Obsada serialu o Włodymirze Zełeńskim potwierdzona! Gwiazdor Barw szczęścia pokonał mocnych rywali!

i

Autor: Artrama Obsada serialu o Włodymirze Zełeńskim potwierdzona! Gwiazdor Barw szczęścia pokonał mocnych rywali!

Obsada serialu o Włodymirze Zełeńskim potwierdzona! Gwiazdor Barw szczęścia pokonał mocnych rywali!

To już pewne! W nowym serialu Polsatu "Sługa narodu" główną rolę Włodymyra Zełeńskiego zagra gwiazdor "Barw szczęścia"! Produkcja potwierdziła obsadę, a w dodatku wyszło na jaw jak silnych konkurentów pokonał znany aktor. "Sługa narodu" to ukraiński serial, w którym dzisiejszy prezydent Ukrainy... zostaje prezydentem. Seria była wielkim hitem u naszych wschodnich sąsiadów i stała się trampoliną do politycznej kariery aktora. Sprawdź koniecznie szczegóły polskiej produkcji i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

Gwiazdor "Barw szczęścia" triumfuje w roli Włodymyra Zełeńskiego! Pokonał najlepszych

Jak pisaliśmy TUTAJ gwiazdor "Barw szczęścia" dostał niesamowitą rolę w nowej produkcji "Sługa narodu". Marcin Hycnar zagra Wasilija Pietrowicza Gołoborodko, w którego wcielił się sam Wołodymyr Żełeński! Ta historia jest niesamowita - skromny nauczyciel w serialu w wyniku szokującego zbiegu okoliczności zostaje prezydentem Ukrainy. W kilka lat po emisji serii, wcielający się w tę rolę Żełeński zostaje głową państwa naprawdę, choć tym razem to już nie komedia pomyłek. Nic dziwnego, że w Polsce powstaje remake "Sługi narodu" i aktualnie obsada została potwierdzona przez produkcję!

Długo krążyły plotki, że rolę Żełeńskiego ma zagrać Piotr  Adamczyk, ale gwiazdor zdementował te informacje. Za to można powiedzieć, że "aż kapcie spadają', kiedy wiadomo już jakich aktorów pokonał Paweł Zwoleński z "Barw szczęścia"! 

Zobacz też: Gwiazda M jak miłość pokazała zdjęcia z wesela. Dominika Kachlik i jej partner po ślubie na romantycznych ujęciach - ZDJĘCIA

Okazuje się, że o rolę w "Słudze Narodu", którą w oryginale zagrał Wołodymyr Zełeński starali się m.in. Borys Szyc, Maciej Stuhr, a jak wytropili wg portalu swiatseriali.interia.pl internauci, Tomasz Karolak!

Marcin Hycnar znany szerszej publiczności z roli Pawła Zwoleńskiego w "Barwach szczęścia" jest wielokrotnie nagradzanym aktorem. O tym, że to on zagra Wołodymyra Zełeńskiego zdecydowało m.in. jego podobieństwo do prezydenta Ukrainy.  

Nie przegap: Marysia z M jak miłość nieźle zaszalała z fryzurą! Tak teraz wygląda Małgorzata Pieńkowska - ZDJĘCIA

W jakich serialach grał dotąd Marcin Hycnar, który wcieli się w rolę Wołodymyra Zełeńskiego?

"Barwach szczęścia" - jako Paweł Zwoleński"

Czas honoru" - jako "Okoń"  

"Prawo Agaty" - jako Robert Dębski, brat Marka

"Na dobre i na złe" - jako Emil Wilga. 

Sonda
Rolę Wołodymyra Zełeńskiego w polskiej wersji "Sługi narodu" powinien zagrać...
Najnowsze