Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Kasia znów będzie matką! W rodzinie Winnych urodzą się bliźniaczki - ZDJĘCIA

2021-04-26 8:29 Agnieszka Pyź
 Stulecie Winnych 3 sezon. Kasia znów będzie matką! W rodzinie Winnych urodzą się bliźniaczki - ZDJĘCIA
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 sezon. Kasia znów będzie matką! W rodzinie Winnych urodzą się bliźniaczki - ZDJĘCIA

Koniec serialu "Stulecie Winnych" 3 coraz bliżej, ale zanim nastąpi ostatni odcinek w życiu rodziny Winnych zajdą duże zmiany. Już w 36 odcinku "Stulecia Winnych" na świat przyjdą kolejne bliźniaczki, córki jednej z głównych bohaterek. Kasia (Weronika Humaj) odbije się od dna, przestanie pić, zajmie się wreszcie córką Małgosią (Amelia Żuchowska) i znów zostanie matką. U Winnych zapanuje wielka radość. Wkrótce w 36 odcinku "Stulecie Winnych" wszyscy bliscy zbiorą się w kościele na uroczystości chrztu dziewczynek, Julii i Urszuli, którego udzieli bliźniaczkom ksiądz Ignacy (Lesław Żurek). Kasia przy ołtarzu będzie stała z kuzynem Michałem (Marcin Franc), a kto będzie ojcem?

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 36 - niedziela, 2.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Rodzina Winnych z serialu "Stulecia Winnych" w 36 odcinku powiększy się o kolejne bliźniaczki. Wszyscy, którzy znają trzecią część książki Ałbeny Grabowskiej, "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" wiedzą, że spełni się wielkie marzenie jednej z córek Mani (Magdalena Walach) o byciu matką. Tym razem to Basia (Kamila Bujalska) będzie w ciąży. O tym, że spodziewa się dziecka dowie się już w 35 odcinku "Stulecia Winnych" i szalejąc ze szczęścia ogłosi radosną nowinę mężowi Tomkowi (Filip Gurłacz). Pierwsze objawy ciąży Basi, która jest lekarzem ginekologiem-położnikiem pojawią się na dyżurze w szpitalu, zaraz po tym jak będzie odbierała trudny poród.

Patrz też: Stulecie Winnych 3 sezon. Czy Ewa i Benek wrócą z Izraela? Finał serialu może zaskoczyć. W książce po latach Ania znów zobaczy córkę!

Basia i Tomek ze "Stulecia Winnych" w 35 odcinku nie będą w stanie uwierzyć, że nareszcie zostaną rodzicami. Od lat starali się bowiem o dziecko, ale córka Mani nie mogła zajść w ciążę. Z tego powodu naraziła się swojej teściowej, Klimkiewczowej (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), która nastawiała nawet jedynego syna przeciwko żonie. Próbowała zmusić Tomka, by zostawił Basię!

Ale los przygotuje dla Basi i Tomka w 36 odcinku "Stulecia Winnych" 3 jeszcze jedną niespodziankę. Będą mieli bliźniaczki, dwie córki. To już trzecie pokolenie bliźniaczek u Winnych, po Mani i Ani (Urszula Grabowska) i Basi oraz Kasi! Zaraz potem akcja przyspieszy od kilka miesięcy. I jeszcze przed finałem "Stulecia Winnych" 3 widzowie zobaczą chrzest córek Basi i Tomka, które dostaną imiona Julia i Urszula.

Stulecie Winnych 3, odcinek 35 ZWIASTUN. Kasia porzuci córkę Małgosię! Tragiczny finał strajków w stoczni w Gdańsku. Michał wśród ofiar?

Nie przegap: Nowy Paweł w Stuleciu Winnych. Mąż Mani wróci do Polski, ale z inną twarzą. Nie zagra go już Tomasz Włosok!

W 36 odcinku "Stulecia Winnych" 3 rodzicami chrzestnymi bliźniaczek zostaną Kasia i Michał junior. Była gwiazda teatru, aktorka, która zaliczyła bolesny upadek i wpadła w nałóg alkoholowy wreszcie się opamięta. Dzięki pomocy rodzinie przestanie pić. Z kolei Michał przyjedzie do Brwinowa z ukochaną Agnieszką Gudowską (Ina Sobala), z którą połączy go silne uczucie i tragiczna śmierć jej brata.

Wracając do Kasi niebawem w 3 sezonie "Stulecia Winnych" nareszcie zajmie się swoją córką Małgosią, ale czekają ją jeszcze dramatyczne przeżycia. Bo o córce dowie się były kochanek Kasi, aktor Adam Komornicki (Marcin Kwaśny), który kilka lat temu zmuszał ją do aborcji. Jeszcze przed końcem "Stulecia Winnych", w 38 odcinku serialu, ojciec Małgosi zacznie osaczać Kasię, domagając się uznania ojcostwa. I nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swój cel. 

Stulecie Winnych 3 sezon. Kasia (Weronika Humaj), Adam Komornicki (Marcin Kwaśny)
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 sezon. Kasia (Weronika Humaj), Adam Komornicki (Marcin Kwaśny)
Stulecie Winnych 3 sezon. Kasia (Weronika Humaj), Ignacy (Lesław Żurek), Michał junior (Marcin Franc), Małgosia (Amelia Żuchowska)
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 sezon. Kasia (Weronika Humaj), Ignacy (Lesław Żurek), Michał junior (Marcin Franc), Małgosia (Amelia Żuchowska)
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Kasia (Weronika Humaj), Małgosia (Amelia Żuchowska)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Kasia (Weronika Humaj), Małgosia (Amelia Żuchowska)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze