Barwy szczęścia, odcinek 2613: Nagła śmierć Zenka Grzelaka. Basia na imieninach dowie się, że jej mąż nie żyje - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl/ Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2613: Nagła śmierć Zenka Grzelaka. Basia na imieninach dowie się, że jej mąż nie żyje - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2613: Nagła śmierć Zenka Grzelaka. Basia na imieninach dowie się, że Zenek nie żyje - ZDJĘCIA

2022-03-24 20:46

Zenek Grzelak, którego w serialu "Barwy szczęścia" grał śp. Jan Pęczek, w 2613 odcinku umrze w tragicznych okolicznościach. Aktor zmarł 27 lipca 2021, a na ekranie ostatni raz pojawił się w odcinku, który w TVP2 został wyemitowany w środę, 27.10.2021. Od śmierci Pęczka postać Zenka była obecna duchem w serialu. Aż wreszcie w 2613 odcinku "Barw szczęścia" podczas imienin Basi (Sławomira Łozińska) nadejdzie straszna wiadomość o śmierci Zenka. Ukochany mąż Basi zginie nagle w wypadku, a jego odejście będzie ciosem dla całej rodziny Grzelaków. Kilka dni po śmierci Zenka odbędzie się pogrzeb, na którym pojawi się kego dawno niewidziana córka Justyna (Lidia Sadowa).

"Barwy szczęścia" odcinek 2613 - wtorek, 12.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Śmierć Zenka Grzelaka w 2613 odcinku "Barw szczęścia" spadnie na całą rodzinę w dniu imienin Basi. Tego dnia solenizantka urządzi kameralne przyjęcie imieninowe w domu przy Zacisznej, na które zaprosi rodzinę i przyjaciół. Wśród gości będzie Jola (Małgorzata Potocka), Róża (Anna Gornostaj) ze Zdzisiem (Zbigniew Buczkowski), a także młodzi Grzelakowi - Aldona (Elżbieta Romanowska) i Borys (Jakub Wieczorek). Spóźnienie Zenka zacznie niepokoić Basię, która w 2613 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie mogła dodzwonić się do męża. Zenek nie wróci do domu na czas, bo będzie miał dodatkowy kurs taksówką.

Nie przegap: Zmarły Jan Pęczek znów w Barwach szczęścia. Zenek zostanie z rodziną Grzelaków jeszcze przez długi czas - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość. Gdzie jest Lenka? Oszukują wszystkich, bo córka Kingi i Piotrka nigdy do nich nie wróci? - ZDJĘCIA

Zabawę imieninową u Grzelaków w 2613 odcinku "Barw szczęścia" niespodziewanie przerwie dramatyczna wiadomość, że Zenek miał wypadek i zginął na miejscu. Basia nie uwierzy własnym uszom gdy w dniu swojego święta dowie się, że jej mąż nie żyje. Śmierć Zenka będzie dla niej tak potężnym ciosem, że Basia zupełnie się załamie. W trudnych chwilach wsparcie okażą jej bliscy, zwłaszcza Aldona i Borys.

Po tym jak Zenek zginie Kasia Górka (Katarzyna Glinka) w 2614 odcinku "Barw szczęścia" spróbuje skontaktować się z Adamem Jakubikiem (Bartosz Porczyk), synem Basi, który wiele lat temu wyjechał z Polski. O tym, że Zenek nie żyje dowie się też wkrótce jego córka Justyna (Lidia Sadowa).

Pogrzeb Zenka, który odbędzie się w 2616 odcinku "Barw szczęścia" zgromadzi niemal całą rodzinę i przyjaciół. Na cmentarzu pojawi się nie tylko Justyna, która wróci po latach, ale także Adam. Jak podaje swiatseriali.interia.pl Basia wypatrzy syna na cmentarzu niemal od razu. Rozpozna jego twarz, choć Adam schowa się pod kapturem, by nie narażać się, że ktoś go zobaczy. Dalej będzie musiał się ukrywać przez mafią.

- Zenuś, kochanie. Tak ci bardzo dziękuję za wszystko. Nadal nie wierzę, że już cię nie ma, ale tak bardzo za tobą już tęsknię - powie pogrążona w żałobie Basia w 2616 odcinku "Barw szczęścia" przy urnie z prochami zmarłego Zenka.

Nie żyje Jan Pęczek. Aktor "Barw szczęścia" miał 71 lat
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze