Stulecie Winnych 3, odcinek 28: Tak będzie wyglądał nowy dom Stanisława i Andzi w Brwinowie. Nie uratują starego domu po pożarze - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3, odcinek 28: Tak będzie wyglądał nowy dom Stanisława i Andzi w Brwinowie. Nie uratują starego domu po pożarze - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 3, odcinek 28: Tak będzie wyglądał nowy dom Stanisława i Andzi w Brwinowie. Nie uratują starego domu po pożarze - ZWIASTUN

2021-03-14 21:06

W 28 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 Stanisław (Jan Wieczorkowski) i Andzia (Barbara Wypych) przeprowadzą się do nowego domu w Brwinowie. Stary dom Winnych został doszczętnie zniszczony w pożarze, więc seniorzy będą musieli przez rok mieszkać u Kazi (Katarzyna Kwiatkowska) i Władka (Arkadiusz Janiczek). Wiosną 1958 roku Stanisław weźmie się jednak za remont domu, który kupi w Brwinowie po atrakcyjnej cenie. Dzięki temu razem z drugą żoną będzie mógł iść na swoje. Ale u Winnych w 28 odcinku "Stulecia Winnych" zamieszka też ktoś jeszcze. Zobaczcie ZWIASTUN!

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 28 (odc. 2) - niedziela, 14.03.2021 o godz. 20.15 w TVP1

Pożar domu Winnych w "Stuleciu Winnych", który wybuchł po eksplozji granatu rzuconego przez jednego z kolegów syn Ani (Urszula Grabowska), Michała juniora (Bruno Campbell) będzie miał dramatyczne skutki! Niestety w 28 odcinku "Stulecia Winnych" okaże się, że starego domu w Brwinowie gdzie przychodziły na świat kolejne pokolenia, gdzie przez lata mieszkała ukochana babcia Bronia (Kinga Preis) nie dało się uratować. Dlatego Stanisław i Andzia zamieszkają u Władka i Kazi. Przez rok będą korzystali z gościny brata.

Aż wreszcie wiosną 1958 roku, tuż przed Wielkanocą, w 28 odcinku "Stulecia Winnych" Andzia przekaże Kazi radosne wieści. Remont nowego domu zakończy się jesienią, więc będą mogli się już przeprowadzić. - To wam się udało z tym domem! - zauważy żona Władka. - Ano udało się! Od razu się nam spodobał, chociaż zniszczony. Właściciele do miasta się przeprowadzili, do córki. I cena była dobra...- Będzie mi ciebie brakowało, jak na swoje pójdziecie... - wyzna Kazia, a Andzia czule obejmie szwagierkę.

Nie przegap: Stulecie Winnych 3, odcinek 28: Tragiczna Wielkanoc u Winnych po pożarze domu! Władkowi puszczą nerwy - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Między braćmi Winnymi w 28 odcinku "Stulecia Winnych" wybuchnie jednak nowy konflikt, z powodów politycznych. Władek powie o kilka słów za dużo, a Stanisław obrazi się do tego stopnia, że nie będzie chciał mu pomagać w polu. Aż wreszcie Andzia usłyszy od męża, że chce jak najszybciej skończyć remont, by przeprowadzić się na swoje. - Dom chcę skończyć. Z Władkiem nie daję rady...- To jest trudny człowiek, prawda! Ale to też jest twój brat, rodzony! - krzyknie żona Winnego. - I co z tego?- To, że musisz się z nim dogadać!- Dogadać z Władkiem? Wyprowadzić się od nich trzeba jak najszybciej... - postawi na swoim Stanisław.

Stulecie Winnych 3, odcinek 28 ZWIASTUN. Powrót Kazimierza do życia Ani. Tragiczna Wielkanoc u Winnych po pożarze domu

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 112: Ula zmieni się nie do poznania po powrocie z Grecji! Marek aż zaniemówi z wrażenia - ZDJĘCIA

Jesienią 1958 roku w 28 odcinku "Stulecia Winnych" nowy dom Stanisława i Andzi będzie już gotowy do zamieszkania. Seniorzy zaproponują Ani (Urszula Grabowska) i Michałowi (Stefan Pawłowski), żeby przeprowadzili się razem z nim. Córka Stanisława z rodziną nie będzie miała bowiem gdzie mieszkać, bo dostanie pismo od władz, że ich dom w Brwinowie, który kiedyś należał do rodziców Ignacego (Lesław Żurek) ma zostać zburzony, pod budowę drogi. Ania i Michał z dziećmi zostaną przymusowo wysiedleni! Aż wreszcie nastąpi radosny moment przeprowadzki. W 28 odcinku "Stulecia Winnych" Stanisław, mimo swojego wieku, przeniesie Andzię przez próg ich nowego domu.

Stulecie Winnych 3 odc. 28. Andzia (Barbara Wypych), Kazia (Katarzyna Kwiatkowska)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 28. Andzia (Barbara Wypych), Kazia (Katarzyna Kwiatkowska)
Stulecie Winnych 3 odc. 28. Andzia (Barbara Wypych), Stanisław (Jan Wieczorkowski), Michał (Stefan Pawłowski), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 28. Andzia (Barbara Wypych), Stanisław (Jan Wieczorkowski), Michał (Stefan Pawłowski), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Stulecie Winnych 3 odc. 28. Ewa (Sonia Mietielica), Michałek (Bruno Campbell), Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski), Stanisław (Jan Wieczorkowski), Andzia (Barbara Wypych)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 28. Ewa (Sonia Mietielica), Michałek (Bruno Campbell), Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski), Stanisław (Jan Wieczorkowski), Andzia (Barbara Wypych)

Zobaczcie w GALERII ZDJĘĆ jak będzie wyglądał NOWY DOM Winnych >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze