Osiecka, odcinek 4: Agnieszka i Marek Hłasko rozstaną się. Wyjazd do Paryża wszystko między nimi zmieni - ZDJĘCIA

i

Autor: materiały prasowe TVP Osiecka, odcinek 4: Agnieszka i Marek Hłasko rozstaną się. Wyjazd do Paryża wszystko między nimi zmieni - ZDJĘCIA

Osiecka, odcinek 4: Agnieszka i Marek Hłasko rozstaną się. Wyjazd do Paryża wszystko między nimi zmieni - ZDJĘCIA

2021-01-01 20:01

W 4 odcinku serialu "Osiecka" związek Agnieszki (Eliza Rycembel) i Marka Hłaski (Jędrzej Hycnar) zawiśnie na włosku. Rozstanie będzie wisiało w powietrzu kiedy zdolny pisarz dostanie propozycję wyjazdu do Paryża. Nie będzie chciał zabrać ze sobą Agnieszki, która odrzuciła jego oświadczyny. Mimo ogromnej więzi jaka będzie nadal łączyła kochanków w 4 odcinku "Osieckiej" zarówno Agnieszka jak i Marek zaczną szukać szczęścia gdzie indziej! Sama miłość Agnieszki do zbuntowanego artysty, którego jej ojciec Wiktor (Jan Frycz) nadal będzie uważał za pijaka i chuligana nie wystarczy.

"Osiecka" odcinek 4 - piątek, 1.01.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Namiętny, ale zarazem porywczy romans Agnieszki i Marka Hłaski w 4 odcinku "Osieckiej" wkroczy w kolejną fazę. Po tym jak pisarz oświadczył się młodej poetce będzie się wydawało, że między nimi jeszcze wszystko jakoś się ułoży. Agnieszka wybaczy kochankowi zdradę i nie będzie słuchać ostrzeżeń ojca, który w Marku dostrzegł pijaka i awanturnika! Dla wrażliwej artystki związek ze zdolnym pisarzem, którego zna cała Polska będzie nadal wyjątkowym porozumieniem dusz.

W 4 odcinku "Osieckiej" zakochana do szaleństwa Agnieszka nie zgodzi się wyjść za Marka za mąż, ale nie zostawi go samego! Tak jak ją prosił. Nadal będzie przekonana o niebywałym talencie pisarza. Postanowi pomóc mu w osiągnięciu międzynarodowej sławy. Zapewni, że przemyci jego opowiadania do paryskiej "Kultury".

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1556: Ula przyzna się Bartkowi co strasznego zrobiła w Australii. Zdradziła męża z innym? WIDEO

ZWIASTUN "Osieckiej"

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 59: Marek ukryje się przed Ulą na cmentarzu. Pierwszy raz od lat odwiedzi grób rodziców - ZDJĘCIA

Niestety w 4 odcinku "Osieckiej" Hłasko w ostatniej chwili odwoła jej wyjazd. Nie będzie chciał, żeby wyjechała razem z nim. Po rozmowie z Gomułką będzie się łudził, że dostanie Nagrodę Wydawców. Nie zdając sobie sprawy, że komunistyczne władze w rzeczywistości potępiają jego odważną twórczość. Niebawem boleśnie się o tym przekona.

Z czasem w 4 odcinku "Osieckiej" Agnieszka uświadomi sobie, że tak naprawdę jej związek z Markiem wisi na włosku, a oni wciąż oddalają się od siebie. Zrozumie, że pisarz nie nadaje się na stałego, wiernego partnera. Do końca jednak artystka nie utraci nadziei na to, że będą razem szczęśliwi. Prawdziwym sprawdzianem dla ich miłości będzie wyjazd Marka do Paryża.

Wtedy w 4 odcinku "Osieckiej" okaże się, że Hłasko korzysta z każdej okazji do zdrady. Wreszcie kochankowie zaczną szukać kolejnych partnerów, a ich burzliwy romans się zakończy. Na wiele lat ich drogi się rozejdą!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze