Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Kasia szantażowana przez byłego kochanka! Adam zmusi ją, żeby oddała mu córkę?

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Kasia szantażowana przez byłego kochanka! Adam zmusi ją, żeby oddała mu córkę?

Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Kasia szantażowana przez byłego kochanka! Adam zmusi ją, żeby oddała mu córkę?

W 38 odcinku "Stulecia Winnych 3" Adam Komornicki (Marcin Kwaśny) zacznie osaczać Kasię (Weronika Humaj) i jej córkę Małgosię (Amelia Żuchowska). Jak pisaliśmy jako pierwsi, podły kochanek, który żądał, żeby Kasia usunęła ciążę, po kilku latach zmieni zdanie. I niestety zacznie nękać Kasię i jej rodzinę! Jakie haki będzie miał dawną kochankę Komornicki? Na pewno jej alkoholizm i zaniedbywanie Małgosi nie pomogą jej w walce o dziecko, zwłaszcza, że Adam ma wpływy i duże pieniądze. Przed jakim strasznym wyborem Komornicki postawi Kasię w 38 odcinku "Stulecia Winnych 3"?

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 38 - niedziela, 9.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1

W 38 odcinku "Stulecia Winnych 3" Adam Komornicki znów znajdzie się blisko Kasi i wcale nie będzie miał zamiaru odpuścić. Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - draniowi już w 37 odcinku serialu będzie chodziło o córkę, której wprawdzie nie chciał, ale ja już została przez Winnych odchowana, to jednak zmienił zdanie. Jak daleko się posunie, żeby odebrać Kasi dziecko?

Kasia dopiero co stanie na nogi po alkoholowym upadku. Dziewczyna nie radziła sobie ze stratą kochanka, w którym była zakochana po uszy, samotnym macierzyństwem i kompletnym brakiem propozycji ról, po fantastycznym starcie w świecie teatru. Ale Ina Komornicka (Małgorzata Socha), żona podłego drania to wielka diwa teatru i filmu i jednym ruchem zablokowała Kasi karierę. Ale w końcu córka Mani (Magdalena Walach) wróciła na castingi i zaczęła dostawać nowe propozycje, rzuciła picie i zaczęła w miarę normlanie żyć. Małgosia też nareszcie odzyskała mamę!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1586: Patrycja przyzna się Marcie, że Łukasz jest jej kochankiem

Stulecie Winnych 3, odcinek 35 ZWIASTUN. Kasia porzuci córkę Małgosię! Tragiczny finał strajków w stoczni w Gdańsku. Michał wśród ofiar?
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Kasia (Weronika Humaj), Małgosia (Amelia Żuchowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Kasia (Weronika Humaj), Małgosia (Amelia Żuchowska)

I dokładnie w tym, lepszym momencie życia Kasi, w 38 odcinku "Stulecia Winnych 3" znów w jej życie wkroczy podły drań Komornicki. Starzejący się aktor nie ma dzieci z Iną, a Małgosia to już duża, rezolutna dziewczynka. I drań uzna, że fajnie pobyć teraz tatusiem i niestety, zrobi absolutnie wszystko, aby swój cel osiągnąć. 

Czy Komornicki zacznie szantażować Kasię w 38 odcinku "Stulecia Winnych 3" jej alkoholową przeszłością, kolejnym brakiem ról, a może jeszcze uzbierał na nią jakieś "haki" w czasie ich romansu? Pewne jest, że Komornicki zacznie nękać Kasię i tylko kwestią czasu pozostanie, kiedy wmiesza w to wszystko Małgosię...   

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1587: Marek wróci do Grabiny ratować Mateusza? Nie będzie miał pojęcia co się dzieje z jego synem!

Stulecie Winnych 3 odc. 35. Adam Komornicki (Marcin Kwaśny)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 35. Adam Komornicki (Marcin Kwaśny)
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Kasia (Weronika Humaj), Małgosia (Amelia Żuchowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Kasia (Weronika Humaj), Małgosia (Amelia Żuchowska)
Stulecie Winnych 3 odc. 35. Kasia (Weronika Humaj), Adam Komornicki (Marcin Kwaśny)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 35. Kasia (Weronika Humaj), Adam Komornicki (Marcin Kwaśny)
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Kasia (Weronika Humaj)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Kasia (Weronika Humaj)
Najnowsze