Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 7: Robert nie będzie chciał się ożenić z Magdą! - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 7: Robert nie będzie chciał się ożenić z Magdą! - ZWIASTUN

Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 7: Robert nie będzie chciał się ożenić z Magdą! - ZWIASTUN

2021-09-14 13:59

W 7 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" Magda (Sylwia Drzycimska) będzie miał dosyć, że Robert (Ziemowit Wasielewski) sam nie wie czego chce i i choć są razem, to ich związek zmierza donikąd! Komendant OSP w Brzezinach skupiony na pracy w remizie i szkole oraz opiece nad córką Karolinką w 7 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" nie zauważy, że jego dziewczyna pragnie czegoś więcej. Ślubu, wspólnego mieszkania, jasnej deklaracji, że ona, Robert i Karolinka są już rodziną. W związek strażaków wmieszają się też rodzice Roberta, a skutki będą fatalne. Zobaczcie ZWIASTUN "Remiza. Zawsze w akcji"!

"Remiza. Zawsze w akcji" odcinek 7 - wtorek, 14.09.2021, o godz. 18.20 w TVP1

Związek Magdy i Roberta w  7 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" stanie pod znakiem zapytania. Z pozoru wszystko będzie idealnie, wszyscy koledzy z remizy w Brzezinach będą świadkami jak rodzi się uczucie między parą strażaków, ale to nie zmieni fakty, że wdowiec Robert nie będzie gotów na rozpoczęcie nowego życia z kobietą, która może mu zastąpić zmarłą żonę, a jego córce Karolince matkę. Komendant OSP w Brzezinach zareaguje nerwowo kiedy w 7 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" zobaczy więź rodzącą się między Magdą i Karolinką. Dziewczynka sama poprosi strażaczkę, a zarazem nauczycielkę matematyki w miejscowej szkole o pomoc w lekcjach.

Nie przegap: Remiza. Zawsze w akcji. Między Magdę i Roberta wkracza jego dawna ukochana

Magda w 7 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" będzie miała pretekst do wbicia szpili Robertowi – gdyby mieszkali razem, jego córka nie musiałaby przychodzić do remizy. - Czy twoja córka po pomoc z matematyki zawsze będzie musiała przychodzić do remizy? Mogłaby to mieć w domu, bliżej... - wyzna dziewczyna szefa OSP. - Ale ja nie zawsze potrafię...

- Rzadko kiedy potrafisz i rzadko kiedy rozumiesz! - Magda wścieknie się, że Robert nie załapie jej aluzji o wspólnym mieszkaniu. W 7 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" Orzechowski nie będzie wiedział o co chodzi Magdzie, dlaczego wywołuje kłótnie na oczach kolegów w ich miejscu pracy. -  Bardzo ci dziękuję, że pomagasz Karolince, ale nie chcę, żebyśmy przenosili nasze prywatne sprawy do roboty!

- O wreszcie zrozumiałeś, trochę ci to zajęło kochanie...

- Ludzie nie muszą być świadkami naszych kłótni! Jestem tu szefem, wszyscy patrzą!

- Ale ja się z tobą nie kłóciłam! I nadal nie mam zamiaru! - Magda w 7 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" nie będzie miała pojęcia dokąd zmierza jej związek z Robertem i czy ukochany kiedyś się z nią ożeni.

Tylko u nas. Znamy kulisy nowego serialu TVP "Remiza"

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1601: Rogowski postawi ostateczną diagnozę! Przekaże Jaszewskim złe wieści o chorobie syna

Napięte relacje Magdy i Roberta w 7 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" zauważą rodzice Orzechowskiego. Najpierw matka Grażynka ( Małgorzata Then-Stępień) będzie wiercić synowi dziurę w brzuchu, że przyszła pora na męskie, poważne decyzje. A później także ojciec, sołtys, a zarazem były komendant OSP w Brzezinach Staszek (Mariusz Czajka) przemówi Robertowi do rozumu. - Ktoś w końcu ci ją sprzątnie sprzed nosa!

- Proszę cię, tato... - Robert nie zechce tego słuchać. Ale Staszek w 7 odcinku "Remiza. Zawsze warto" nie odpuści tak łatwo. - A co? Młoda, ładna, wyszczekana... Myślisz, że do końca życia będzie na ciebie czekać?- Ty też chcesz mnie swatać?- Nie, tylko chodzi mi o ciebie i Karolinkę. Już czas, żebyś... - przypomni młodemu wdowcowi Staszek.

Najnowsze