Osiecka, odcinek 6: Agnieszka wpląta się w romans z żonatym Jeremim Przyborą. Oszaleje na jej punkcie, a ona się nim zabawi!

i

Autor: Materiały Prasowe TVP Osiecka, odcinek 6: Agnieszka wpląta się w romans z żonatym Jeremim Przyborą. Oszaleje na jej punkcie, a ona się nim zabawi!

Osiecka, odcinek 6: Agnieszka wplącze się w romans z żonatym Jeremim Przyborą. Oszaleje na jej punkcie, a ona się nim zabawi!

2021-01-03 21:41

W 6 odcinku "Osieckiej", widzowie zaczną śledzić losy już bardziej dojrzałej Agnieszki (Magdalena Popławska), która oprócz zafascynowanie pracą, będzie prowadzić bujne życie towarzyskie. Szczególnie gorąco zacznie się jej relacja z Jeremim Przyborą (Grzegorz Małecki), która przerodzi się w skryty romans przed jego żoną (Aleksandra Justa). Niestety dojdzie do dużego konfliktu interesów, ponieważ o ile dla Osieckiej nocne schadzki będą dobrą zabawą, tak Jeremi straci dla niej głowę...

"Osiecka" odcinek 6 - niedziela, 3.01.2021, o godz. 20.15 w TVP1

W 6 odcinku "Osieckiej" widzowie zaczną śledzić losy już nieco dojrzalszej Agnieszki, która jest pewna siebie i bardzo otwarta na różne doznania. Kiedy pozna Jeremiego Przyborę od razu zacznie niewinny flirt, który będzie miał swoje skutki. Czekając z mężczyzną na taksówkę, to Osiecka będzie go wabić, tak jak to zresztą robiła cały wieczór, a on w ogóle się nie oprze.

- A czy ty wiesz, że masz najpiękniejsze ucho na świecie? - Zapyta się prawie szeptem Przybora.

- Moglibyśmy pojechać do mnie... Ale mamusia mogłaby się pogniewać... - Agnieszka zacznie się z nim droczyć.

- A czy ja mógłbym panią w to ucho pocałować? - Powie Jeremi i zacznie ją namiętnie całować po szyi.

Kiedy w 6 odcinku "Osieckiej" podjedzie wyczekiwana taksówka, cel podróży będzie oczywisty. Rozpaleni namiętnością udadzą się do pensjonatu w Konstancinie. 

Przeczytaj: Osiecka. Zmiany emisji nowych odcinków w TVP! Tego nikt się nie spodziewał

ZWIASTUN "Osieckiej"

W 6 odcinku "Osieckiej" dojdzie do dużej rozbieżności w potrzebach Agnieszki i Jeremiego. Dla niej romans z żonatym mężczyzną będzie raczej dla zabawy i upustu emocji, on natomiast mocno zaangażuje się w znajomość. Ich schadzki przybiorą na częstotliwości, a wszystko w ukryciu przed żoną Przybory. Sytuacja zacznie wymykać się spod kontroli, dlatego przyjaciel Jeremiego Jerzy Wasowski (Mariusz Kiljan), spróbuje przemówić mu do rozsądku i przetłumaczyć, że romans z Agnieszką nie doprowadzi do niczego dobrego. W 6 odcinku "Osieckiej" Przybora nie będzie go słuchał. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1556: Lilka i Mateusz nagle się wzbogacą! Prawdziwy ojciec Jacek przepisze im cały majątek

W 6 odcinku "Osieckiej" Jeremi zdecyduje się na wyjazd do Paryża, a tymczasem Osiecka osiągnie ogromny sukces dzięki "Jabłoniom". Przez to nie będzie miała czasu dla kochanka po jego powrocie z Francji. Los zechce jednak, że spędzą wspólną chwilę na Mazurach, po czym Osiecka uda się w podróż do Bułgarii. Zakochany Jeremi zacznie szukać dla nich mieszkania. Jak potoczy się ta relacja? Dowiemy się już niebawem z nadchodzących odcinków serialu "Osiecka".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze