Stulecie Winnych, 3 sezon: Ślub Stanisława i Andzi już w 1 odcinku? Wiemy, kiedy to będzie!

i

Autor: akpa Stulecie Winnych, 3 sezon: Ślub Stanisława i Andzi już w 1 odcinku? Wiemy, kiedy to będzie!

Stulecie Winnych, 3 sezon: Ślub Stanisława i Andzi już w 1 odcinku? Wiemy, kiedy to będzie!

2021-02-05 17:10

Odcinek 27 serialu "Stulecie Winnych" zacznie się od przygotowań do ślubu Stanisława (Jan Wieczorkowski) i Andzi (Barbara Wypych). Nareszcie znana jest także data emisji pierwszego odcinka 3 sezonu! Radosną dla fanów informację potwierdził oficjalny profil "Stulecia Winnych" na Instagramie. Sprawdź kiedy nareszcie zobaczymy 27 odcinek nowej serii sagi rodu Winnych!

"Stulecie Winnych" 3 sezon: Ślub Stanisława Winnego z Andzią już w marcu? Wiemy dokładnie kiedy!

To już chyba ostateczna data emisji nowego 3 sezonu serialu "Stulecie Winnych". Fani nie mogą się już doczekać. A faktycznie jest na co! Bohaterowie zmienią się nie do poznania, do produkcji dołączyły kolejne gwiazdy, a powojenna polska oszczędzać będzie tylko... miłość.

Według informacji "Tele Magazynu" 1 odcinek nowej serii zobaczymy już 7 marca w niedzielę w TVP1 o godzinie 20.15. Ten sam portal informuje także, że w 27 odcinku "Stulecia Winnych" zobaczymy przygotowania do ślubu Stanisława i Andzie. W którym odcinku odbędzie się ceremonia i huczne weselisko?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1568: Koniec Anety. Olek wywiezie ją za granicę. Dostanie od ordynatora Argasińskiego zakaz operowania

Stulecie Winnych 3 sezon. Wielkanoc w rodzinie Winnych! Duże zmiany u Stanisława i Andzi - WIDEO

W 3 sezonie "Stulecia Winnych" "rządzić" będzie nowe pokolenie. Ale już w pierwszych kadrach 27 odcinka serialu zobaczymy przygotowania do ślubu Stanisława i Andzi, a ich szczęśliwa miłość będzie nam towarzyszyć przez cały sezon!Kiedy dokładnie zobaczymy tę parę na ślubnym kobiercu jest jedną z pilnie strzeżopnych tajemnic serialu, ale niewykluczone, że będzie to w okolicach Wielkiej Nocy.

Akcja 3 sezonu serialu "Stulecie Winnych" skupi się na losach bliźniaczek Kasi (Weronika Humaj) i Basi (Kamila Bujalska), a także Ewy (Sonia Metielica) i małego Michała (Bruno Cambello). Ich sukcesy i i życiowe wpadki śledzić Mania (Magdalena Walach) i Ryszard (Ryszard Rogucki) oraz Ania (Urszula Grabowska) i Michał (Stefan Pawłowski). W życiu Kasi pojawi się także pewna demoniczna dama grana przez Małgorzatę Sochę - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ.

Najnowsze