Stulecie Winnych 3, odcinek 37: Podły kochanek Kasi znów wkroczy w życie Winnych! Adam będzie chciał jej zabrać córkę Małgosię?

Stulecie Winnych 3, odcinek 37: Podły kochanek Kasi znów wkroczy w życie Winnych! Adam będzie chciał jej zabrać córkę Małgosię?
Autor: TVP Stulecie Winnych 3, odcinek 37: Podły kochanek Kasi znów wkroczy w życie Winnych! Adam będzie chciał jej zabrać córkę Małgosię?

W 37 odcinku "Stulecia Winnych 3" drań Adam Komornicki (Marcin Kwaśny) znowu wkroczy do życia Kasi (Weronika Humaj)! Żonaty z wielką gwiazdą Iną (Małgorzata Socha) kochanek pojawi się jak gdyby nigdy nic, jakby nie chciał pozbyć się dziecka... Przez niego Kasia została sama, zdecydowała się urodzić Małgosię (Paulina Kinsner), ale z rozpaczy zaczęła pić! Przez Komornickich miała dodatkowe powody, bo Ina zrobiła jej paskudną opinię w środowisku i nikt nie chciał jej zatrudnić. Czy w 37 odcinku "Stulecia Winnych 3" podły Adam zmieni zdanie i zechce być jednak tatusiem i spróbuje odebrać Winnym Małgosię?

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 37 - niedziela, 9.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1

W 37 odcinku "Stulecia Winnych 3" będzie zapowiadało się na to, że Kasia wreszcie stanie na nogi. Picie na umór i uzależnienie od alkoholu doprowadzą córkę Mani na samo do i straszliwe upokorzenie w izbie wytrzeźwień potrząśnie nią wystarczająco, aby zaczęła się zbierać.

Do życia Kasi wróci uśmiech, zaczną się pojawiać nowe propozycje ról i nareszcie zacznie budować relacje ze swoją córką, Małgosią. I właśnie wtedy pojawi się ponownie Komornicki! Czego będzie chciał od dawnej kochanki?    

Czytaj też: M jak miłość: Mikołaj Roznerski źle się poczuł! Zabrakło mu oddechu! Uratowali go fani - WIDEO

Stulecie Winnych, odcinek 34 ZWIASTUN. Ewa w traumie po stracie dziecka. Nie wybaczy Ani. Stanisław stanie po stronie córki
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 32. Kasia (Weronika Humaj), Adam (Marcin Kwaśny)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 32. Kasia (Weronika Humaj), Adam (Marcin Kwaśny)

Przypomnijmy, że Adam w "Stuleciu Winnych" pomimo obietnic małżeństwa w momencie, kiedy szczęśliwa Kasia oznajmiła mu radosną nowinę o ciąży, dał jej pieniądze na aborcję i próbował do tego nakłonić. Kiedy Kasia podjęła inną decyzję, po prostu zniknął z jej życia równie szybko jak się pojawił.  

Ale w 37 odcinku "Stulecia Winnych 3" Komornicki wróci i znów ostro namiesza! Niewykluczone, że starzejący się amant zapragnie jednak pobyć tatusiem... Czy użyje swoich pieniędzy i wpływów, żeby odebrać córkę Winnym?

Zobacz także: Stulecie Winnych 3, odcinek 34: Syn Ani popełni samobójstwo? Michał nie wytrzyma prawdy i odtrąci ojca – ZWIASTUN

Stulecie Winnych 3 sezon, odc. 31: Kasia (Weronika Humaj), Adam (Marcin Kwaśny)
Autor: tvp/vod
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Kasia (Weronika Humaj), Małgosia (Paulina Kinsner)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Kasia (Weronika Humaj), Małgosia (Paulina Kinsner)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze