Rodzina na Maxa odc. 1. Max (Nikodem Rozbicki), Karolina (Anna Smołowik)

i

Autor: Polsat Rodzina na Maxa odc. 1. Max (Nikodem Rozbicki), Karolina (Anna Smołowik)

Rodzina na Maxa

Rodzina na Maxa odcinek 1 streszczenie: Pierwsza randka Karoliny z młodszym o 14 lat Maksem

2023-03-03 21:02

"Rodzina na Maxa" odcinek 1 nowego serialu Polsatu w sobotę, 4.03.2023, o godz. 21.05. "Rodzina na Maxa" odcinek 1 streszczenie - Max (Nikodem Rozbicki) ma 24 lata i jest barmanem w pubie "Plac Zabaw". To właśnie tam odbywa się randka w ciemno Karoliny (Anna Smołowik), samotnej matki trójki dzieci. Spotkanie zaaranżowała siostra kobiety, Julia (Sonia Bohosiewicz). Randka okazuje się katastrofą, a uwięziona w toalecie Karolina próbuje wydostać się z lokalu przez okno.

Ostatecznie Karolina ląduje w ramionach Maksa. Barman zabiera pechową randkowiczkę na pogotowie, gdzie spędzają kilka godzin. Kobieta wpada w oko młodemu mężczyźnie, ona jednak nie chce kontynuować znajomości. Mimo to Maks nie daje za wygraną. Kiedy wreszcie udaje mu się odnaleźć wybrankę, ta informuje go, że jest od niego starsza o 14 lat i mieszka z trójką swoich dzieci: 17-letną Sonią (Mila Jankowska), 15-letnią Jadzią (Zofia Świątkiewicz) i 9-letnim Leonem (Maksymilian Zieliński).

"Rodzina na Maxa" - obsada, bohaterowie, kto jest kim w serialu Polsatu?

Anna Smołowik - Karolina Berent

Nikodem Rozbicki - Max Milewski

Helena Sujecka - Aśka, wspólniczka Karoliny

Filip Orliński - Filip, współlokator Maxa

Ewa Kasprzyk - Maria, teściowa Karoliny

Sonia Bohosiewicz - Julia, siostra Karoliny

Grzegorz Małecki - Marek, mąż Julii

Mila Jankowska - Sonia, córka Karoliny

Zofia Świątkiewicz - Jadzia, córka Karoliny

Maksymilian Zieliński - Leon, syn Karoliny

Michał Czernecki - Sławek, były mąż Karoliny.

"Rodzina na Maxa"- ile odcinków pierwszego sezonu w Polsacie?

"Rodzina na Maxa" liczy w pierwszym sezonie 13 odcinków, które będą emitowane w soboty o godz. 21.05 w telewizji Polsat. W październiku zeszłego roku rozpoczęły się zdjęcia do 2 sezonu "Rodziny na Maxa". Do obsady dołączyli Krzysztof Czeczot i Krzysztof Zawadzki.

Rodzina na Maxa. Max (Nikodem Rozbicki), Karolina (Anna Smołowik), Maria (Ewa Kasprzyk),Sonia (Mila Jankowska), Jadzia (Zofia Świątkiewicz), Leon (Maksymilian Zieliński).

i

Autor: Polsat Rodzina na Maxa. Max (Nikodem Rozbicki), Karolina (Anna Smołowik), Maria (Ewa Kasprzyk),Sonia (Mila Jankowska), Jadzia (Zofia Świątkiewicz), Leon (Maksymilian Zieliński).
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze