulecie Winnych 4, odcinek 49: Okrutny Komornicki zniszczy najbliższych Kasi. Na przeszukaniu mieszkania i starcie pracy się nie skończy

W 49 odcinku "Stulecia Winnych" dawny kochanek Kasi (Weronika Humaj) i wyrodny ojciec Małgosi (Zofia Stafiej) przejmie stery i dokona brutalnej zemsty za odrzucenie. To będzie ten moment, w którym Małgosia nie będzie chciała już znać "tatusia", a Juliana (Jacek Knap) uzna za swojego ojca. Komornicki (Marcin Kwaśny) nie zniesie tej zniewagi i zrobi wszystko, aby zniszczyć rodzinę swojej dawnej kochanki. Nalot ubeków na mieszkanie Kasi i Juliana, strata przez oboje pracy to będzie niewinny początek. Czy Komornicki w 49 odcinku "Stulecia Winnych" zdoła zniszczyć z trudem zbudowane szczęście rodzinne Kasi, jej męża i córki?

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 49 (odc. 10) - niedziela, 1.05.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 49 odcinku "Stulecia Winnych 4" będzie wyglądało na to, że siły zła, które pracują przeciwko Winnym, są górą. Wesele Michelle i Janusza zniszczy podła Gołębianka, a Komornicki sprawi, że rodzina Juliana i Kasi popadnie w ruinę. Jak do t6ego dojdzie?

Zacznie się od tego w 49 odcinku "Stulecia Winnych 4", że "kochany tatuś" spotka się z Małgosią, aby oznajmić jej, że wyjeżdża na placówkę do Wiednia. Ale reakcja córki bardzo mu się nie spodoba!

- Opłacił ci się ten mundur na ekranie - wyśmieje ojca Małgosia.

- Gosiu, nie będzie mnie na twojej 18-ce - wyzna ze smutną miną Komornicki. 

- A ty byłeś kiedykolwiek na moich urodzinach? 

- Długo się nie zobaczymy, będę się o ciebie martwił...

- I co? Chcesz teraz udawać tatusia?

- Córeczko... - Komornicki spróbuje pogładzić córkę po policzku. 

- Dam sobie radę! - żachnie się Małgosia i odtrąci rękę ojca. 

- Tylko nie pakuj się w kłopoty, jak twoja matka! - podniesie głos aktor. - Nie mieszaj się w te "bibuły", te teatrzyki... Nawet nie masz pojęcia, jak to ci może złamać życie!

- Wiem! Ale się nie boję!

- Ale ja nie chcę mieć przez ciebie problemów - wreszcie Komornicki ujawni swoje prawdziwe oblicze. 

- Więc o to ci chodzi? Prawie się nabrałam, wiesz? - Małgosia będzie wstrząśnięta. - Wiesz co było w tym wszystkim najgorsze? To pieprzone czekanie i myśl: "Co jest ze mną do cholery nie tak, że nawet własny ojciec mnie nie chce"! - wykrzyczy Małgosia Komornickiemu w twarz. 

- Ale zawsze cieszyłaś się na mój widok - zdziwi się tatuś. 

- Tak! Bo zawsze wydawało mi się, że wszystko się zmieni, że będziesz jakoś obecny w moim życiu!

- Ale ja zawsze byłem z ciebie dumny! I chce to powiedzieć całemu światu! - wykrzyczy aktor i od razu doda: - Znasz program "Sławni ojcowie"? Umówiłem nas tam, wystąpimy tam razem! Nagranie za 2 dni. 

- Nigdy! Zapomnij! 

- Jestem w końcu twoim ojcem!

- Moim prawdziwym ojcem jest Julian Czerwiec!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1658: Marysia pierwsza dowie się o dziecku Franki. Przeczyta testament żony Pawła spisany na wypadek śmierci?

To będzie przełomowy moment w 49 odcinku "Stulecia Winnych 4". Twarz Komornickiego zblednie i kiedy zrozumie, że przegrał wszystko i stracił córkę, natychmiast przystąpi do aktów zemsty. 

W mieszkaniu Juliana i Kasi w 49 odcinku "Stulecia Winnych 4"zjawi się milicja i zacznie się brutalne przeszukanie. Ktoś złoży donos, że odbywają się tam podziemne przedstawienia i nikt nie będzie miał wątpliwości, że donosicielem jest Komornicki. Co gorsze, Julian z dnia na dzień straci pieniądze na swoje badania dotyczące leczenia bezpłodności. A Kasia, która już dostała rolę w ważnym filmie znienacka ją straci!

Kasia w 49 odcinku "Stulecia Winnych 4" wybierze się do teatru, gdzie Komornicki gra główną rolę w jednym z przedstawień. 

- Wiem, że to twoja robota - wygarnie Kasia Komornickiemu za kulisami sceny. - Julek, przeszukanie mieszkania, moja rola. Ale już nic nie musze mówić... Właściwie wszystko usłyszałeś - Kasia uśmiechnie się do faktu, że publiczność "wyklaskała" gwiazdora za mundur w stanie wojennym w telewizji. 

- Mam tego dość - oświadczy na to Komornicki. - Wyjeżdżam stąd. 

Czy faktycznie w 49 odcinku "Stulecia Winnych 4"podły ojciec Małgosi wyjedzie w świat i pozwoli o sobie zapomnieć? 

Sprawdź koniecznie: Koniec Stulecia Winnych 4 nastąpi wcześniej! Wszystko przez zmianę emisji 50 odcinka

Stulecie Winnych 4, odcinek 49 ZWIASTUN. Ślub Michelle i Janusza z dramatycznym finałem! Władek umrze przez Gołębiankę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze