M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1710: Panika Wernera po zaręczynach! Weronika zmusi Adama do oświadczyn - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-02-21 8:58

W 1710 odcinku "M jak miłość" Adam Werner (Jacek Kopczyński) oświadczy się Weronice (Ewelina Kudeń-Nowosielska), która oszukała go, że będą mieli dziecko! Głupkowaty prawnik uwierzył , że Weronika jest z nim w ciąży, a była kochanka Kamila (Marcin Bosak) podle wykorzysta jego naiwność. Co prawda Werner w 1710 odcinku "M jak miłość" spróbuje się wykręcić od bycia ojcem dziecka Weroniki na pełen etat, ale przebiegła oszustka mu na to nie pozwoli. Wytknie Adamowi, że ich dziecko nie może płacić za jego brak odpowiedzialności. Tak właśnie wymusi na Adamie oświadczyny. Przerażony Werner wyciągnie pierścionek zaręczynowy i poprosi Weronikę o rękę. Zobacz tę SCENĘ WIDEO z 1710 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1710 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Zaręczyny Wernera i Weroniki w 1710 odcinku "M jak miłość" będą konsekwencją podstępnej gry kochanki Adama, z którą wiele lat temu Kamil Gryc też miał krótki romans! Wówczas Weronice nie udało się złapać Kamila na dziecko. Podrzuciła mu ich córkę Polę (Hania Nowosielska) po latach, ale wobec Wernera będzie miała zupełnie inne plany. Bo Weronika w 1710 odcinku "M jak miłość" wymyśli sobie, że wykorzysta naiwność Adama, żeby stworzyć z nim rodzinę dla dziecka, którego ojcem jest jej były partner Oskar. A że przy okazji zniszczy życie prawnikowi, który nie nadaje się ani na ojca, ani na stałego partnera, nie będzie miało dla niej większego znaczenia.

Werner w 1710 odcinku "M jak miłość" będzie wywijał się od ojcostwa

Zanim Adam w 1710 odcinku "M jak miłość" oświadczy się Weronice spróbuje jakoś zręcznie wywinąć się od ojcostwa na pełen etat. Co prawda zapewni kochankę o swoim wsparciu, zadeklaruje nawet, że może pomóc w opiece nad dzieckiem dwa razy w tygodniu, ale na tym koniec. - Chciałem ci powiedzieć, że zawsze możesz na mnie liczyć. W każdej sytuacji. I chętnie pójdę z tobą do lekarza - obwieści Weronice, która w 1710 odcinku "M jak miłość" za nic w świecie nie będzie chciała, żeby Adam dowiedział się kiedy tak naprawdę zaszła w ciążę. Gotowa nawet sfałszować wyniki badań USG. - Naprawdę nie trzeba...

- Ja bardzo chcę... Wiesz, nie znam się na tym, ale słuchać już bicie serca?

- Dopiero za kilka tygodni...

- Wiesz, jestem pewny, że jako rodzice świetnie sobie poradzimy. Ja będę brał nasze dziecko na każdy weekend - doda Werner i tym samym w 1710 odcinku "M jak miłość" sprowokuje Weronikę do walki o dobro dziecka. - Ale dziecko potrzebuje ojca nie tylko w weekend! Takie są właśnie konsekwencje nieodpowiedzialnych działań dorosłych. Płacą za nie dzieci... Przepraszam cię. Już pójdę. Do zobaczenia - pożegna się z prawnikiem, którego nagle w 1710 odcinku "M jak miłość" ruszy poczucie przyzwoitości i odpowiedzialności.

Gwałtowna reakcja Weroniki w 1710 odcinku "M jak miłość" wymusi na Wernerze oświadczyny. - Masz rację. Dziecko potrzebuje ojca na stałe. Na zawsze. Nawet takiego jak ja. Wyjdziesz za mnie? - wypali nagle do kochanki, wręczając jej pierścionek zaręczynowy. Na to tylko będzie czekała oszustka. - Tak...

- Serio? - Werner upewni się jeszcze czy Weronika wie, co robi. - Tak się cieszę, że będziemy wychowywać to dziecko razem! - ciężarna kochanka Adama uda przed nim wielką radość. Ale Werner będzie przerażony tym, co go teraz czeka.  - Ja też... - okłamie matkę "swojego" dziecka.

M jak miłość. Zaręczyny Wernera i Weroniki. Będzie przerażony tym, co go czeka!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany