Stulecie Winnych zamiast Osieckiej w TVP1. Data premiery 3 sezonu ujawniona! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Stulecie Winnych zamiast Osieckiej w TVP1. Data premiery 3 sezonu ujawniona! - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych zamiast Osieckiej w TVP1. Data premiery 3 sezonu ujawniona! - ZDJĘCIA

Dobra wiadomość dla fanów "Stulecia Winnych", gorsza dla widzów nowego serialu "Osiecka". 3 sezon sagi rodu Winnych zobaczymy już na przełomie lutego i marca! Co się stanie z "Osiecką"? Data emisji nowego sezonu "Stulecia Winnych" została ujawniona - czy zastąpi najnowszy hit TVP? Sprawdź co już wiemy i zobacz najnowsze ZDJĘCIA z nowych odcinków "Stulecia Winnych"!

Wiemy kiedy startuje 3 sezon "Stulecie Winnych"! Zastąpi nowi hit TVP "Osiecka"!

TVP1 rozpocznie emisję trzeciego sezonu serialu „Stulecia Winnych” już na przełomie lutego i marca 2021! Jeden z ulubionych seriali Polaków będziemy oglądać w każdą niedzielę o godzinie 20.15.

Jak pisaliśmy jako pierwsi początkowo TVP planowała misję trzeciego sezonu „Stulecia Winnych” w pierwsza niedzielę marca. Ale prawdopodobnie stacja podjęła decyzję o przyspieszeniu i nowe odcinki zobaczymy jeszcze w lutym! Czy "Stulecie Winnych" zastąpi najnowszy hit TVP - "Osiecką"? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1557: Łukasz weźmie się za starszą mężatkę! To Marta namówi Patrycję na romans z jej synem. Zrobi się niebezpiecznie

Stulecie Winnych 3 sezon. Nowa rodzina Winnych w wyjątkowy sposób uczci pamięć zmarłej Broni. Andzia odkryje tajemnicę Stanisława - WIDEO
Stulecie Winnych sezon 3: Ania (Urszula Grabowska), Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)

i

Autor: AKPA

TVP przyspieszyła emisje nowych odcinków serialu "Osiecka", który początkowo mieliśmy oglądać w każdą niedzielę w TVP1 o godzinie 20.15. Kolejne odcinki oglądaliśmy w pakietach 3 pod rząd, a 7 odcinek "Osieckiej" już w środę 6 stycznia. Jak informuje portal Wirualne Media 3 sezon "Stulecia Winnych" będzie można oglądać właśnie w kolejne niedziele o godz. 20.15, czyli w paśmie w którym aktualnie TVP1 pokazuje „Osiecką”!

W 3 sezonie "Stulecia Winnych" zobaczymy dalsze losy rodziny w mrocznych, powojennych czasach PRL, w latach 1956-1976. Anię i Manię zagrają nowe aktorki, a ale Weronika Humaj zostanie w serialu jako Kasia, córka Mani i Pawła (Piotr Rogucki). Główni bohaterowie płci męskiej nadal będą mieli te same twarze. 

Nowe odcinki 3 sezonu zobaczymy już na przełomie lutego i marca 2021 roku w każdą niedzielę, w TVP1 o godzinie 20.15. Czy do tego czasu zobaczymy już wszystkie odcinki "Osieckiej" dowiemy się niebawem.  

Sprawdź także: M jak miłość, odcinek 1556: Rafał powie Ali dlaczego jej nie chce. Desperacki krok zakochanej 19-latki - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych sezon 3: Ania (Urszula Grabowska), Mania (Magdalena Walach)

i

Autor: AKPA
Stulecie Winnych sezon 3: Ania (Urszula Grabowska), Mania (Magdalena Walach)

i

Autor: AKPA
Najnowsze