Stulecie Winnych sezon 3: Humaj zostaje w serialu! Była siostrą, teraz zagra córkę Mani i Pawła. Wielka wygrana fanów - zobacz ZDJĘCIA

i

Autor: TVP Stulecie Winnych sezon 3: Humaj zostaje w serialu! Była siostrą, teraz zagra córkę Mani i Pawła. Wielka wygrana fanów - zobacz ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 3 sezon: Weronika Humaj zostaje w serialu! Była Anią, teraz zagra córkę Mani i Pawła. Wielka wygrana fanów - zobacz ZDJĘCIA

2020-10-06 8:24

W 3 sezonie "Stulecia Winnych" zagra jednak Weronika Humaj! Do tej pory była Anią Winną, w nowych odcinkach serialu pojawi się jako córka Mani i Pawła! Fani przyjęli tę wiadomość z wielką radością - to oni walczyli, aby Humaj i Bacia zostały w serialu. Decyzję produkcja ogłosiła na oficjalnym profilu "Stulecia Winnych" na Instagramie. Czy Karolina Bacia też zagra w nowych odcinkach? Zobacz koniecznie zdjęcia Humaj w roli Kasi!

"Stulecie Winnych" sezon 3. Weronika Humaj zagra córkę Mani! Jaka będzie Kasia?

Jak pisaliśmy, w 3 sezonie "Stulecia Winnych" Anię i Manię zagrają już inne aktorki. Producenci postawili na bardziej dojrzałe gwiazdy, uznając, że Karolina Bacia i Weronika Humaj są za młode do tych ról. Fani nie przyjęli tych tłumaczeń i przypuścili przerażający szturm w Internecie. I wygląda na to, ze wygrali!

Na oficjalnyjm profilu na Instagramie serialu "Stulecie Winnych" pojawiło się zdjęcie dotychczasowej Ani, z informacją: - Weronika Humaj wcieli się w 3 sezonie "Stulecia winnych" w rolę Kasi Bartosiewicz, córki Mani i Pawła ? Trzymamy mocno kciuki ?  

Stulecie Winnych : Michał aresztowany w ostatnim 26 odcinku. Ania zobaczy go ostatni raz

Fani zareagowali wielką radością na informację, że Humaj zagra w 3 sezonie "Stulecia Winnych". 

- Świetna aktorka❤️z niecierpliwożcią czekam na ten 3 sezon a po takiej świetnej informacji jeszcze bardziej chcę zobaczyć dalsze losy bohaterów?

- Super wiedziałam że jakaś z bliźniacze będzie Kasią już się nie mogę doczekać emisji ??

- Weronika Humaj-wiedzialam ??

Fani czekają na decyzję że również Karolina Bacia zagra w 3 sezonie "Stulecia Winnych". Wśród widzów serialu pojawiła się nadzieja, że dawna Mania zagra siostrę Kasi Bartosiewicz, Basię.

- Jak zostaje Weronika Humaj to i musi zostać Karolina Bacia - czytamy w komentarzach pod zdjęciem z informacją o nowej roli Humaj. 

No a co z Basią??

Na razie jednak produkcja nie ujawnia, aby Bacia miała zagrać nową bohaterkę w 3 sezonie "Stulecia Winnych". Jakie będą losy Kasi w "Stuleciu Winnych"? Jak gwiazda identyfikowana z rolą swojej Ani poradzi sobie z rolą córki jej siostry? Przekonamy się w 3 sezonie serialu! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze