Nowa ramówka TVP zaskoczy fanów. Wraca uwielbiany serial, ale na kultową pozycję trzeba będzie poczekać

i

Autor: MTL Maxfilm Nowa ramówka TVP zaskoczy fanów. Wraca uwielbiany serial, ale na kultową pozycję trzeba będzie poczekać

Nowa ramówka TVP

Nowa ramówka TVP zaskoczy fanów! Wraca uwielbiany serial, ale na kultową pozycję trzeba będzie poczekać

2022-07-31 11:16

Telewizja Polska jest już gotowa, aby zaskoczyć widzów jesienią. We wrześniu w ramówce pojawią się kontynuacje kultowych seriali, jednak na jeden z hitów widzowie będą musieli jeszcze sporo poczekać, gdyż wystartuje dopiero zimą! Oczywiście, nie zabraknie uwielbianych seriali TVP 2 „M jak miłość”, „Barw szczęścia” czy „Na dobre i na złe”, a na dodatek TVP 1 szykuje dla fanów wielką niespodziankę i wraca z kolejnym sezonem innej kultowej produkcji! Co jeszcze pojawi się w ramówce TVP? Koniecznie sprawdźcie!

Powroty kultowych seriali i programów jesienią do TVP!

W jesiennej ramówce Telewizji Polskiej na widzów czeka wiele powrotów! Jak podają wirtualnemedia.pl TVP ma ruszyć ze swoją ofertą już na początku września, podobnie jak stacja TVN. Nieco wcześniej swoje nadawanie zacznie Telewizja Polsat, która planuje wystartować już 29 sierpnia!

Do jesiennej ramówki z 5 sezonem wrócą „Wojenne dziewczyny”, które zastąpią „Stulecie Winnych” w niedzielne wieczory. Widzowie będą mogli śledzić dalsze losy: Ewy (Vanessa Aleksander), Marysi (Aleksandra Pisula) i Nitki (Maja Szopa), a do obsady dołączy również nowa bohaterka Magda (Karolina Rzepa). Akcja będzie rozgrywać się wiosną i latem 1943 roku, gdy dojdzie do zmiany sytuacji na froncie, a Niemcy zaczną ponosić pierwsze porażki, ale jednocześnie zwiększać terror na okupowanych terenach. 5 sezon „Wojennych dziewczyn” wystartuje już w niedzielę 4.09.2022 o 20.15 w TVP 1!

Oprócz tego, po 10 latach wróci uwielbiany program muzyczny „Tak to leciało”, który tym razem poprowadzą Sławomir Zapała i jego żona Magdalena „Kajra” Kajrowicz” znani bliżej widzom jako Bolek i Marianna w „Na dobre i na złe”. Teleturniej będzie emitowany w niedziele o 16.15 na TVP 2.

Patrz też: M jak miłość po wakacjach. Mateusz nie wróci z Afryki sam! Przedstawi wszystkim kogoś bardzo bliskiego, a Lilka zzielenieje

Opóźnienia w jesiennej ramówce TVP!

W ramówce TVP 1 zadebiutuje również codzienny serial „Korona królów. Jagiellonowie”, który będzie kontynuacją uwielbianej „Korony królów”! Jednak wbrew wcześniejszym ustaleniom serial nie pojawi się na antenie jesienią tylko zimą! Akcja rozpocznie się w 1399 roku, a w główne role króla Władysława Jagiełło i jego żony Anny Cylejskiej wcielą się Sebastian Skoczeń i Milena Staszuk. Jednak w obsadzie nie zabraknie znanych aktorów z innych produkcji m.in. Jacka Kopczyńskiego (Adama Wernera z „M jak miłość” czy Macieja Raniszewskiego (Hermana z „Barw szczęścia”).

Zimą na antenie TVP 1 pojawi się także 2 sezon tanecznego talent-show „You Can Dance. Nowa Generacja”, który poprowadzi Edyta Herbuś, zaś w jury zasiądą Ida Nowakowska, Agustin Egurrola i debiutująca w tej roli Katarzyna Cichopek (Kinga z „M jak miłość”)!

Zobacz także: M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków!

Nowe odcinki uwielbianych seriali TVP 2 i teleturniejów!

W jesiennej ramówce TVP 2 nie zabraknie nowych odcinków uwielbianych seriali, czyli: „M jak miłość”, „Barw szczęścia” czy „Na dobre i na złe”, z kolei na antenie TVP1: „Komisarza Alexa”, „Ojca Mateusza”, „Na Sygnale”, „Klanu” czy „Leśniczówki”.

Spójrz również: Na dobre i na złe. Wskrzeszony Roznerski nie zagra brata Korbana w nowym sezonie! Produkcja zaprzecza, że Miłosz to rodzina policjanta

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Najnowsze