Stulecie Winnych 3, odcinek 34: Syn Ani popełni samobójstwo? Michał nie wytrzyma prawdy i odtrąci ojca – ZWIASTUN

Stulecie Winnych 3, odcinek 34: Syn Ani popełni samobójstwo? Michał nie wytrzyma prawdy i odtrąci ojca – ZWIASTUN
Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 3, odcinek 34: Syn Ani popełni samobójstwo? Michał nie wytrzyma prawdy i odtrąci ojca – ZWIASTUN

W 34 odcinku "Stulecia Winnych 3" syn Michała (Stefan Pawłowski) i Ani (Urszula Grabowska) może popełnić samobójstwo! Młody Śniegocki (Marcin Franc) zapłaci tragicznie wysoką cenę za swoje polityczne zaangażowanie i udział w zamieszkach na Uniwersytecie Warszawskim. Pozbawiony władzy w zmiażdżonej przez tłum ręce, nie będzie mógł grać, ani na skrzypach, ani na swoim ukochanym fortepianie... Rodzice Michała będą bezsilni wobec tragedii syna, który z rozpaczy zacznie pić! I choć ojciec wyciągnie do Michała rękę, syn po prostu ją odtrąci! Czy Ania przeżyje kolejną wielką tragedię? Zobacz koniecznie ZWIASTUN 34 odcinka "Stulecia Winnych"!

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 34 - niedziela, 18.04.2021, o godz. 20.15 w TVP1

W 34 odcinku "Stulecia Winnych 3" Michał będzie przeżywał ogromną, osobistą tragedię. W zamieszkach na Uniwersytecie Warszawskim syn Ani stracił władzę w zmiażdżonej przez pędzący tłum ręce. W ten sposób Michał nie tylko zaczął cierpieć fizycznie - tak naprawdę zawalił się cały jego świat!

Michał grał na skrzypach od wczesnych lat dziecięcych, za co zresztą karał go znękany psychicznie ojciec po wyjściu z więzienia. Ale z czasem mąż Ani przestał pić i poradził sobie z traumą, a jego syn zakochał się w muzyce. Aż do tragicznego wypadku w 33 odcinku "Stulecia Winnych 3" Michał grał nie tylko na skrzypcach, ale często towarzyszył Kasi (Weronika Humaj) w klubie jazzowym, gdzie z wielką radością improwizował na pianinie. I w 34 odcinku serialu to wszystko się skończy. 

Syn Michała i Ani w 34 odcinku "Stulecia Winnych 3" nadal będzie chadzał po nocnych klubach i wracał do domu nad ranem. Ale nie będzie tam grał, tylko upijał się na umór!

Zobacz też: Na dobre i na złe, odcinek 809: Dramatyczny poród u Falkowiczów! Kasia urodzi syna, a Andrzeja dopadnie potworny ból - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych, odcinek 34 ZWIASTUN. Ewa w traumie po stracie dziecka. Nie wybaczy Ani. Stanisław stanie po stronie córki
Stulecie Winnych sezon 3, odcinek 34: Michał junior (Marcin Franc)
Autor: tvp/vod

W 34 odcinku "Stulecia Winnych 3" Śniegocki przyłapie syna w ogrodzie podczas jednego z powrotów z takiej nocnej eskapady. Syn będzie pijany i będzie chciał jak najszybciej zniknąć wszystkim z oczu, ale ojciec zdoła go na chwilę zatrzymać. 

- Ja wiem, że jest ci ciężko i ja to rozumiem. Nie możesz grać, ale nie powinieneś tego dusić w sobie... Ani tym bardziej zalewać alkoholem! - Michał spróbuje dotrzeć do rozumu syna. 

- I kto to mówi?- Michał popatrzy z pogardą na ojca. 

- Michaś... - Micha spróbuje przytulić syna.  

- Przestań! - otrząśnie się tylko Michał. - Nie bój się, przecież się nie powieszę, nie? - doda na koniec złowieszcze słowa młody Michał. 

Ania w 34 odcinku "Stulecia Winnych 3" będzie przeżywać wielką tragedię Ewy (Sonia Mietielica), która nie tylko straci po brutalnym ataku milicji dziecko, ale i podejmie decyzję o wyjeździe do Izraela. A Michał będzie tylko milcząco patrzył, jak jego rodzina zajmuje się siostrą. Czy zaczną mu w tym czasie chodzić po głowie koszmarne pomysły, aby zwrócić także na siebie uwagę Winnych? Dowiemy się już w niedzielę, 18.04 w TVP1 o godzinie 20.15.

Czytaj także: Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Mania przerażona o życie Ryszarda! Wmiesza się w polityczną aferę i narazi całą rodzinę!

Stulecie Winnych sezon 3, odcinek 34: Michał (Stefan Pawłowski), Michał junior (Marcin Franc)
Autor: tvp/vod
Stulecie Winnych sezon 3, odcinek 34: Michał (Stefan Pawłowski), Michał junior (Marcin Franc)
Autor: tvp/vod
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Ania (Urszula Grabowska)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Ania (Urszula Grabowska)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze