M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1710: Anita powie Kamilowi o ciąży! Gryc będzie pewny, że była kochanka kłamie - ZDJĘCIA

2023-02-03 20:29

W 1710 odcinku "M jak miłość" niechciana ciąża zniszczy szczęście Anity (Melania Grzesiewicz) i Kamila (Marcin Bosak). Zakochana para zupełnie nie będzie wiedziała co teraz zrobić. Dziecko, które stanie się częścią ich rodziny, zmieni wszystko w ich życiu, zwłaszcza jeśli chodzi o córkę Kamila, Polę (Hania Nowosielska). Niespodziewanie w 1710 odcinku "M jak miłość" Anita powie Kamilowi o ciąży jego byłej kochanki, Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska), która złapie na dziecko Adama Wernera (Jacek Kopczyński)! Tylko Gryc będzie pewny, że coś tu nie gra, że Weronika okłamuje jego przyjaciela. Czy ją powstrzyma? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1710 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1710 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1710 odcinku "M jak miłość" najpierw Anita, a potem Kamil przeżyje wstrząs na wieść o ciąży Weroniki, matki Poli, która mimo niechęci Gryca stała się częścią ich rodziny! Przebiegła Weronika wmówi Adamowi Wernerowi, że to z nim jest w ciąży, ale prawda jest zupełnie inna. Była kochanka Kamila niedawno została porzucona przez wyjątkowo okrutnego partnera, który zostawił ją gdy usłyszał o dziecku. Zdesperowana intrygantka wpadła na pomysł, żeby na ciąże złapać Wernera. Świadoma tego, że Adam ma słabość do kobiet i łatwo da się zaciągnąć do łóżka.

Anita w 1710 odcinku "M jak miłość" doniesie Kamilowi o ciąży Weroniki

Wiadomość o ciąży Weronika przekaże Wernerowi już w 1708 odcinku "M jak miłość". Jednak ze względu na wyjazd Kamila na Ukrainę, poszukiwania zaginionego Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) po wypadku autokaru, Adam nie od razu "pochwali" się przyjaciołom, że zostanie ojcem. Jako pierwsza "radosną" nowinę o ciąży usłyszy Anita, która dopiero w 1710 odcinku "M jak miłość" doniesie Kamilowi, że ich rodzina się powiększy.

- Jeszcze nic nie wiesz, ale brzuszek Weroniki niedługo się powiększy - poinformuje ukochanego Anita zaraz po jego powrocie z Ukrainy.

- Co ty mówisz? Weronika jest w ciąży? No to niezła akcja... Nawet nie wiedziałem, że się z kimś spotyka...

- Spotkała się. Raz... - wtrąci Anita. - Zaraz, a skąd ty to wszystko w ogóle wiesz? I kto jest szczęśliwym tatusiem? - dopyta Kamil i zaniemówi, kiedy usłyszy, że to Adam Werner!

Kamil nie uwierzy, że Weronika jest w ciąży z Wernerem

Reakcja Kamila na ciążę Weroniki w 1710 odcinku "M jak miłość" będzie łatwa do przewidzenia. Wcale się nie ucieszy, że Adam Werner będzie miał dziecko z jego byłą, że Pola będzie miała rodzeństwo. Co więcej, Kamil uzna, że Weronika celowo złapała Wernera na dziecko, że okłamuje naiwnego prawnika, a ojcem tak naprawdę jest ktoś inny.

- Nie wierzę jej! Nie wiem, kto jest ojcem tego dziecka, ale na pewno nie jest to Adam! Weronika myśli, że znalazła frajera, którego uda jej się wrobić! - stwierdzi Kamil kategorycznym tonem.

- Kamil, ja wiem, że to dziwna, wręcz szokująca sytuacja. Ale przyznaj - nie jest nieprawdopodobna.  Adam nie jest najbardziej odpowiedzialnym człowiekiem na świecie. To mogło się zdarzyć... - oceni Anita.

- Mogło. Ale się nie zdarzyło. Jestem tego pewien. Kochanie, uwielbiam cię za to, że w każdym próbujesz dostrzec coś dobrego, ale ja znam Weronikę na wylot. I nie mam żadnego powodu, żeby jej ufać - powie Kamil w 1710 odcinku "M jak miłość". Sięgając po telefon, żeby ostrzec Adama przed Weroniką.

Niestety Gryc w 1707 odcinku "M jak miłość" nie zdąży, bo nieświadomy kłamstwa Werner postanowi oświadczyć się Weronice, przekonany, że skoro będą mieli razem dziecko, to muszą wziąć ślub i stworzyć pełną rodzinę. Wydaje się, że jeszcze przez jakiś czas Werner nie pozna prawdy o dziecku Weroniki, która będzie brnęła w zaparte, że to on jest ojcem.

M jak miłość. Anita usłyszy zaskakujące wyznanie Kamila. Zdrada mocno odbije się ich związku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze