Osiecka. Zmiany daty i godziny emisji nowych odcinków! Kiedy i gdzie oglądać 4 odcinek serialu?

i

Autor: TVP Osiecka. Zmiany daty i godziny emisji nowych odcinków! Kiedy i gdzie oglądać 4 odcinek serialu?

Osiecka. Zmiany emisji nowych odcinków w TVP! Tego nikt się nie spodziewał

Ważna wiadomość dla fanów serialu "Osiecka"! Kolejne trzy odcinki nowego hitu TVP1 będziemy oglądać w nowych dniach i godzinach! Początkowo zapowiadano, że 4 odcinek serialu "Osiecka zostanie wyemitowany w niedzielę, 3 stycznia o godzinie 20.15 TVP1. Ale jest zmiana - trzeba włączyć telewizor znacznie wcześniej! Sprawdźcie kiedy w Jedynce będą emitowane nowe odcinki serialu "Osiecka"!

"Osiecka" odcinek 4 - piątek, 1.01.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Produkcja TVP zdecydowała o zmianie dat i godzin emisji serialu "Osiecka"! Nowe odcinki: 4, 5 i 6 zobaczymy znów pod rząd w dniach wolnych od pracy. Kiedy 4 odcinek "Osieckiej?

Kolejny 4 odcinek serialu "Osiecka" zobaczymy już w Nowy Rok! Dalszy ciąg burzliwego romansu poetki ze znanym pisarzem, Markiem Hłasko (Jędrzej Hycnar) zobaczymy już 1 stycznia o godzinie 20.15 w TVP1!

Czytaj też: BrzydUla 2, odcinek 61: Ula odkryje kto wrobił Marka w kradzież wielkich pieniędzy! A to dopiero początek koszmaru

ZWIASTUN "Osieckiej"

Odcinki 5 i 6 zostaną wyemitowane w TVP1 w kolejne wieczory, czyli 2 i 3 stycznia 2021. Stacja podjęła decyzję, aby zaprezentować nowe odsłony serialu w kolejne 3 wolne wieczory zamiast planowanej początkowo emisji co niedziela od 3 stycznia. 

Co zobaczymy w kolejnych odsłonach serialu "Osiecka"? W 5 odcinku wystąpi Mikołaj Roznerski, kochany przez widzów jako Marcin Chodakowski w "M jak miłość".  Wojciech Frykowski, którego zagra szturmem zdobędzie serce Agnieszki i zostanie jej pierwszym mężem. Niestety nie na długo... Odcinek 5 zobaczymy 2 stycznia w TVP1 o godzinie 20.15 - nie przegap wielkiej roli Mikołaja Roznerskiego!

Z kolei w 6 odcinku na główną bohaterkę czeka wielka metamorfoza - doroślejszą już gwiazdę polskiej poezji zagra Magdalena Popławska, a jej romans z ze znanym z kabaretu "Starszych panów" Jeremim Przyborą (Grzegorz Małecki) wzruszy co bardziej wrażliwych widzów. Odcinek 6 z totalnie odmienioną "Osiecką" zobaczymy już 3 stycznia, o godzinie 20.15 w TVP1. 

Nowe odcinki serialu "Osiecka": 4,5 i 6 można już także oglądać na platformie vod TVP! 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1559: Ula i Bartek zostaną z niczym! Małżeństwo Lisieckich rozpadnie się kiedy zabiorą im siedlisko i warsztat?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze