Stulecie Winnych 3 odc. 32. Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 32. Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski)

Stulecie Winnych 3, odcinek 33 - streszczenie, opis: Syn Ani i Michała bierze udział w krwawych protestach studentów. Ewa poznaje swoje prawdziwe pochodzenie!

2021-04-04 22:17

Stulecie Winnych 3 sezon odcinek 33 (odc. 7) w niedzielę, 11.04.2021, o godz. 20.15 w TVP1. Stulecie Winnych 3 sezon odcinek 33 streszczenie - Cenzura zdejmuje "Dziady" z desek Teatru Narodowego. Kasia (Weronika Humaj) wraz z Michałem juniorem (Marcin Franc) zaczynają chodzić na demonstracje. Zbierają również podpisy pod petycją w sprawie przywrócenia spektaklu. Mania (Magdalena Walach) i Ryszard (Piotr Rogucki) martwią się o córkę.

Basia (Kamila Bujalska) po ślubie z Tomkiem (Filip Gurłacz) nie może zajść w ciążę. Bardzo cierpi z tego powodu. Sytuację pogarsza jej coraz poważniejszy konflikt z teściową Klimkiewiczową (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), która wciąż nie akceptuje synowej. Na każdym kroku daje jej to odczuć.

8 marca 1968 roku Ewa (Sonia Mietielica) pełni dyżur w szpitalu na Lindleya. Kiedy zaczynają przywozić rannych pod uniwersytetem studentów, sytuacja staje się poważna. Pobitych i poranionych pacjentów trzeba umieszczać na korytarzu. Pod wpływem dramatycznych zdarzeń Ewa przypomina sobie swoją przeszłość i dowiaduje się, że jest córką Żydówki Róży (Maria Dębska), która cudem ocalała z getta, ale zginęła na ulicy. Ania (Urszula Grabowska) budzi się z poczuciem, że dzieje się coś złego.Syn Ani i Michała znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze