Stulecie Winnych 4, odcinek 44: Koszmarny dramat Kasi. Będzie musiała wybierać między Małgosią a Julianem - ZWIASTUN

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4, odcinek 44: Koszmarny dramat Kasi. Będzie musiała wybierać między Małgosią a Julianem - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 4, odcinek 44: Koszmarny dramat Kasi. Będzie musiała wybierać między Małgosią a Julianem - ZWIASTUN

W 44 odcinku "Stulecia Winnych 4" Kasia (Weronika Humaj) zostanie postawiona przed koszmarnym wyborem. Małgosia (Oliwia Sekita/Zofia Stafiej) i Julian (Jacek Knap), córka i ukochany Borkowskiej nie będą umieli się porozumieć i postawią sprawy na ostrzu noża. Czy Kasia będzie musiała wybierać między miłością do córki Małgosi i doktora Juliana Czerwca? "Oliwy do ognia" w 44 odcinku "Stulecia Winnych 4" będzie nadal dolewał podły Komornicki (Marcin Kwaśny), który manipuluje córką, a szczęście Kasi dla niego zło, które musi zniszczyć. Czy Kasia pogodzi Małgosię i Juliana, czy poświęci się dla córki? Zobacz koniecznie ZWIASTUN 44 odcinka "Stulecia Winnych 4" i GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 44 (odc. 5) - niedziela, 3.04.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 44 odcinku "Stulecia Winnych 4" Małgosia będzie deklarowała coraz większą nienawiść do ukochanego swojej mamy, Juliana. Córka Borowskiej bardzo źle zareagowała na pojawienie się Czerwca w życiu swojej mamy i wywołała z tego powodu skandal na komunii kuzynek. Niestety, czas nie uleczy ran i nienawiść nastolatki będzie rosła w najlepsze. A Julian w końcu będzie miał tego dość. 

To Czerwiec w 44 odcinku "Stulecia Winnych 4" postawi swojej ukochanej granice. Julian powie ukochanej prosto w oczy, że ma dość zachowania jej córki i ona musi coś z tym zrobić. Czy Kasia uzna, że musi wybrać między miłością do mężczyzny i do dziecka?

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2615: Kępski wyciągnie Jowitę z więzienia? To prezent pożegnalny dla Iwony - ZDJĘCIA

Jak widać w GALERII ZDJĘĆ w 44 odcinku "Stulecia Winnych 4" Kasia zaufa Julianowi i będzie już z w nim bardzo zakochana. To właśnie on obiecał jej, że jej nigdy nie skrzywdzi. Tyle, że skandaliczne akcje nastoletniej Małgosi, manipulowanej przed podłego ojca, nadwyrężą nawet niezwykle kochającego Juliana. 

Pewne jest, że sytuacja uczuciowa Kasi w 44 odcinku "Stulecia Winnych 4" będzie bardzo trudna. Borkowska nie będzie chciała stracić kochającego jej Juliana, ale córka jest dla niej najważniejsza. Czy będzie musiała wybierać zobaczymy 3 kwietnia w TVP1. 

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 44: Jerzyk wpakuje Michelle do więzienia?! Nie zgodzi się donosić i poniesie za to karę – ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 44 ZWIASTUN. Jerzyk wpakuje Michelle do więzienia? Janusz oświadczy się, ale będzie już za późno!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze