Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Pijana Kasia porzuci córkę w parku! Małgosia zaleje się łzami - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Pijana Kasia porzuci córkę w parku! Małgosia zaleje się łzami - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Pijana Kasia porzuci córkę w parku! Małgosia zaleje się łzami - ZWIASTUN

2021-04-25 18:56

W 35 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 Kasia (Weronika Humaj) rozpije się do tego stopnia, że córka Małgosia (Amelia Żuchowska) przestanie się dla niej liczyć. To Mania (Magdalena Walach) i Ryszard (Piotr Rogucki) stworzą rodzinę dla wnuczki, która odtrącona przez własną mamę będzie bardzo cierpiała. Pogrążona w nałogu Kasia w 35 odcinku "Stulecia Winnych" zapomni o dziecku, tuż po tym odbierze Małgosię z przedszkola i zabierze ją na spacer do parku. Kolejny raz sięgnie po butelkę wódki, upije się i porzuci córkę na pastwę losu. Nawet Mania z mężem nie będą wiedzieli co się dzieje z córką i wnuczką. Zobaczcie ZWIASTUN "Stulecia Winnych".

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 35 - niedziela, 26.04.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Alkoholiczka Kasia w 35 odcinku "Stulecia Winnych" 3 sięgnie dnia. Nie dość, że nie będzie miała pracy, całe dnie będzie spędzała w łóżku na piciu i paleniu, to jeszcze podrzuci Małgosię rodzicom jak zwykłą rzecz. Coraz bardziej przerażeni Mania i Ryszard postarają się zająć wnuczką tak troskliwie, by Małgosia nie odczuła starty matki. Ale nie uda im się to, bo córka Kasi w 35 odcinku "Stulecia Winnych" nie będzie rozumiała tego, że mama nie chce się nią opiekować, że woli pić i staczać się coraz bardziej. Aż dojdzie do tragedii. Po kolejnym pijacki dniu Kasia zapomni odebrać Małgosię z przedszkola. Kiedy się obudzi i pójdzie po dziecko, dziewczynka już będzie drżała ze strachu, że zostanie zupełnie sama.

Patrz też: Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Bolesna śmierć u Winnych! Władek straci żonę Kazię?

Żeby pokazać Małgosi jaką jest dobrą mamusią w 35 odcinku "Stulecia Winnych" 3 przekupi ją lizakiem i wspólną zabawą w parku. Skorzysta jednak z okazji, by sięgnąć po butelkę. Będzie piła wódka na ławce, nie zważając na to, że wokół się kręcą ludzie, a ona ma pod opieką dziecko. Kiedy opróżni już całą butelkę powie Małgosi, że na chwilę idzie do sklepu i zaraz po nią wróci. Nie dotrzyma słowa. W 35 odcinku "Stulecia Winnych" porzuci córkę w parku, tak pijana, że w ogóle nie będzie pamiętała, że była z Małgosią. A córka Kasi zaleje się łzami kiedy zostanie zupełnie sama.

Późnym wieczorem w 35 odcinku "Stulecia Winnych" Mania i Ryszard postanowią szukać córki i wnuczki. Będą wiedzieli tylko tyle, że Kasia odebrała małą z przedszkola i przepadły bez śladu. Nagle do drzwi mieszkania Borkowskich zapuka dzielnicowy, który przyprowadzi Małgosię. Zawiadomi Ryszarda, że Kasia jest na izbie wytrzeźwień, gdzie spędzi całą noc!

Stulecie Winnych 3, odcinek 35 ZWIASTUN. Kasia porzuci córkę Małgosię! Tragiczny finał strajków w stoczni w Gdańsku. Michał wśród ofiar?

Sprawdź też: Nowy Paweł w Stuleciu Winnych. Mąż Mani wróci do Polski, ale z inną twarzą. Nie zagra go już Tomasz Włosok!

W 35 odcinku "Stulecia Winnych" 3 Mania, Ryszard zbiorą się na rodzinnej naradzie ze Stanisławem (Jan Wieczorkowski) i Andzią (Barbara Wypych). Wszyscy będą zdania, że tylko cudem Małgosi nic się nie stało. Jak to zwykle w rodzinie Winnych bywało postanowią pomóc Kasi odbić się od dna. To zadanie weźmie na siebie Stanisław, który zjawi się u wnuczki, by przemówić jej do rozumu. Czy Kasia w 35 odcinku "Stulecia Winnych" weźmie sobie do serca słowa dziadka, który powie jej wprost jak alkohol zniszczył życie jego braci i wielu członków rodziny? To się okaże już wkrótce.

Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Małgosia (Amelia Żuchowska), Mania (Magdalena Walach)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Małgosia (Amelia Żuchowska), Mania (Magdalena Walach)
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Kasia (Weronika Humaj), Małgosia (Amelia Żuchowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Kasia (Weronika Humaj), Małgosia (Amelia Żuchowska)
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Małgosia (Amelia Żuchowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Małgosia (Amelia Żuchowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze