Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Basia po porodzie dręczona przez okrutną teściową! Matka Tomka urządzi jej piekło - ZWIASTUN

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Basia po porodzie dręczona przez okrutną teściową! Matka Tomka urządzi jej piekło - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Basia po porodzie dręczona przez okrutną teściową! Matka Tomka urządzi jej piekło - ZWIASTUN

2021-05-02 19:09

W 36 odcinku serialu "Stulecie Winnych" Basia (Kamila Bujalska) urodzi dwie córki - bliźniaczki, Julię i Urszulę, ale nawet narodziny dzieci nie polepszą jej trudnych relacji z wyrodną teściową. Bo Grażyna Klimkiewiczowa (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) nadal będzie chciała kontrolować życie jedynego syna, Tomka (Filip Gurłacz) i jego żony. Posunie się do tego, że w 36 odcinku "Stulecia Winnych" oskarży Basię, że jest złą matką, bo nie chce rezygnować z pracy lekarza i poświęcić się tylko dzieciom. Mąż Basi zbagatelizuje problem, korzystając z pieniędzy rodziców ile wlezie. Zobaczcie ZWIASTUN "Stulecia Winnych".

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 36 - niedziela, 2.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1

W 36 odcinku "Stulecia Winnych" Basia i Tomek zostaną rodzicami! Spełni się wielkie marzenie małżonków, którzy przez lata starali się o dziecko. Zamiast jednego będą mieli dwójkę! Na świat przyjdą bowiem bliźniaczki, Julia i Urszula. Ale rodzinna sielanka Basi i Tomka nie potrwa długo, bo ich szczęście zniszczy Klimkiewiczowa. Okrutna, bezwzględna matka Tomka, której nigdy nie podobało się to, że jedyny syn wziął ślub z "wieśniaczką" z Brwinowa w 36 odcinku "Stulecia Winnych" nadal będzie uprzykrzać młodym życie. Teściowa Basi nie opamięta się nawet przy dzieciach. Jako kochająca babcia bliźniaczek będzie uważała, że ma prawo krytykować synową za to jak sprawdza się w roli matki.

Patrz też: Koniec Stulecia Winnych 3. Ostatni 39 odcinek wstrząśnie rodziną Winnych. Takiego finału nikt się nie spodziewał

- To kobieta rodzi dzieci, karmi je, troszczy się o nie! Jak ci to nie odpowiada, to trzeba było nie zakładać rodziny! - rzuci Klimkiewiczowa z pogardą w głosie do Basi w 36 odcinku "Stulecia Winnych". Po narodzinach córek Tomek oszaleje ze szczęścia i skorzysta z propozycji ojca, który przyśle im z zagranicy sporo gotówki. Zamiast jednak racjonalnie je wydać, mąż Basi kupi luksusowy, amerykański samochód - kabriolet mustang! - Kupiłem go dla nas - powie żonie odbierając ją i dziewczynki ze szpitala.

Basia w 36 odcinku "Stulecia Winnych" będzie wściekła na Tomka, że nie pomyślał o tym, że teraz jako rodzina muszą mieć inne auto. Nawet Ryszard (Piotr Rogucki) zakpi z zięcia, sugerując Mani (Magdalena Walach), że oni to powinni zamówić taksówkę. Młoda mama bliźniaczek w 36 odcinku "Stulecia Winnych" opanuje jednak emocje, by nie prowokować rodzinnej awantury. - Nie możemy tak cały czas polegać na pieniądzach twoich rodziców - zwróci jednak uwagę Tomkowi.

Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Basia po porodzie dręczona przez teściową! Jasiek rozdzielony z Lottą. Syn Ani wróci do domu z dziewczyną Agnieszką

Sprawdź też: Stulecie Winnych 3. Zmiana emisji odcinków w majówkę! Tak przyspieszą koniec serialu w TVP

Matka Tomka w 36 odcinku "Stulecia Winnych" będzie dręczyć Basię, wyżywać się na niej za to, że synowa chce po urlopie macierzyńskim wrócić do pracy w szpitalu przy Lindleya, gdzie jest ginekologiem położnikiem. Czy Tomek zachowa się jak na dorosłego mężczyznę, ojca i męża przystało i sprzeciwi się takiego traktowaniu żony? Niestety nie, a w 36 odcinku "Stulecia Winnych" matka będzie go buntować przeciwko Basi, wmawiając mu, że żona okręciła go sobie wokół palca.

Basia będzie miała coraz bardziej dosyć Klimkiewiczowej. Aż wreszcie konflikt Basi z teściową doprowadzi do tego, że w 37 odcinku "Stulecia Winnych" pogłębi się jednocześnie kryzys w jej małżeństwie z Tomkiem. Basia nie zniesie dłużej złego traktowania i obojętności męża. Postawi mu poważne ultimatum. 

Stulecie Winnych 3 odc. 36. Basia (Kamila Bujalska), Mania (Magdalena Walach)

i

Autor: Youtube Stulecie Winnych 3 odc. 36. Basia (Kamila Bujalska), Mania (Magdalena Walach)
Stulecie Winnych 3 odc. 36. Basia (Kamila Bujalska), Tomek (Filip Gurłacz), Ryszard (Piotr Rogucki)

i

Autor: Youtube Stulecie Winnych 3 odc. 36. Basia (Kamila Bujalska), Tomek (Filip Gurłacz), Ryszard (Piotr Rogucki)
Stulecie Winnych 3 odc. 36. Kasia (Weronika Humaj), Michał junior (Marcin Franc), Małgosia (Amelia Żuchowska), Basia (Kamila Bujalska), Tomek (Filip Gurłacz)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 36. Kasia (Weronika Humaj), Michał junior (Marcin Franc), Małgosia (Amelia Żuchowska), Basia (Kamila Bujalska), Tomek (Filip Gurłacz)
Najnowsze