Barwy szczęścia, odcinek 2615: Kępski wyciągnie Jowitę z więzienia? To prezent pożegnalny dla Iwony - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2615: Kępski wyciągnie Jowitę z więzienia? To prezent pożegnalny dla Iwony - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2615: Kępski wyciągnie Jowitę z więzienia? To prezent pożegnalny dla Iwony - ZDJĘCIA

W 2615 odcinku "Barw szczęścia" Kęski (Jakub Sokołowski) dostanie niezwykłą okazję, aby odwdzięczyć się Iwonie (Izabela Zwierzyńska) za wszystko, co dla niego zrobiła. Kiedy dwie rodziny będą już przeżywały dramat z powodu aresztowania Jowity (Magdalena Żak), on jednym ruchem może to zakończyć! Czy to zrobi? Tomasz będzie miał ku temu dodatkową okazję, bo w 2615 odcinku "Barw szczęścia" czeka go wielkie pożegnanie z Iwoną (Izabela Zwierzyńska)! Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z tych wydarzeń.

"Barwy szczęścia" odcinek 2615 - czwartek, 14.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Iwona w 2615 odcinku "Barwy szczęścia" będzie miała kolejną misję naprawczą. Pyrka za wszelką cenę spróbuje pogodzić Agatę i Patryka, którzy po raz kolejny i ostateczny rozstaną się. Dojdzie do zerwania zaręczyn, a Agata odda pierścionek niedoszłej teściowej (Ewelina Serafin). Wszystko przez aresztowanie i aresztowanie Jowity za zabójstwo Prota (Andrzej Michalski) i poszukiwania pieniędzy na bardzo wysoką kaucję dla niej. Czy w sprawy włączy się bogaty Kępski i rozwiąże rodzinne problemy?

W 2615 odcinku "Barwy szczęścia" Iwona będzie szykowała się na wyjazd do USA i żegnała z całą rodziną. Czeka ją też rozstanie z Tomaszem, który jeżeli w ogóle do niej dojedzie, to za jakiś czas. Czy Kępski wyłoży kasę na uwolnienie Jowity i takim prezentem pożegna ukochaną? 

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Gdzie jest Lenka? Oszukują wszystkich, bo córka Kingi i Piotrka nigdy do nich nie wróci? - ZDJĘCIA

Cała rodzina Pyrków zejdzie się żegnać Iwonę w 2615 odcinku "Barwy szczęścia". Do imprezy dołączy także Złoty i oczywiście Kępski. Czy ten wieczór zakończy się szczęśliwie dla młodej Jezierskiej?

Z takiego obrotu spraw w 2615 odcinku "Barwy szczęścia" byłaby przeszczęśliwa nie tylko uwolniona Jowita, ale i jej matka. Sławka upokorzy się nawet przed Kornelem, aby tylko zdobyć gotówkę, potrzebną na kaucję. Czy Kępski jednym ruchem odmieni los Jezierskich, pogodzi Patryka i Agatę? Bo, że będzie się starał godnie pożegnać Iwonę to w zasadzie możemy być pewni. 

Czytaj także: Barwy szczęścia, odcinek 2613: Nagła śmierć Zenka Grzelaka. Basia na imieninach dowie się, że Zenek nie żyje - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Kochanka Kępskiego nie pozwoli mu być z Iwoną. Grażyna zajmie miejsce Pyrki!
Najnowsze