Remiza. Zawsze w akcji. Między Magdę i Roberta wkracza jego dawna ukochana. Streszczenia odcinków od 6, 7, 8, 9, 10 na cały tydzień

i

Autor: materiały prasowe TVP Remiza. Zawsze w akcji. Między Magdę i Roberta wkracza jego dawna ukochana. Streszczenia odcinków od 6, 7, 8, 9, 10 na cały tydzień

Remiza. Zawsze w akcji. Między Magdę i Roberta wkracza jego dawna ukochana. Streszczenia odcinków od 6, 7, 8, 9, 10 na cały tydzień

2021-09-13 15:29

"Remiza. Zawsze w akcji" streszczenia odcinków, opisy na cały tydzień pięciu odcinków, od 6 odcinka, którego emisja w poniedziałek, 13.09.2021, aż do 10, który będzie w TVP1 w piątek, 17.09.2021. Co się wydarzy w serialu "Remiza. Zawsze w akcji" w nowych odcinkach (numer 6, 7, 8, 9, 10)? Jak potoczą się losy strażaków z OSP w Brzezinach, którzy biorą udział w niebezpiecznych akcjach? Nad związkiem Magdy (Sylwia Drzycimska) i Roberta (Ziemowit Wasielewski) zawisną czarne chmury kiedy do ich życia wkroczy dawna ukochana strażaka, siostra jego obecnej dziewczyny. Poznajcie szczegóły!

"Remiza. Zawsze w akcji" odcinek 6 "Córka" - poniedziałek, 13.09.2021, o godz. 18.20 w TVP1

Zdjęcia do kalendarza strażackiego to ważne wydarzenie w życiu remizy, zwłaszcza, gdy fotograf ma do dyspozycji tak seksowną ekipę! Nasi strażacy nie są zachwyceni występowaniem w roli modeli, szczególnie Pablo, który ewidentnie ma zostać gwiazdą kalendarza. To właśnie jego proszą o pomoc mieszkanki Brzezin, którym niezwykle często kotek ucieka na drzewo…

Marta, samotnie wychowująca chorą na autyzm córeczkę, dostaje wypowiedzenie umowy najmu. Właściciel domu, w którym mieszka kobieta, chce się jej pozbyć za wszelką cenę, żeby móc sprzedać działkę. Tymczasem sąsiedzi zaczynają się zastanawiać, gdzie podziewa się matka Marty – od pewnego czasu nikt nie widział jej w okolicy. Gdy Marta wraca z pracy, okazuje się, że w domu wybuchł pożar, a w środku została jej córka Zuzia.

Strażakom udaje się uratować dziewczynkę, ale podczas gaszenia pożaru dokonują przerażającego odkrycia. W szopie znajdują zwłoki starszej pani – zaginionej matki Marty. Czy Marta zostanie oskarżona o podpalenie i morderstwo? W rozwikłaniu zagadki może pomóc sympatyczny fotograf Julian, który robi strażakom zdjęcia do kalendarza. Jego zamiłowanie do fotografowania przyrody okaże się decydujące dla wskazania sprawcy całego zajścia.

Nie przegap: Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 6: Makabryczny finał pożaru w domu samotnej matki chorej Zuzi! Magda i Tomek znajdą zwłoki - ZWIASTUN

"Remiza. Zawsze w akcji" odcinek 7 "Wypadek" - wtorek, 14.09.2021, o godz. 18.20 w TVP1

Staszkowi nie podoba się fakt, że remiza ma nowych lokatorów. Zespół disco polo zaczyna na poważnie próby w świetlicy. Staszek jest zirytowany głośną muzyką, ale Grażyna zauważa w tym szansę na nowe, ciekawe zajęcia dla koła gospodyń. Tylko czy Kuba także będzie zachwycony rolą wodzireja na kursie tańca? Karolinka prosi Magdę o pomoc w lekcjach. To daje Magdzie pretekst do wbicia szpili Robertowi – gdyby mieszkali razem, jego córka nie musiałaby przychodzić do remizy… Czy Robert ulegnie jej namowom?Do remizy przybiega przerażona i spanikowana nastolatka. Zawiadamia strażaków, że w pobliżu zdarzył się groźny wypadek samochodowy. Ekipa ratuje życie młodej pary, uwięzionej w rozbitym aucie, ale policja odkrywa, że kraksa była spowodowana rzuconym z rowu kamieniem.

15-letnia Beata nie należy do najpopularniejszych osób wśród rówieśników, dlatego jest gotowa na wszystko, aby zaakceptowała ją grupa koleżanek. Jednak, gdy zrozumie konsekwencje własnej głupoty, nie potrafi dalej żyć ze świadomością, że mogła przyczynić się do czyjejś śmierci. Przed strażakami kolejne trudne zadanie – jak uratować zdesperowaną dziewczynkę, która chce popełnić samobójstwo?

"Remiza. Zawsze w akcji" odcinek 8 "Miłość" - wtorek, 15.09.2021, o godz. 18.20 w TVP1

Magda nie jest zachwycona faktem, że Robert wyraźnie unika spędzania z nią czasu, i wybiera mecz z kolegami. Napiętą atmosferę łagodzi wyznanie Roberta i jego zapewnienia o miłości. Ale na jak długo wystarczą jego obietnice? Zwłaszcza, że w Brzezinach pojawia się niespodziewanie siostra Magdy, Ewa, która była szkolną miłością Roberta. Ewa wraca do rodzinnej miejscowości po 12 latach i zaczyna pracę w szpitalu. Jak jej pojawienie się wpłynie na związek Magdy i Roberta? Która siostra okaże się dla niego ważniejsza? Czy Magda dogada się z siostrą po wielu latach rozłąki?

18-letni Adam jest zakochany w koleżance z klasy. Za wszelką cenę próbuje jej zaimponować i umówić się na randkę. Miłosne plany krzyżuje niespodziewane pojawienie się konkurenta. Atrakcyjną dziewczynę podrywa też klasowy gwiazdor Jacek, który dręczy i upokarza Adama. Adam, przekonany, że znienawidzony rywal zdobył serce dziewczyny, postanawia w ramach zemsty podpalić ukochany motor Jacka.

Sytuacja wymyka się spod kontroli i garaż staje w płomieniach. W trakcie gaszenia pożaru strażacy znajdują w garażu ciężko rannego Jacka – chłopak został uderzony w głowę. Policja jest przekonana, że to Adam zranił kolegę. Ale okazuje się, że rodzina Jacka także ma swoje mroczne sekrety. Kto więc stoi za zranieniem Jacka?

Tylko u nas. Znamy kulisy nowego serialu TVP "Remiza"

Sprawdź też: Remiza. Obsada nowego serialu TVP1. Kim są bohaterowie? - ZDJĘCIA

"Remiza. Zawsze w akcji" odcinek 9 "Wichura" - czwartek, 16.09.2021, o godz. 18.20 w TVP1

Ewa stara się poprawić napięte relacje z siostrą. Bezskutecznie – Magda odrzuca jakiekolwiek gesty sympatii, widząc, że Robert nie pozostaje obojętny wobec dawnej miłości. Czy Robertowi uda się uspokoić jej obawy? I czy jest zupełnie szczery, zapewniając Magdę o swoich uczuciach wobec niej?

Po silnej wichurze strażacy z Brzezin mają ręce pełne roboty. Są niewyspani i zmęczeni kolejnymi wyjazdami na akcję. Ale czeka ich kolejne wyzwanie – muszą uratować rodzinę uwięzioną w samochodzie, na który spadł kabel wysokiego napięcia. Ranny mężczyzna i jego rodzina zostają przewiezieni do szpitala.

Tymczasem Kuba spotyka w opuszczonej ruderze uciekiniera. Patryk uciekł z domu, bo skonfliktował się z macochą. Kiedy Kuba idzie po jedzenie dla chłopaka, rudera częściowo się zawala i na Patryka spadają belki, przygniatając go. Strażacy znowu muszą wkroczyć do akcji. Co wiąże tych pozornie przypadkowych przybyszów, którzy w tym samym czasie znaleźli się w Brzezinach? I czy Patrykowi uda się dogadać z rodziną?

"Remiza. Zawsze w akcji" odcinek 10 "Z zazdrości" - piątek, 17.09.2021, o godz. 18.20 w TVP1

Magda nie jest zachwycona faktem, że Ewa na dobre zadomawia się w Brzezinach. W kłótni konfrontuje ją z trudnymi faktami z przeszłości. Dlaczego Ewa wyjechała bez słowa, zostawiając Magdę samą z chorą matką? Dlaczego dopiero teraz postanawia naprawić swoje błędy? Ostrzega siostrę, żeby trzymała się z dala od Roberta. Ale czy Ewa się na to zgodzi?

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich wraz ze strażakami organizują pomoc dla starszych i samotnych mieszkańców Brzezin. Podczas rozwożenia paczek strażacy zostają wezwani do nietypowego przypadku – mężczyzny, który utknął w pojemniku na odpady i nie może się wydostać. A wszystko to przez zazdrość! Aneta, próbując uniknąć konfrontacji męża z kochankiem, wyrzuca jego telefon do kosza na śmieci.

Tymczasem Aniela, odwiedzając grób męża, słyszy niepokojące odgłosy z sąsiedniego grobowca. Przerażonej kobiecie pomaga proboszcz Szymon. Okazuje się, że to, co pani Anieli wydawało się głosem z zaświatów, jest dramatycznym finałem małżeńskiej zdrady. Grabarz, którego strażacy ratują na cmentarzu, okazuje się kochankiem atrakcyjnej Anety. Czy Rafałowi i Anecie uda się uratować swoje małżeństwo?

Najnowsze