Mikołaj Roznerski w Zniewolonej! Wydało się kogo zagra w nowym sezonie - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram Mikołaj Roznerski w Zniewolonej! Wydało się kogo zagra w nowym sezonie - ZDJĘCIA

Mikołaj Roznerski w Zniewolonej! Wydało się kogo zagra w nowym sezonie - ZDJĘCIA

W "Zniewolonej" zagra Mikołaj Roznerski, uwielbiany przez fanów "M jak miłość" za rolę Marcina Chodakowskiego. Pisaliśmy o tym jako pierwsi - polski gwiazdor już jest na planie 4 sezonu ukraińskiego hitu. Teraz już wiadomo, że zagrał w co najmniej 43 dniach zdjęciowych i wygląda na to, że wcieli się w bardzo ważną w serialu postać! Ta rodzina od samego początku serialu "Zniewolona" odgrywa istotną, choć fatalną rolę w życiu Katii (Katerina Kowalczuk/Sonya Priss) i jej bliskich... Jaki okaże się ich potomek? "Zniewolona 3" już w święta w TVP2! Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Zniewolona 4". Roznerski zagra złego bohatera?

W 4 sezonie "Zniewolonej" zagra Mikołaj Roznerski - poinformowaliśmy o tym jako pierwsi TUTAJ>>> Teraz wydało się, kogo zagra ten uwielbiany przez polskich fanów gwiazdor "M jak miłość"! Wszystko wskazuje na to, że grający dotąd postacie kochane, pozytywne i z gruntu dobre Roznerski, tym razem wcieli się w potwora, którego rodzina uczyniła samo zło w życiu udręczonej Katii. Kim będzie dokładnie?

Jak pamiętamy, historia "Zniewolonej" zaczęła się od tego, że wychowana na pannę z dobrego domu Katia w wyniku fatalnego zbiegu okoliczności stała się niewolnicą na dworze Czerwińskiego (Stanisław Bokłan). To wielki bogacz i pan na włościach, który niszczył życie wszystkich ludzi, których napotkał. Jeszcze gorszy był jego syn, Grigorij (Michaił Gawriłow), który wpadł w obsesję na punkcie ślicznej niewolnicy, zabił jej ukochanego męża i ścigał ją do końca swoich dni. Czy Mikołaj Roznerski zagra jego następcę? - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz też: Magda i Olek z M jak miłość znów razem! Annę Muchę i Maurycego Popiela połączy gorący romans

Jeżeli w 4 sezonie "Zniewolonej" Roznerski wcieli się w potomka Grigorija i odziedziczy po rodzinie nie tylko majątek, ale i straszny charakter, może stać się "godnym" następcą dręczycieli. Nie wiadomo jeszcze kogo będzie nękał, ale biorąc pod uwagę fakt, że syn Katii i Żadana (Maxim Radugin) zakocha się w siostrzenicy jej pierwszego ukochanego męża, Aleksieja (Aleksiej Jarowienko), może być naprawdę ciekawie... - zobacz ZDJĘCIA Roznerskiego z synem Katii

Tymczasem najnowszy, 3 sezon serialu "Zniewolona" będziemy mogli obejrzeć już w Wigilię i święta w TVP2 o godzinie 201.15 - pisaliśmy o tym jako pierwsi TUTAJ>>> Zdradzamy, że Żadan przeżyje i zamieni się w prawdziwego potwora, a Katię czekają kolejne męki z powodu męża i nowego kochanka, którym będzie polski hrabia Jabłonowski (Siergiej Strelnikov). 

Nie przegap: Stulecie Winnych 4 sezon. Michelle skatowana w więzieniu. Smutny koniec ukochanej wnuczki Władka Winnego - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany