Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Kasia na odwyku dowie się, że zostanie matką. To siostra bliźniaczka Basia wyciągnie ją z nałogu - ZDJĘCIA

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Kasia na odwyku dowie się, że zostanie matką. To siostra bliźniaczka Basia wyciągnie ją z nałogu - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Kasia na odwyku dowie się, że zostanie matką. To siostra bliźniaczka Basia wyciągnie ją z nałogu - ZDJĘCIA

2021-04-26 22:31

W 36 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 Kasia (Weronika Humaj) wciąż nie dojdzie do siebie po koszmarze jaki przeżyła na izbie wytrzeźwień i po tym jak po pijaku porzuciła córkę Małgosię (Amelia Żuchowska) w parku. Nie zostanie jednak sama! Będzie mogła liczyć na wsparcie rodziców i siostry bliźniaczki. To właśnie Basia (Kamila Bujalska) w 36 odcinku "Stulecia Winnych" przekona Kasię, żeby zgłosiła na terapię na odwyku, że tylko w ten sposób może skończyć z piciem. Przy okazji alkoholiczka Kasia dowie się, że znów zostanie matką. Radosna nowina, którą przekaże jej Basia zmieni wszystko.

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 36 - niedziela, 2.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Upadek Kasi ze "Stulecia Winnych" w 3 sezonie jest konsekwencją złych decyzji, toksycznego romansu z żonatym aktorem, Adamem Komornickim (Marcin Kwaśny) i zbytniej wiary w to, że sukces i bycie gwiazdą po prostu jej się należą. Wszystko zaczęło się walić kiedy urodziła córkę Małgosię, kiedy Adam ją zostawił, żądając, by usunęła ciążę! Żona Komornickiego, Ina (Małgorzata Socha), postarała się o to, by zniszczyć kochankę męża. Kasia straciła pracę i szanse na to, by być jedną z najzdolniejszych aktorek w Polsce. Aż wreszcie upadła tak nisko, że błagała Adama o kolejną szansę, a potem po pijaku porzuciła córkę! W 36 odcinku "Stulecia Winnych" wreszcie się otrząśnie.

Patrz też: Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Kasia znów będzie matką! W rodzinie Winnych urodzą się bliźniaczki - ZDJĘCIA

Słowa dziadka Stanisława (Jan Wieczorkowski) pozwolą Kasi w 36 odcinku "Stulecia Winnych" podnieść się z nałogu. Nadal będzie miała przy sobie rodzinę, gotową wspierać ją w każdej sytuacji. Rodzice, Mania (Magdalena Walach) i Ryszard (Piotr Rogucki), przejmą opiekę nad Małgosią, by alkoholiczka mogła się leczyć. Pogrążonej w nałogu siostrze pomoże też Basia. Ostatnio w "Stuleciu Winnych" ich drogi się trochę rozeszły, nie były sobie tak bliskie jak w dzieciństwie, ale teraz siostra bliźniaczka otoczy Kasię opieką. Z jej pomocą Kasia trafi na odwyk, gdzie w 36 odcinku "Stulecia Winnych" będzie musiała spojrzeć prawdzie w oczy i zmierzyć się z uzależnieniem.

Między Kasią i Basią w 36 odcinku "Stulecie Winnych" odżyje dawna, silna więź. Zwłaszcza kiedy lekarka wspomni siostrze, że jest w ciąży, że spełni się wielkie marzenie jej i Tomka (Filip Gurłacz) i nareszcie zostaną rodzicami. Przy okazji Basia poprosi siostrę, by została matką chrzestną jej dziecka. Bo w 36 odcinku "Stulecia Winnych" Basia urodzi bliźniaczki, dwie dziewczynki - Julię i Urszulę. A Kasia będzie podawać je do chrztu razem z kuzynem Michałem juniorem (Marcin Franc).

Małżeństwo Basi i Tomka w 36 odcinku "Stulecia Winnych" czeka poważny kryzys, do którego przyczyni się zaborcza, snobistyczna teściowa Klimkiewiczowa (Małgorzata Ostrowska-Królikowska). Matka Tomka zbuntuje go przeciwko Basi i zasugeruje, że żona "wchodzi mu na głowę". Dojdzie do tego, że Tomek nie zgodzi się nawet na chrzest córek i odmówi udziału w ceremonii w kościele. Dręczona Basia nie wytrzyma i postawi mężowi ultimatum.

Stulecie Winnych 3, odcinek 35 ZWIASTUN. Kasia porzuci córkę Małgosię! Tragiczny finał strajków w stoczni w Gdańsku. Michał wśród ofiar?

Sprawdź też: Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Bolesna śmierć u Winnych! Władek straci żonę Kazię?

Rodzina Winnych, która w 36 odcinku "Stulecia Winnych" znów się powiększy spotka się razem w kościele na uroczystości chrztu bliźniaczek Basi i Tomka. Sakramentu udzieli dziewczynkom ksiądz Ignacy (Lesław Żurek). Pod wpływem ostatnich dramatycznych wydarzeń, cierpienia jakie spadło na Winnych, Kasia po odwyku będzie zupełnie inną osobą. Zrozumie jak wielki błąd popełniła zostawiając Małgosię, skazując ją na dzieciństwo u boku matki pijaczki. Nie będzie jednak miała pojęcia, że najgorsze dopiero przed nią.

Stulecie Winnych 3 odc. 36. Kasia (Weronika Humaj), Basia (Kamila Bujalska)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 36. Kasia (Weronika Humaj), Basia (Kamila Bujalska)
Stulecie Winnych 3 odc. 36. Kasia (Weronika Humaj), Basia (Kamila Bujalska)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 36. Kasia (Weronika Humaj), Basia (Kamila Bujalska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze