Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 6: Makabryczny finał pożaru w domu samotnej matki chorej Zuzi! Magda i Tomek znajdą zwłoki  - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 6: Makabryczny finał pożaru w domu samotnej matki chorej Zuzi! Magda i Tomek znajdą zwłoki - ZWIASTUN

Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 6: Makabryczny finał pożaru w domu samotnej matki chorej Zuzi! Magda i Tomek znajdą zwłoki - ZWIASTUN

2021-09-13 11:50

W 6 odcinku serialu "Remiza. Zawsze w akcji" strażacy z OSP w Brzezinach ruszą na pomoc pokrzywdzonej przez los Marcie, samotnej matce chorej na autyzm Zuzi, którą właściciel domu będzie chciał wyrzuć na bruk! Marta będzie gotowa na wszystko, by jej córka nie straciła dachu nad głową. Pożar, który w 6 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" wybuchnie w domu biednej kobiety będzie miał wstrząsający finał. Podczas dramatycznej akcji Robert (Ziemowit Wasielewski), Paweł Mateusz Dymidziuk), Magda (Sylwia Drzycimska), Tomek (Łukasz Oleś) wyciągną ranną Zuzię z płonącego budynku, ale znajdą też zwłoki matki Marty. Zobaczcie ZWIASTUN serialu "Remiza".

"Remiza. Zawsze w akcji" - odcinek 6 - poniedziałek, 13.09.2021, o godz. 18.20 w TVP1

Strażacy z serialu "Remiza. Zawsze w akcji" w 6 odcinku będą szykowali się do wyjątkowej sesji zdjęciowej do kalendarzy,z której dochód ma być przeznaczony na szczytny cel. W tym czasie w Brzezinach rozegra się dramat samotnej Marty, która w pojedynkę wychowuje cierpiącą na autyzm córkę Zuzię. Prosta, biedna kobieta nie będzie mogła znaleźć pracy, a właściciel domu, który wynajmuje nie będzie miał dla niej litości. W 6 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" bezwzględny Dawid wypowie Marcie umowę najmu, żeby pozbyć się jej za wszelką cenę i sprzedać działkę. Nikt nie będzie jeszcze podejrzewał jaka tragedia wydarzyła się za drzwiami domu Marty i jej córki Zuzi, bo kobieta skrzętnie to ukryje.

Nie przegap: Remiza. Obsada nowego serialu TVP1. Kim są bohaterowie? - ZDJĘCIA

Tajemniczy zbieg okoliczności sprawi, że w 6 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" w domu Marty i Zuzi wybuchnie pożar. Akurat kiedy kobieta zostawi chorą córkę bez opieki, bo będzie musiała wyjść do pracy, a nie znajdzie nikogo, kto mógłby zająć się dziewczynką. Do remizy OSP w Brzezinach nadejdzie wstrząsające zgłoszenie. Na ratunek w 6 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" ruszą komendant Robert (Ziemowit Wasielewski), Paweł Kobiera (Mateusz Dymidziuk), Magda (Sylwia Drzycimska), Tomasz (Łukasz Oleś). Cudem uda im się wyciągnąć z płonącego domu ranną Zuzię.

Na wieść o pożarze bezduszny Dawid w 6 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" nie będzie przebierał w słowach. - Ona groziła, że wszystko to spali! - krzyknie do Marty w obecności strażaków. - Nieprawda, to nie ja!- Zrobiłaś to z zemsty, bo nie chciałem ci przedłużyć umowy! - rzuci właściciel domu. - Przecież Zuzia tam była... - doda zapłakana Marta.

Remiza - zwiastun nowego serialu TVP

Pożar uda się ugasić, ale w 6 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" podczas akcji ratunkowej Tomek i Magda dokonają makabrycznego odkrycia – znajdą w szopie zwłoki staruszki Stasi, matki Marty. To właśnie ona zostanie oskarżona o podpalenie i morderstwo, a w śledztwo będzie prowadził policjant, a zarazem strażak ochotnik Tomek. - To jakiś koszmar! No dobra, mogła podpalić, ale żeby zabić własną matkę?! To się w głowie nie mieści! - Magda z trudem dojdzie do siebie po tym, co zobaczy.

- Może podpaliła tę budę, żeby zakryć ślady? - oceni Paweł. Ale w 6 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" Robert nie uwierzy w taką wersję zdarzeń. - Dla mnie to jest kompletnie bez sensu! Nie ma takiej możliwości, żeby Marta podpaliła szopę wiedząc, że w środku jest jej córka...

- Czekamy na wyniki sekcji zwłok pani Stasi... Marta jest podejrzana. Morderstwa w Brzezinach jeszcze nie mieliśmy - przekaże kolegom Tomek.

W 6 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" Robert i Magda zakradną się wieczorem na teren posesji pani Marty, który wcześniej razem z córką zniknie bez śladu. Będą liczyli na to, że wpadną na jakiś nowy trop. Nagle zauważą podejrzaną kobietę. - Ja nikogo nie zabiłam! Mama umarła w czasie snu. Któregoś dnia wstałam, a ona nie żyła... - zapewni Marta.- Dlaczego tego nie zgłosiłaś? - Robert będzie zaskoczony słowami kobiety.

- Właśnie straciłam pracę. Szukałam nowej, ale wpadłam w panikę, że sobie nie damy rady, więc przeniosłam mamę do szopy i ukryłam ją w skrzyni...

- Ja nie rozumiem, po co? - zapyta Magda. - Pobierałaś jej emeryturę! - zarzuci kobiecie Robert. Pokrzywdzona przez los Marta w 6 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" nie będzie mogła dłużej milczeć. - Bez tych pieniędzy nie starczyłoby nam nawet na chleb! Śledztwo policjanta Tomka w 6 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" wykaże, że Marta nie zabiła swojej matki Stasi, ale mimo to usłyszy zarzuty znieważenia zwłok i bezprawnego przywłaszczenia emerytury zmarłej. Strażacy z Brzezin nie zostawią jednak Marty i Zuzi bez pomocy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze