M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1714: Anita powie Magdzie o ciąży i odejściu od Kamila. To nie dziecko Gryca - ZDJĘCIA

2023-03-06 21:10

W 1714 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) wtajemniczy Magdę (Anna Mucha) w zmiany jakie lada moment zajdą w jej związku z Kamilem (Marcin Bosak). Z powodu ciąży byłej kochanki Kamila, Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska) i jej planowanego ślubu, między zakochanymi będzie źle się działo. Pokłócą się do tego stopnia, że w 1714 odcinku "M jak miłość" Anita uprzedzi Magdę, że jak tak dalej pójdzie, ona odejdzie od Kamila. Wspomni też przyjaciółce, że poszło właśnie o dziecko i ślub. Nieoczekiwanie ukochana Kamila zmieni zdanie w istotnej kwestii. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1714 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ciąża byłej kochanki Kamila w 1714 odcinku "M jak miłość" poróżni go z Anitą? Mimo, że oboje nie będą chcieli mieszać się w sprawy Weroniki, która chce wrobić Adama Wernera (Jacek Kopczyński), to wszystko zabrnie na tyle daleko, że między Kamilem i Anitą dojdzie do pewnych napięć. Co prawda ona jako pierwsza zwątpiła w to, że to Adam jest ojcem dziecka Weroniki, próbowała nawet ostrzec go, żeby nie pakował się dalej w ten związek, jeśli jej nie kocha. Jednak Werner nie posłuchał. Spanikowany oświadczył się Weronice, żeby po raz pierwszy w życiu zachować się jak odpowiedzialny facet.

Właśnie ten ruch Adama sprawi, że w 1714 odcinku "M jak miłość" Anita uzna, że przyjaciel postępuje słusznie. Przecież biorąc ślub z kobietą, z którą wychowa dziecko, nie zrujnuje sobie życia. Kamil będzie jednak innego zdania. Właśnie z tego powodu między parą zapanuje dość nerwowa atmosfera. A kiedy Magda wpadnie do kancelarii z dokumentami dla Gryca od Andrzeja (Krystian Wieczorek), Anita niby w żartach rzuci, że lada moment może Kamil będzie znów wolny. Jakby chciała od niego odejść.

- Co pokłóciliście się? O co? - Magda od razu w 1714 odcinku "M jak miłość" zacznie dopytywać Anitę co się dzieje między nią i Kamilem. - O ślub i dziecko... - przyzna sekretarka z kancelarii. Budzyńską aż zamuruje. Nie będzie wiedziała co powiedzieć. - Aaa... To ja nie wiedziałam, że wy jesteście na tym etapie? Jednak Anita szybko wyprowadzi Magdę z błędu. - My nie! Adam z Weroniką...

- Adaś z Weroniką? To mnie długo nie było. Opowiadaj... - doda zaciekawiona Magda, więc Anita wtajemniczy ją w miłosne problemy Wernera, ciążę Weroniki, dziecko, które niebawem się urodzi i będzie częścią ich rodziny, a także starania Kamila, żeby powstrzymać to szaleństwo Adama, nie dopuścić do wielkiego dramatu w życiu przyjaciela.

M jak miłość. Andrzej dobije Magdę żałosnymi tłumaczeniami po ucieczce ze szpitala do Julii
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze