Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 11: Tajemnicze zniknięcie córki Roberta! Całe Brzeziny będa zaginionej 7-latki - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 11: Tajemnicze zniknięcie córki Roberta! Całe Brzeziny będa zaginionej 7-latki - ZWIASTUN

Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 11: Tajemnicze zniknięcie córki Roberta! Całe Brzeziny będą szukać zaginionej 7-latki - ZWIASTUN

2021-09-20 13:41

W 11 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" strażacy z OSP w Brzezinach włączą się w poszukiwania 7-letniej Agniesi, która zniknie bez śladu po kłótni rodziców. Choć podejrzenia o porwanie dziewczynki padną na jej ojca, to w 11 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" poszukiwania zaginionej 7-latki będzie obserwował też tajemniczy mężczyzna. W tym czasie Robert (Ziemowit Wasielewski) odkryje, że jego córka Karolinka też zniknęła. Wyjdzie z domu i przestanie odbierać telefony od ojca. Blady strach padnie na Brzeziny! Zobaczcie ZWIASTUN "Remiza. Zawsze w akcji".

"Remiza. Zawsze w akcji" odcinek 11 - poniedziałek, 20.09.2021, o godz. 18.20 w TVP1

Zaginięcie dziecka w 11 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" postawi wszystkich strażaków i policjantów z Brzezin w stan najwyższej gotowości. Okoliczności tragedii jaka rozegra się w okolicy miejscowych mokradeł będą związane z rozpadem małżeństwa rodziców 7-letniej Agniesi. Dorota i Krzysztof będą w trakcie separacji, a napięte relacje skłóconych małżonków wpłyną na to, co się stanie z ich córką. W 11 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" Agniesia nie dotrze na próbę kościelnego chóru, a ojciec będzie ją widział jako ostatni. Dorota rozmawiając z Krzysztofem przez telefon usłyszy jak córka krzyczy na ojca, by ją puścił.

Patrz też: Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

Przerażona matka Agniesi w 11 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" zgłosi na policji zaginięcie dziecka, a Krzysztof stanie się głównym podejrzanym i porwanie córki! Tymczasem panie z koła gospodyń, ćwiczące pod przewodnictwem Magdy (Sylwia Drzycimska) nordic walking, znajdują nad rzeką dziecięcy plecak. Policja i straż pożarna zaczną przeszukiwać rzekę i jej okolice, ale bez rezultatu.

Z ukrycia w 11 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" całą akcję będzie obserwował tajemniczy mężczyzna, wyglądający na bezdomnego. Nikt go jednak nie zauważy i nie połączy ze sprawą zaginięcia Agniesi. Całe Brzeziny włączą się w poszukiwania 7-latki, a do Roberta, który jako komendant OSP cały czas będzie na miejscu, dotrą straszne wieści.

Sprawdź też: Remiza. Zawsze w akcji. Obsada nowego serialu TVP1. Kim są bohaterowie? - ZDJĘCIA

Szef OSP w Brzezinach w 11 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" nie będzie mógł dodzwonić się do swojej córki Karolinki. Matka Roberta, Grażynka (Małgorzata Then-Stępień), zawiadomi go, że dziewczynki nie ma w domu i zniknęła! -  Jak to jej nie ma?! Kiedy wyszła? Dobrze, nie denerwuj się, zaraz ją znajdę! - Robert wpadnie w panikę, ale przy matce będzie próbował zachować spokój.

O wnuczkę w 11 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" będzie się też bał ojciec Roberta, Stanisław (Mariusz Czajka), który drżącym głosem zapyta co się dzieje. - Karola nie odbiera. Trzy razy do niej dzwoniłem! Zaraz potem cała i zdrowa Karolinka odwiedzi ojca w remizie. - Jesteś kochanie! Dlaczego nie obierasz telefonu? Chodź do mnie... - Robert przytuli córkę, przerażony tym, co mogło jej się stać. - Wszystko w porządku tato, nic mi nie jest...Na szczęście zaginioną Agniesię w 11 odcinku "Remiza. Zawsze w akcji" też uda się odnaleźć! Okaże się, że 7-latka uciekła od rodziców, by zmusić ich do pogodzenia. Na mokradłach znajdzie ją bezdomny mężczyzna i to on uratuje jej życie.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze