Stulecie Winnych 3, odcinek 34: Syn Ani popełni samobójstwo? Michał nie wytrzyma prawdy i odtrąci ojca – ZWIASTUN

i

Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 3, odcinek 34: Syn Ani popełni samobójstwo? Michał nie wytrzyma prawdy i odtrąci ojca – ZWIASTUN

Stulecie Winnych 3, odcinek 34: Syn Ani popełni samobójstwo? Michał nie wytrzyma prawdy i odtrąci ojca – ZWIASTUN

W 34 odcinku "Stulecia Winnych 3" syn Michała (Stefan Pawłowski) i Ani (Urszula Grabowska) może popełnić samobójstwo! Młody Śniegocki (Marcin Franc) zapłaci tragicznie wysoką cenę za swoje polityczne zaangażowanie i udział w zamieszkach na Uniwersytecie Warszawskim. Pozbawiony władzy w zmiażdżonej przez tłum ręce, nie będzie mógł grać, ani na skrzypach, ani na swoim ukochanym fortepianie... Rodzice Michała będą bezsilni wobec tragedii syna, który z rozpaczy zacznie pić! I choć ojciec wyciągnie do Michała rękę, syn po prostu ją odtrąci! Czy Ania przeżyje kolejną wielką tragedię? Zobacz koniecznie ZWIASTUN 34 odcinka "Stulecia Winnych"!

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 34 - niedziela, 18.04.2021, o godz. 20.15 w TVP1

W 34 odcinku "Stulecia Winnych 3" Michał będzie przeżywał ogromną, osobistą tragedię. W zamieszkach na Uniwersytecie Warszawskim syn Ani stracił władzę w zmiażdżonej przez pędzący tłum ręce. W ten sposób Michał nie tylko zaczął cierpieć fizycznie - tak naprawdę zawalił się cały jego świat!

Michał grał na skrzypach od wczesnych lat dziecięcych, za co zresztą karał go znękany psychicznie ojciec po wyjściu z więzienia. Ale z czasem mąż Ani przestał pić i poradził sobie z traumą, a jego syn zakochał się w muzyce. Aż do tragicznego wypadku w 33 odcinku "Stulecia Winnych 3" Michał grał nie tylko na skrzypcach, ale często towarzyszył Kasi (Weronika Humaj) w klubie jazzowym, gdzie z wielką radością improwizował na pianinie. I w 34 odcinku serialu to wszystko się skończy. 

Syn Michała i Ani w 34 odcinku "Stulecia Winnych 3" nadal będzie chadzał po nocnych klubach i wracał do domu nad ranem. Ale nie będzie tam grał, tylko upijał się na umór!

Zobacz też: Na dobre i na złe, odcinek 809: Dramatyczny poród u Falkowiczów! Kasia urodzi syna, a Andrzeja dopadnie potworny ból - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych, odcinek 34 ZWIASTUN. Ewa w traumie po stracie dziecka. Nie wybaczy Ani. Stanisław stanie po stronie córki
Stulecie Winnych sezon 3, odcinek 34: Michał junior (Marcin Franc)

i

Autor: tvp/vod

W 34 odcinku "Stulecia Winnych 3" Śniegocki przyłapie syna w ogrodzie podczas jednego z powrotów z takiej nocnej eskapady. Syn będzie pijany i będzie chciał jak najszybciej zniknąć wszystkim z oczu, ale ojciec zdoła go na chwilę zatrzymać. 

- Ja wiem, że jest ci ciężko i ja to rozumiem. Nie możesz grać, ale nie powinieneś tego dusić w sobie... Ani tym bardziej zalewać alkoholem! - Michał spróbuje dotrzeć do rozumu syna. 

- I kto to mówi?- Michał popatrzy z pogardą na ojca. 

- Michaś... - Micha spróbuje przytulić syna.  

- Przestań! - otrząśnie się tylko Michał. - Nie bój się, przecież się nie powieszę, nie? - doda na koniec złowieszcze słowa młody Michał. 

Ania w 34 odcinku "Stulecia Winnych 3" będzie przeżywać wielką tragedię Ewy (Sonia Mietielica), która nie tylko straci po brutalnym ataku milicji dziecko, ale i podejmie decyzję o wyjeździe do Izraela. A Michał będzie tylko milcząco patrzył, jak jego rodzina zajmuje się siostrą. Czy zaczną mu w tym czasie chodzić po głowie koszmarne pomysły, aby zwrócić także na siebie uwagę Winnych? Dowiemy się już w niedzielę, 18.04 w TVP1 o godzinie 20.15.

Czytaj także: Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Mania przerażona o życie Ryszarda! Wmiesza się w polityczną aferę i narazi całą rodzinę!

Stulecie Winnych sezon 3, odcinek 34: Michał (Stefan Pawłowski), Michał junior (Marcin Franc)

i

Autor: tvp/vod
Stulecie Winnych sezon 3, odcinek 34: Michał (Stefan Pawłowski), Michał junior (Marcin Franc)

i

Autor: tvp/vod
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Ania (Urszula Grabowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Ania (Urszula Grabowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze