M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1710: Anita przejrzy Weronikę w sprawie ciąży! Była kochanka Kamila nie odpuści sobie Wernera - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-02-20 19:32

W 1710 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) dowie się od Adama Wernera (Jacek Kopczyński) o ciąży Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska), ale nie uwierzy, że to właśnie on jest ojcem dziecka byłej kochanki Kamila (Marcin Bosak), matki Poli (Hania Nowosielska). Naiwny Werner przyzna się przyjaciółce, że spał z Weroniką tylko raz, zaledwie 2 tygodnie temu, więc Anita uzna, że zbyt wcześnie na stwierdzenie ciąży! Żeby ocalić Adama przed wpakowaniem się w dziecko w 1710 odcinku "M jak miłość" Anita rozmówi się z Weroniką. Udzieli jej rady, żeby dobrze przemyślała czy chce złapać Wernera na ciążę. Tylko ją tym zirytuje, bo Weronika tak łatwo nie odpuści. Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1710 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1710 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ciąża Weroniki w 1710 odcinku "M jak miłość", wyznanie Adama, że będzie miał dziecko wywołają gwałtowną reakcję Anity, która dojdzie do wniosku, że są nikłe szanse, żeby to Werner był ojcem! Od razu zacznie dociekać jak to się stało i kiedy dokładnie Adam przespał się z Weroniką. - Montowałem jej półkę w sypialni... - zacznie się głupio tłumaczyć prawnik, którego kochanka Kamila zaciągnęła do łóżka tuż po tym jak dowiedziała się o ciąży, a prawdziwy ojciec dziecka ją porzucił. - Dobra, stop! Nie chodzi mi o żadne techniczne szczegóły! Kiedy?

Anita w 1710 odcinku "M jak miłość" wyciągnie od Wernera, w którym tygodniu ciąży jest Weronika

- Nie wiem, nie prowadzę notatnika. Chyba jakieś dwa tygodnie temu... - przypomni sobie Adam, który w 1710 odcinku "M jak miłość" nie zauważy w tym nic podejrzanego. Anicie jednak zapali się czerwona lampka. To zbyt wcześnie, żeby stwierdzić ciążę.  - Tak niedawno? I co Weronika jest pewna, że jest w ciąży?

- Tak mi powiedziała. Ja nie mam podstaw, żeby jej nie wierzyć...

- Dobra, a ty jesteś pewny, że to jest twoje dziecko? - zacznie dopytywać w 1710 odcinku "M jak miłość" ukochana Kamila (Marcin Bosak), świadoma tego jak dziecko wywróci do góry nogami życie nie tylko Wernera, ale także całej ich rodziny. - Nie jestem pewny, że nie moje... Ja wiem, że Kamil mnie zabije. On przecież mówił mi, żebym się trzymał od Weroniki z daleka. Ale teraz kiedy się zwiążemy, to będziemy jak rodzina - zapewni Werner, który da się totalnie omotać Weronice. 

- Dobra, ja wiem, jesteś ulubionym wujkiem Poli. Ale jest zasadnicze pytanie - czy ty coś do tej Weroniki czujesz?!

- Podoba mi się. Jest bardzo atrakcyjną kobietą, a nasze dzieci będą śliczne i mądre, bo wiesz mamy świetne geny... - doda Werner, którym tym samym w 1710 odcinku "M jak miłość" potwierdzi, że wcale nie kocha Weroniki.

- Adaś to za mało! Jeżeli nic do niej nie czujesz, to absolutnie nie powinieneś się z nią wiązać!

- Ale ja jestem facetem z zasadami... Przynajmniej staram się taki być... - stwierdzi Werner, który w 1710 odcinku "M jak miłość" zdecyduje się na ryzykowny krok, żeby dziecko jego i Weroniki miało pełną rodzinę. Postanowi oświadczyć się kochance! Nie upewniając się nawet czy na pewno on jest ojcem. Wernerowi nawet przez myśl nie przejdą badania DNA. 

Weronika w 1710 odcinku "M jak miłość" spróbuje sfałszować termin zajścia w ciążę

Tymczasem podczas wizyty u lekarki i badań USG Weronika w 1710 odcinku "M jak miłość" usłyszy, że jest w 4. tygodniu ciąży. A to oznacza, że jeśli Werner się o tym dowie, to odkryje jej oszustwo. Poprosi nawet swoją ginekolog, żeby w karcie przebiegu ciąży wpisała inną datę poczęcia, ale ona nie zgodzi się na fałszerstwo.

Ostatecznie Anita w 1710 odcinku "M jak miłość" uzna, że musi porozmawiać z Weroniką i wybadać na własną rękę, czy kochanka Adama mówi prawdę. - Słuchaj Weronika, ja wiem, że to nie jest moja sprawa, ale Adam powiedział mi o ciąży. Czyli to prawda? I Adam naprawdę jest ojcem? - zapyta wprost, czym tylko zirytuje ciężarną oszustkę. - Tak, Adam! I rzeczywiście to nie jest twoja sprawa!

- Przepraszam, nie chciałam cię urazić. Jestem trochę w szoku i myślę, że Adam też...

- Najwyraźniej. Dwa dni temu miał się odezwać i jakoś sobie odpuścił. Anita, ty nic nie rozumiesz. Nigdy nie udało mi się stworzyć normalnej rodziny i ja myślałam, że może tym razem się uda... - zapewni ukochaną Kamila przebiegła matka Poli, która w 1710 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała wcale pewności czy złapie Wernera na dziecko, lecz nie odpuści mu tak łatwo. 

Anita w 1710 odcinku "M jak miłość" poradzi Weronice, żeby nie łapała Wernera na dziecko

- Weronika, wy się z Adamem prawie w ogóle nie znacie... Do tego w przypadku Adama założenie "normalna rodzina" jest dość karkołomne. Może warto to jeszcze przemyśleć? - poradzi jej Anita, ale coraz bardziej zirytowana Weronika w 1710 odcinku "M jak miłość" dojdzie do wniosku, że lepszy taki ojciec jak Werner dla jej dziecka, niż żaden. Dalej będzie brnęła w swoje kłamstwa i przyjmie nawet oświadczyny Adama.

M jak miłość odcinek 1710 ZWIASTUN. Andrzej wróci po wypadku do Polski! Julia zobaczy go z Magdą w szpitalu
M jak miłość. Ciąża Weroniki zwali Wernera z nóg. Złapie Adama na dziecko?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze