Stulecie Winnych 3, odcinek 37: Podły kochanek Kasi znów wkroczy w życie Winnych! Adam będzie chciał jej zabrać córkę Małgosię?

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 3, odcinek 37: Podły kochanek Kasi znów wkroczy w życie Winnych! Adam będzie chciał jej zabrać córkę Małgosię?

Stulecie Winnych 3, odcinek 37: Podły kochanek Kasi znów wkroczy w życie Winnych! Adam będzie chciał jej zabrać córkę Małgosię?

2021-05-03 20:16

W 37 odcinku "Stulecia Winnych 3" drań Adam Komornicki (Marcin Kwaśny) znowu wkroczy do życia Kasi (Weronika Humaj)! Żonaty z wielką gwiazdą Iną (Małgorzata Socha) kochanek pojawi się jak gdyby nigdy nic, jakby nie chciał pozbyć się dziecka... Przez niego Kasia została sama, zdecydowała się urodzić Małgosię (Paulina Kinsner), ale z rozpaczy zaczęła pić! Przez Komornickich miała dodatkowe powody, bo Ina zrobiła jej paskudną opinię w środowisku i nikt nie chciał jej zatrudnić. Czy w 37 odcinku "Stulecia Winnych 3" podły Adam zmieni zdanie i zechce być jednak tatusiem i spróbuje odebrać Winnym Małgosię?

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 37 - niedziela, 9.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1

W 37 odcinku "Stulecia Winnych 3" będzie zapowiadało się na to, że Kasia wreszcie stanie na nogi. Picie na umór i uzależnienie od alkoholu doprowadzą córkę Mani na samo do i straszliwe upokorzenie w izbie wytrzeźwień potrząśnie nią wystarczająco, aby zaczęła się zbierać.

Do życia Kasi wróci uśmiech, zaczną się pojawiać nowe propozycje ról i nareszcie zacznie budować relacje ze swoją córką, Małgosią. I właśnie wtedy pojawi się ponownie Komornicki! Czego będzie chciał od dawnej kochanki?    

Czytaj też: M jak miłość: Mikołaj Roznerski źle się poczuł! Zabrakło mu oddechu! Uratowali go fani - WIDEO

Stulecie Winnych, odcinek 34 ZWIASTUN. Ewa w traumie po stracie dziecka. Nie wybaczy Ani. Stanisław stanie po stronie córki
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 32. Kasia (Weronika Humaj), Adam (Marcin Kwaśny)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 32. Kasia (Weronika Humaj), Adam (Marcin Kwaśny)

Przypomnijmy, że Adam w "Stuleciu Winnych" pomimo obietnic małżeństwa w momencie, kiedy szczęśliwa Kasia oznajmiła mu radosną nowinę o ciąży, dał jej pieniądze na aborcję i próbował do tego nakłonić. Kiedy Kasia podjęła inną decyzję, po prostu zniknął z jej życia równie szybko jak się pojawił.  

Ale w 37 odcinku "Stulecia Winnych 3" Komornicki wróci i znów ostro namiesza! Niewykluczone, że starzejący się amant zapragnie jednak pobyć tatusiem... Czy użyje swoich pieniędzy i wpływów, żeby odebrać córkę Winnym?

Zobacz także: Stulecie Winnych 3, odcinek 34: Syn Ani popełni samobójstwo? Michał nie wytrzyma prawdy i odtrąci ojca – ZWIASTUN

Stulecie Winnych 3 sezon, odc. 31: Kasia (Weronika Humaj), Adam (Marcin Kwaśny)

i

Autor: tvp/vod
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Kasia (Weronika Humaj), Małgosia (Paulina Kinsner)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Kasia (Weronika Humaj), Małgosia (Paulina Kinsner)
Najnowsze