Osiecka, odcinek 7: Kiedy emisja nowego odcinka serialu? Kolejna zmiana i dramat głównej bohaterki

i

Autor: TVP Osiecka, odcinek 7: Kiedy emisja nowego odcinka serialu? Kolejna zmiana i dramat głównej bohaterki

Osiecka, odcinek 7: Kiedy emisja nowego odcinka serialu? Kolejna zmiana i dramat głównej bohaterki

Uwaga! 7 odcinek serialu "Osiecka" nie zostanie wyemitowany w niedzielę, 10.01 tylko znacznie wcześniej! Fani historii polskiej poetki i twórczyni największych przebojów Maryli Rodowicz muszą włączyć telewizory w kolejne święto państwowe. Warto nie przegapić, bo u Agnieszki Osieckiej (Magdalena Popławska) kolejna życiowa rewolucja z ciążą i ucieczką za granicę na czele!

"Osiecka" odcinek 7 - środa, 6.01.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Fani nowego serialu TVP "Osiecka" muszą uważać, aby nie przegapić nowego, 7 odcinka! Znów zobaczymy go znacznie wcześniej, niż w niedzielę, bo już 6 stycznia w TVP1 o godzinie 20.15. Stacja znów zdecydowała się na emisję kolejnej odsłony serialu w dzień wolny od pracy.   

Powodem takiego przyspieszenia w emisji "Osieckiej" może być fakt zamiaru pokazania widzom wcześniej niż planowano 3 sezonu "Stulecia Winnych". Początkowo nowe odcinki sagi rodu Winnych miały pojawić się w pierwszą niedzielę marca, ale według najnowszych doniesień możemy je zobaczyć już pod koniec lutego 2021 - więcej pisaliśmy o tym TUTAJ.

Co się wydarzy w 7 odcinku "Osieckiej"? 

Zobacz też: M jak miłość. Dlaczego nie ma nowego 1556 odcinka w poniedziałek, 4.01.2021? Kiedy emisja po przerwie?

W 7 odcinku serialu "Osiecka" Agnieszka przeżyje wielkie szczęście i rozczarowanie. To wszystko z powodu miłości do twórcy "Kabaretu Starszych Panów", Jeremiego Przybory, który rzuci dla niej swoją drugą żonę i dziecko, ale nie potrawa to wszystko długo... Co się stanie? 

Jeremi Przybora, wyrzucony z domu w 7 odcinku serialu "Osiecka" zamieszka z Agnieszką, ale nie zniesie długo jej niezależności i szalonego życia wśród wielu znajomych. Ale ostateczna klęska związku nastąpi w wyniku wiadomości o ciąży poetki, o której dowie się od ukochanej przez telefon. I niestety, pan Jeremi... ucieknie do żony i synka do Zakopanego oraz zapomni zadzwonić do Agnieszki! Po tej akcji załamana poetka postanowi przedłużyć swój pobyt za granicą, a po powrocie z jej płomiennego związku z Przybora nie zostanie już nic...

Czy Agnieszka będzie w ciąży i sama wychowa dziecko? Przekonamy się już w 7 odcinku serialu "Osiecka", 6 stycznia o godzinie 20.15 w TVP1. 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1558: Franka wplącze w związek z Pawłem jego dziecko! Znów zrobi się nieciekawie

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze