Rodzina na Maxa

Rodzina na Maxa. Poznaj bohaterów serialu. Kto jest kim? Kiedy oglądać?

"Rodzina na Maxa" to nowy obyczajowy serial Polsatu. W obsadzie sporo gwiazd, a chodzi o to, że miłość nie zna wieku! W 1 odcinku "Rodziny na Maxa" zobaczymy randkę głównej bohaterki Karoliny Berent (Anna Smołowik) z o 14 lat młodszym Maxem Milewskim (Nikodem Rozbicki). Jak rozwinie się ich romans? Kim są bohaterowie serialu? Sprawdź, kiedy oglądać!

"Rodzina na Maxa" - od soboty 4.03.23 o godz. 21.00 w Polsacie 

"Rodzina ma Maxa" to lekki serial obyczajowy z morałem. Tytułowy Max to chłopak Karoliny, 39-letniej rozwódki. Kiedy Karolina założyła ze Sławkiem (Michał Czernecki) rodzinę wszystko zapowiadało się pięknie. Pierwsze dziecko - Sonia (Mila Jnkowska) - przyszyło na świat z "wpadki", ale para pobrała się, a mąż kochał i wspierał żonę. Kilka lat po narodzinach Sonii urodziło się zaplanowane drugie dziecko - Jadzia (Zofia Świątkiewicz), a później - Leon. Mimo iż nie takie były plany, Karolina odnalazła się w roli matki i cieszyła się życiem rodzinnym. Niestety, tuż przed pojawieniem się na świecie Leona, Sławka dopadł kryzys wieku średniego i postanowił uciec od rodziny do Irlandii. I w takim momencie życia Karlina spotyka Maxa. Co z tego wyniknie? 

Oto najważniejsze postacie "Rodziny na Maxa". W rolach głównych Karoliny i Maxa zobaczymy Annę Smołowik i Nikodema Rozbickiego. W drugim planie zagrają gwiazdy: Ewa Kasprzyk - Maria, teściowa Karoliny, Sonia Bohosiewicz - jako siostra Karoliny, Julia, Grzegorz Małecki - jako mąż Julii, Helena Sujecka - jako Aśka, wspólniczka Laroliny oraz Filip Orliński - jako Filip, kumpel i współlokator Maxa. 

Jak rodzina Karoliny przyjmie nowego kochanka? O tym właśnie opowie nam nowy serial Polsatu "Rodzina na Maxa".  Ścieranie się dwóch światów połaczonych miłością - będzie i zabawnie, i do pomyślenia, i z nadzieją.

Nowe odcinki "Rodziny na Maxa" od soboty, 4 marca o godz. 21.00 w Polsacie. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1714: Anita powie Magdzie o ciąży i odejściu od Kamila. To nie dziecko Gryca - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany