Stulecie Winnych 3 sezon. Kasia znów będzie matką! W rodzinie Winnych urodzą się bliźniaczki - ZDJĘCIA

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 sezon. Kasia znów będzie matką! W rodzinie Winnych urodzą się bliźniaczki - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Kasia znów będzie matką! W rodzinie Winnych urodzą się bliźniaczki - ZDJĘCIA

2021-04-26 8:29

Koniec serialu "Stulecie Winnych" 3 coraz bliżej, ale zanim nastąpi ostatni odcinek w życiu rodziny Winnych zajdą duże zmiany. Już w 36 odcinku "Stulecia Winnych" na świat przyjdą kolejne bliźniaczki, córki jednej z głównych bohaterek. Kasia (Weronika Humaj) odbije się od dna, przestanie pić, zajmie się wreszcie córką Małgosią (Amelia Żuchowska) i znów zostanie matką. U Winnych zapanuje wielka radość. Wkrótce w 36 odcinku "Stulecie Winnych" wszyscy bliscy zbiorą się w kościele na uroczystości chrztu dziewczynek, Julii i Urszuli, którego udzieli bliźniaczkom ksiądz Ignacy (Lesław Żurek). Kasia przy ołtarzu będzie stała z kuzynem Michałem (Marcin Franc), a kto będzie ojcem?

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 36 - niedziela, 2.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Rodzina Winnych z serialu "Stulecia Winnych" w 36 odcinku powiększy się o kolejne bliźniaczki. Wszyscy, którzy znają trzecią część książki Ałbeny Grabowskiej, "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" wiedzą, że spełni się wielkie marzenie jednej z córek Mani (Magdalena Walach) o byciu matką. Tym razem to Basia (Kamila Bujalska) będzie w ciąży. O tym, że spodziewa się dziecka dowie się już w 35 odcinku "Stulecia Winnych" i szalejąc ze szczęścia ogłosi radosną nowinę mężowi Tomkowi (Filip Gurłacz). Pierwsze objawy ciąży Basi, która jest lekarzem ginekologiem-położnikiem pojawią się na dyżurze w szpitalu, zaraz po tym jak będzie odbierała trudny poród.

Patrz też: Stulecie Winnych 3 sezon. Czy Ewa i Benek wrócą z Izraela? Finał serialu może zaskoczyć. W książce po latach Ania znów zobaczy córkę!

Basia i Tomek ze "Stulecia Winnych" w 35 odcinku nie będą w stanie uwierzyć, że nareszcie zostaną rodzicami. Od lat starali się bowiem o dziecko, ale córka Mani nie mogła zajść w ciążę. Z tego powodu naraziła się swojej teściowej, Klimkiewczowej (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), która nastawiała nawet jedynego syna przeciwko żonie. Próbowała zmusić Tomka, by zostawił Basię!

Ale los przygotuje dla Basi i Tomka w 36 odcinku "Stulecia Winnych" 3 jeszcze jedną niespodziankę. Będą mieli bliźniaczki, dwie córki. To już trzecie pokolenie bliźniaczek u Winnych, po Mani i Ani (Urszula Grabowska) i Basi oraz Kasi! Zaraz potem akcja przyspieszy od kilka miesięcy. I jeszcze przed finałem "Stulecia Winnych" 3 widzowie zobaczą chrzest córek Basi i Tomka, które dostaną imiona Julia i Urszula.

Stulecie Winnych 3, odcinek 35 ZWIASTUN. Kasia porzuci córkę Małgosię! Tragiczny finał strajków w stoczni w Gdańsku. Michał wśród ofiar?

Nie przegap: Nowy Paweł w Stuleciu Winnych. Mąż Mani wróci do Polski, ale z inną twarzą. Nie zagra go już Tomasz Włosok!

W 36 odcinku "Stulecia Winnych" 3 rodzicami chrzestnymi bliźniaczek zostaną Kasia i Michał junior. Była gwiazda teatru, aktorka, która zaliczyła bolesny upadek i wpadła w nałóg alkoholowy wreszcie się opamięta. Dzięki pomocy rodzinie przestanie pić. Z kolei Michał przyjedzie do Brwinowa z ukochaną Agnieszką Gudowską (Ina Sobala), z którą połączy go silne uczucie i tragiczna śmierć jej brata.

Wracając do Kasi niebawem w 3 sezonie "Stulecia Winnych" nareszcie zajmie się swoją córką Małgosią, ale czekają ją jeszcze dramatyczne przeżycia. Bo o córce dowie się były kochanek Kasi, aktor Adam Komornicki (Marcin Kwaśny), który kilka lat temu zmuszał ją do aborcji. Jeszcze przed końcem "Stulecia Winnych", w 38 odcinku serialu, ojciec Małgosi zacznie osaczać Kasię, domagając się uznania ojcostwa. I nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swój cel. 

Stulecie Winnych 3 sezon. Kasia (Weronika Humaj), Adam Komornicki (Marcin Kwaśny)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 sezon. Kasia (Weronika Humaj), Adam Komornicki (Marcin Kwaśny)
Stulecie Winnych 3 sezon. Kasia (Weronika Humaj), Ignacy (Lesław Żurek), Michał junior (Marcin Franc), Małgosia (Amelia Żuchowska)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 sezon. Kasia (Weronika Humaj), Ignacy (Lesław Żurek), Michał junior (Marcin Franc), Małgosia (Amelia Żuchowska)
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Kasia (Weronika Humaj), Małgosia (Amelia Żuchowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Kasia (Weronika Humaj), Małgosia (Amelia Żuchowska)
Najnowsze