Sługa narodu

Sługa narodu. W obsadzie wielkie gwiazdy! Marcin Hycnar wypiera się, że gra Wołodymyra Zełenskiego? Kiedy oglądać? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

"Sługa narodu" to polski serial, który jest kopią ukraińskiego hitu. W pierwowzorze postać głównego bohatera, skromnego nauczyciela, który nagle zostaje głową państwa zagrał dzisiejszy prezydent Ukrainy, Wołodymir Zełenski. W polskiej wersji w postać Ignacego Koniecznego wciela się Marcin Hycnar, znany fanom seriali chociażby z "Barw szczęścia". Aktor wyraźnie zaprzecza - "nie gram Zełeńskiego"! Jakie gwiazdy zobaczymy w obsadzie? Kiedy "Sługę narodu" oglądać w Polsacie?

Sługa narodu, odcinek 1-2 - sobota, 4.03.23, godz. 20.00, Polsat

"Sługa narodu" to polska wersja ukraińskiego przeboju. To lekki, komediowy serial o przygodach nieśmiałego nauczyciela rozwodnika, który z dnia na dzień zostaje głową państwa. W oryginale główną rolę zagrał Wołodymyr Zelenski, który później faktycznie został prezydentem Ukrainy. Losy aktora i przyszłego notabla sąwięc ze sobą mocno splecione. Czy podobny los czeka Marcina Hycnara?

Raczej nie, choć nigdy nie wiadomo. Na wszelki wypadek jednak gwiazdor grający polskiego nauczyciela-prezydenta, Ignacego Koniecznego zaprzecza, jakoby w ogóle miał coś wspólnego z osobą Zelenskiego. 

- A jest pan świadomy tego, co może się stać po tym serialu? - zapytała Hycnara dziennikarka portalu dziennik.pl. 

- Tak! To jest pytanie, które najczęściej jest mi zadawane od momentu, gdy okazało się, że to ja będę Ignacym Koniecznym - odpowiedział aktor. - Odpowiadam zdecydowanie: Absolutnie! Rękami i nogami będę się bronił przed polityką! Nie mam w planach żadnej kariery politycznej, zostaję przy aktorstwie i reżyserii. 

Z kolei w ZWIASTUNIE "Sługi narodu" Hycnar wyraźnie odcina się od postaci ukraińskiego prezydenta. - Nie gram Wołodymyra Zelenskiego. Gram postać, którą on zagrał kiedyś w oryginale - wyjaśnił aktor

Marcina Hycnara fani seriali zapamiętali jako postać Pawła w "Barwach szczęścia". W "Słudze narodu" zobaczymy obok niego m.in.: Danutę Stenkę, Dorotę Kolak, Magdalenę Popławską, Ewę Sadowską i Sebastiana Perdka (Klemens w "Barwach szczęścia").  

"Sługę narodu" możemy śledzić na antenie Polsatu w każdą sobotę wieczór od godziny. 20.00. 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2782: Pożegnanie Basi! Artur złoży jej najważniejszą obietnicę - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze