Stulecie Winnych 3. Zmiana emisji odcinków w majówkę! Tak przyspieszą koniec serialu w TVP

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3. Zmiana emisji odcinków w majówkę! Tak przyspieszą koniec serialu w TVP

Stulecie Winnych 3. Zmiana emisji odcinków w majówkę! Tak przyspieszą koniec serialu w TVP

2021-04-27 8:35

Koniec serialu "Stulecie Winnych" 3 coraz bliżej. Ostatni 39 odcinek zostanie wyemitowany w niedzielę, 16.05.2021, ale zanim to nastąpi w TVP planowana jest zmiana emisji odcinków podczas majówki. W długi weekend majowy widzowie zobaczą aż dwa premierowe odcinki "Stulecia Winnych", odcinek 36 i 37. A to oznacza tylko jedno - finał 3 sezonu będzie przyśpieszony, a losy rodziny Winnych skończą się w takim momencie, że nie wszystko się wyjaśni. Wiele wątków pozostanie w zawieszeniu. Nie tak jak w trzecim tomie książki Ałbeny Grabowskiej - "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli".

Zmiana emisji "Stulecia Winnych" w długi weekend majowy. Kiedy oglądać?

Koniec "Stulecia Winnych" 3 będzie inny niż w książce Ałbeny Grabowskiej, w trzecim tomie sagi pt. "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli". Hitowy serial TVP, który przy każdym odcinku gromadzi przed telewizorami ponad 3 mln widzów jest adoptacją powieści Grabowskiej i znacznie odbiega od oryginału. W ostatnim 39 odcinku "Stulecia Winnych" losy rodziny Winnych zakończą się w 1981 roku. Wszyscy, którzy znają książkę wiedzą, że trzeci tom kończy się w 2014 roku w szczęśliwym momencie dla Ani (Urszula Grabowska), bo odzyskuje córkę. Ewa (Sonia Mietielica) i Benek (Bartłomiej Kotschedoff) wracają bowiem z Izraela z córką Anną Marią (w powieści urodzoną w czerwcu 1971 roku).

Patrz też: Stulecie Winnych 3 sezon. Czy Ewa i Benek wrócą z Izraela? Finał serialu może zaskoczyć. W książce po latach Ania znów zobaczy córkę!

Różnice między serialem "Stulecie Winnych", a książką widać w zasadzie przy każdym wątku głównych bohaterów. Ostatnio rodzina żyła dramatycznymi zamieszkami w Gdańsku i na Pomorzu w 1970 roku. Kolejny 36 odcinek "Stulecia Winnych" przeniesie widzów w czasie o kilka miesięcy, kiedy urodzą się już córki Basi (Kamila Bujalska) i Tomka (Filip Gurłacz), a matką zostanie także Kasia (Weronika Humaj).

Stulecie Winnych 3, odcinek 35 ZWIASTUN. Ania spotka się z Ewą, ale córka nie wróci do Polski. Władek przed śmiercią pogodzi się z Jaśkiem

Nie przegap: Stulecie Winnych 3, odcinek 37: Rodzina Kazi i Władka się powiększy! Będą mieli wnuczkę

Emisja "Stulecia Winnych" podczas majówki, czyli w niedzielę, 2.05.2021 i w poniedziałek, 3.05.2021, o godzinie 20.15 w TVP1 oznacza, że do finału 3 sezonu zostanie już niewiele czasu. Bo kolejne odcinki, 38 i ostatni 39 "Stulecia Winnych" przypadną w następne niedziele, 9.05.2021 i 16.05.2021 roku. TVP podjęła decyzję o umieszczeniu "Stulecia Winnych" w programie podczas długiego weekendu majowego ze względu na wysokie wyniki oglądalności serialu. Żadna inna produkcja nie przyciąga tak wielu widzów do Jedynki!

Co się wydarzy w 36 odcinku "Stulecia Winnych" w niedzielę, 2.05.2021? Oprócz narodzin córek Basi i dramatycznych wydarzeń w życiu Kasi, nastąpi także zwrot u Jaśka Winnego (Patryk Szwichtenberg), który z miłości do Lotty (Patrycja Volny) i syna Antosia (Iwo Rajski) na zawsze opuści rodzinę i Brwinów. Przeprowadzi się do Niemiec!

A w 37 odcinku "Stulecia Winnych" rodzina Kazi (Katarzyna Kwiatkowska) i Władka (Arkadiusz Janiczek) powiększy się o kolejną wnuczkę. Do Polski po latach przyjedzie z Francji ich starszy syn, Damian (Jakub Sasak) z dorosłą córką Michelle (Maria Pawłowska). Co ciekawe, w książce "Stulecie Winnych" Damian nie miał córki, ale dwóch synów - Roberta i Piotra. A Michelle była córką Tadeusza, najstarszego syna Stanisława Winnego (Jan Wieczorkowski), który w serialu nigdy nie występował.

Stulecie Winnych 3 odc. 36. Kasia (Weronika Humaj), Michał junior (Marcin Franc), Małgosia (Amelia Żuchowska), Basia (Kamila Bujalska), Tomek (Filip Gurłacz)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 36. Kasia (Weronika Humaj), Michał junior (Marcin Franc), Małgosia (Amelia Żuchowska), Basia (Kamila Bujalska), Tomek (Filip Gurłacz)
Stulecie Winnych 3 sezon. Kasia (Weronika Humaj), Michał junior (Marcin Franc), Małgosia (Amelia Żuchowska)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 sezon. Kasia (Weronika Humaj), Michał junior (Marcin Franc), Małgosia (Amelia Żuchowska)
Stulecie Winnych 3 odc. 36. Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 36. Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)
Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski), Andzia (Barbara Wypych), Stanisław (Jan Wieczorkowski), Michał junior (Marcin Franc)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski), Andzia (Barbara Wypych), Stanisław (Jan Wieczorkowski), Michał junior (Marcin Franc)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze