Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Kasia upadnie tak nisko, że będzie błagać kochanka o szansę! Adam poniży ją jeszcze bardziej - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Kasia upadnie tak nisko, że będzie błagać kochanka o szansę! Adam poniży ją jeszcze bardziej - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Kasia upadnie tak nisko, że będzie błagać kochanka o szansę! Adam poniży ją jeszcze bardziej - ZWIASTUN

2021-04-24 11:17

W 35 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 Kasia Winna (Weronika Humaj) odwiedzi w teatrze Adama Komornicki (Marcin Kwaśny), byłego kochanka, ojca Małgosi (Amelia Żuchowska), który porzucił ją przed laty i zmuszał do aborcji. Upadła aktorka nie będzie miała wyjścia! Bez pracy, pieniędzy na dziecko w 35 odcinku "Stulecia Winnych" zacznie błagać znanego gwiazdora o jeszcze jedną szansę, rolę, dzięki której mogłaby wrócić na szczyt. Okrutny Adam znów pokaże na co go stać. Poniży Kasię wypominając byłej kochance, że sama jest sobie winna po tym jak go potraktowała. Czy Adam dowie się, że ma córkę z Kasią? Zobaczcie ZWIASTUN "Stulecia Winnych"!

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 35 - niedziela, 25.04.2021, o godz. 20.15 w TVP1

W 35 odcinku "Stulecia Winnych" Kasia stoczy się na samo dno! Rozpije się do tego stopnia, że będzie sięgać po butelkę nawet opiekując się córką. Zostawi Małgosię pod opieką rodziców, Mani (Magdalena Walach) i Ryszarda (Piotr Rogucki), bo dziecko będzie jej coraz bardziej przeszkadzać w powrocie na szczyt. Jeszcze kilka lat temu była świetnie zapowiadającą się aktorką, wschodzącą gwiazdą, którą zniszczył jednak romans z żonatym Adamem Komornickim. Uzależniona od alkoholu Kasia w 35 odcinku "Stulecia Winnych" doprowadzi do tragedii kiedy porzuci córkę samą w parku, a Małgosią zajmie się milicja! Zanim to jednak nastąpi wydarzy coś coś, co jeszcze bardziej dobije Kasię.

Patrz też: Stulecie Winnych 3 sezon. Kasia znów będzie matką! W rodzinie Winnych urodzą się bliźniaczki - ZDJĘCIA

Coraz bardziej zdesperowana brakiem pracy w 35 odcinku "Stulecia Winnych" odwiedzi byłego kochanka w teatrze. Spotka się z Adamem pierwszy raz od narodzin Małgosi. Słowem nie wspomni Komornickiemu, że nie usunęła ciąży, że urodziła jego córkę. Ale upadnie przy nim tak nisko, żeby błagać o pracę, kolejną rolę, dzięki której znów będzie aktorką. - Nie chcę żadnych afer! - rzuci Adam z pogardą na widok kochanki, której się pozbył przed laty. - Przyszłam prosić cię o pomoc... Potrzebuję pracy!

W 35 odcinku "Stulecia Winnych" Adam okaże się jeszcze większym draniem niż wtedy kiedy byli jeszcze razem. - Czego ty od mnie oczekujesz, że pójdę do reżysera i powiem: "Zatrudnij Kasię Winną"?- Wiesz dobrze czemu nie mam pracy! Bo twoja żona mnie niszczy! Gdybyś się tak jej nie bał, to właśnie tak powinieneś zrobić! - Kasia straci nad sobą panowanie.

Stulecie Winnych 3, odcinek 35 ZWIASTUN. Kasia porzuci córkę Małgosię! Tragiczny finał strajków w stoczni w Gdańsku. Michał wśród ofiar?

Sprawdź też: Nowy Paweł w Stuleciu Winnych. Mąż Mani wróci do Polski, ale z inną twarzą. Nie zagra go już Tomasz Włosok!

Były kochanek w 35 odcinku "Stulecia Winnych" to ją obarczy winą za to, że musieli się rozstać, że Ina (Małgorzata Socha) się o wszystkim dowiedziała. Oskarży Kasię, że sama się prosiła o taki koniec kariery. - Gdybyś się tak nie afiszowała z naszym związkiem i nie opowiadała na lewo i prawo jaki to jestem beznadziejny, to może łatwiej by mi przyszło to zrobić!

- Jesteś świnią! - Kasia w 35 odcinku "Stulecia Winnych" nie będzie mogła dłużej patrzeć na Adama. - Czego ty właściwie chcesz ode mnie?!- Nie wiem, odpowiedzialności?! Zaraz, co ja bredzę! Odpowiedzialności można oczekiwać od przyzwoitych ludzi! - doda. I w 35 odcinku "Stulecia Winnych" ukryje przed kochankiem fakt, że ma z nim córkę Małgosię.

Stulecie Winnych 3 odc. 35. Kasia (Weronika Humaj), Adam Komornicki (Marcin Kwaśny)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 35. Kasia (Weronika Humaj), Adam Komornicki (Marcin Kwaśny)
Stulecie Winnych 3 odc. 35. Adam Komornicki (Marcin Kwaśny)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 35. Adam Komornicki (Marcin Kwaśny)
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Kasia (Weronika Humaj), Małgosia (Amelia Żuchowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Kasia (Weronika Humaj), Małgosia (Amelia Żuchowska)
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Kasia (Weronika Humaj), Małgosia (Amelia Żuchowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Kasia (Weronika Humaj), Małgosia (Amelia Żuchowska)
Najnowsze