Stulecie Winnych, sezon 3: Straszny hejt na nową Anię i Manię! Czy wściekli fani przywrócą Bacię i Humaj?

i

Autor: Instagram Stulecie Winnych, sezon 3: Straszny hejt na nową Anię i Manię! Czy wściekli fani przywrócą Bacię i Humaj?

Stulecie Winnych, sezon 3: Straszny hejt na nową Anię i Manię! Czy wściekli fani przywrócą Bacię i Humaj?

2020-09-27 15:53

Jak pisaliśmy, w 3 sezonie "Stulecia Winnych" Anię i Manię Winne zagrają nowe aktorki! Produkcja serialu twierdzi, że nie dało się wystarczająco postarzyć Karoliny Baci i Weroniki Humaj, ale wściekli fani nie wierzą w te wyjaśnienia. Straszny hejt dotyka Magdalenę Walach - nową Manię i Urszulę Grabowską - Anię, ale przede wszystkim obrywa się produkcji serialu. Czy fani wywalczą, aby Ania i Mania z twarzami, które znamy od 2 sezonów "Stulecia Winnych" grały nadal w 3?

Stulecie Winnych sezon 3. Fani nie chcą zmiany bliźniaczek! Będą walczyć o ulubione Anię i Manię?

Jak pisaliśmy produkcja "Stulecia Winnych" ogłosiła szokującą wiadomość: Anię i Manię zagrają w 3 sezonie nowe aktorki! Ukochane przez widzów Karolina Bacia i Weronika Humaj w roli rudych bliźniaczek Winnych odejdą, a ich bohaterki zagrają odpowiednio: Magdalena Walach i Urszula Grabowska. Fani nie przyjęli tej decyzji spokojnie - są wściekli, a po sieci latają mocne słowa!  

Ania i Mania w 3 "Stulecia Winnych" to będą już stateczne matki i żony, a ich miejsce na pierwszym planie serialu zajmą ich córki i... wnuczki! Dlatego produkcja zdecydowała, aby zagrały je aktorki, które nie tylko wyglądem, ale głosem i posturą lepiej oddały zmianę.Jednak widzowie zapowiadają: "To już nie będzie TEN serial". 

Stulecie Winnych : Michał aresztowany w ostatnim 26 odcinku. Ania zobaczy go ostatni raz

Na oficjalnym profilu "Stulecia Winnych" na Instagramie wybuchła ogromna afera, a fani walczą o Anię i Manię dosłownie pod każdym postem! Pod zdjęciem "postarzonego" Arkadiusza Janiczka, serialowego Władysława Winnego czytamy: 

Czemu zrezygnowaliscie z mlodych aktorek grajacych blizniaczki na rzecz Pań, ktore widzielismy juz w tylu produkcjach? Wystarczylo zrobic charakteryzacje. Lubilam ten serial rowniez dlatego, ze moglam poogladac mlodych, zdolnych ludzi. Wreszcie ktos dal im szanse zaistniec w duzej produkcji. Widzowie sa naprawde znudzeni ogladaniem tych samych twarzy przez lata!

- Szkoda że pana Arkadiusza dało się postarzeć o jakieś 30 lat a bliźniaczek już nie

- No proszę. Wszystkich można postarzeć, zrobić charakteryzację ale pierwowzoru Ani i Mani już nie. To już nie będzie ten sam serial!

- Prawda, tamte aktorki były wspaniałe!

Pod zdjęciem postarzonej Kazi z Anią na profilu "Stulecia Winnych" na Instagramie czytamy kolejne, pełne złości i żalu komentarze: 

- To nie jest Ania. To zupełnie inna osoba, inny bohater - inna mimika, inna dykcja, inne ruchy. Inni aktorzy - świetna charakteryzacja, jednak można, więc nie wierzę, że naszego pierwowzoru Ani i Mani by się nie dało.

- To nie jest nasza Ania ???

- Ja nie rozumiem tylko jednego..innych aktorów udało się ucharakteryzować na starsze osoby, a Ani czy Mani nie? Trzeba było zmienić aktorki? To nie to samo kiedy nagle jest zmieniany aktor

- Wygladaja na zblizone wiekiem, zwroccie uwage na rece nowej Ani

- Słabo? cały urok filmu prysł.

Nic nie zapowiada aby wielki szum o zmianę Ani i Mani w 3 sezonie "Stulecia Winnych" miał ucichnąć. Ale szanse na zmianę decyzji produkcji również są nikłe - byłaby to bezprecedensowa sytuacja w historii polskich seriali, na którą żadnego producenta raczej nie stać... Jednio jest pewne: Walach i Grabowska będą miały ciężki orzech do zgryzienia, tym bardziej trzymamy kciuki, aby uniosły te wspaniałe role!

Kto zagra Anię i Manię w 3 sezonie "Stulecia Winnych"? 

Urszula Grabowska - Ania - aktorka, członek Polskiej Akademii Filmowej, znana z ról w wielu polskich serialach, m.in. seriali: "Komisarz Alex", "Przyjaciółki"{, "Zasada przyjemności", "Na krawędzi", "Prawo Agaty", "Na dobre i na złe" i "Magda M."

Magdalena Walach - Mania - aktorka znana z roli Agnieszki, byłej kochanki Olka (Maurycy Popiel) w "M jak miłość" oraz:  "Komisarz Alex", "Usta, usta", "Prawo Agaty", "Ojciec Mateusz", "Kryminalni", "{Twarzą w twarz", "Oficer" i wielu innych produkcji filmowych. 

Najnowsze