M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1710: Anita nie pozwoli, żeby Weronika wrobiła Wernera w dziecko! Odkryje kłamstwo o ciąży - ZDJĘCIA

2023-02-14 9:20

W 1710 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) domyśli się, że Adam Werner (Jacek Kopczyński) nie może być ojcem dziecka Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska), że była kochanka Kamila (Marcin Bosak) wrabia go w ciążę! Jak do tego dojdzie? Werner pochwali się Anicie, że romans z Weroniką zaczął się 2 tygodnie temu. Tymczasem ona będzie już w 4. tygodniu ciąży! Anita skojarzy fakty i w 1710 odcinku "M jak miłość" poradzi Wernerowi, żeby upewnił się czy właśnie on jest ojcem dziecka zanim na poważnie zwiąże się z Weroniką. Ciężarna kochanka Adama będzie brnęła dalej w swoje kłamstwa, a wścibstwo Anity tyko ją rozdrażni! Czy Werner odkryje prawdę o ciąży i posłucha przestróg przyjaciółki?

"M jak miłość" odcinek 1710 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Ciąża Weroniki w 1710 odcinku "M jak miłość" popchnie Wernera do ryzykownej decyzji o zaręczynach z matką jego dziecka! Naiwny Adam uwierzy, że to z nim Weronika zaszła w ciążę, nie podejrzewając nawet, że kochanka cały czas go oszukuje. Podczas badań u lekarki Weronika usłyszy, że jest już w 4. tygodni ciąży, że na razie wszystko jest w porządku i płód rozwija się prawidłowo. Z kolei Anita w 1710 odcinku "M jak miłość" usłyszy od Adama, że romansuje z byłą kochanką Kamila, matką jego córki Poli (Hania Nowosielska) od zaledwie dwóch tygodni i błyskawicznie Weronika zawiadomiła go o ciąży.

Anita w 1710 odcinku "M jak miłość" znajdzie dowód, że Werner nie jest ojcem dziecka Weroniki

Od tego momentu Anicie w 1710 odcinku "M jak miłość" coś nie będzie się zgadzało. Dlatego poradzi przyjacielowi, żeby upewnił się, czy na pewno jest ojcem dziecka Weroniki i nie wiązał się z nią jeśli naprawdę jej nie kocha i ma wątpliwości co do swojego ojcostwa. Anita nabierze jeszcze większych podejrzeń podczas rozmowy z ciężarną Weroniką, która w 1710 odcinku "M jak miłość" będzie brnęła w swoje kłamstwa, że spodziewa się dziecka Adama i wścieknie się na sugestię Anity, by wszystko dobrze przemyślała zanim wpakuje się w ten związek.

Werner w 1710 odcinku "M jak miłość" nie posłucha rad Anity i oświadczy się Weronice

Mimo przestróg Anity w 1710 odcinku "M jak miłość" Werner kupi pierścionek zaręczynowy i oświadczy się Weronice. Choć wyraźnie nie będzie przekonany do ślubu z byłą kochanką Kamila, matką Poli, która w przeszłości tak bardzo skrzywdziła nie tylko Gryca, ale i swoją córkę. Oczywiście przebiegła Weronika przyjmie oświadczyny Adama. Wszystko będzie szło zgodnie z jej planem. Do chwili aż w 1710 odcinku "M jak miłość" o dziecku Weroniki i Adama dowie się Kamil... On od razu uzna, że jego była kłamie i wrabia przyjaciela w ciążę! Nie zdąży jednak ostrzec Wernera.

M jak miłość. Ciąża Weroniki zwali Wernera z nóg. Złapie Adama na dziecko?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany