Marcin z M jak miłość gwiazdą nowej Zniewolonej. Sensacyjna wiadomość dla fanów Mikołaja Roznerskiego - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Marcin z M jak miłość gwiazdą nowej Zniewolonej. Sensacyjna wiadomość dla fanów Mikołaja Roznerskiego - ZDJĘCIA

Marcin z M jak miłość gwiazdą nowej Zniewolonej. Sensacyjna wiadomość dla fanów Mikołaja Roznerskiego - ZDJĘCIA

Marcin z "M jak miłość" zagra w 4 sezonie "Zniewolonej"! Mikołaj Roznerski pochwalił się zdjęciami ze swojej nowej ukraińskiej produkcji, a my już wiemy gdzie i kogo zagra! To niebywała gratka dla fanów obu seriali! "Zniewolona", której 1 i 2 sezon obejrzeliśmy w TVP stała się wielkim hitem wśród polskich widzów. Z kolei "M jak miłość", którego już 21 sezon oglądamy w TVP2 to od lat niekwestionowany przebój serialowy Polaków, a Marcin Chodakowski i jego żona Iza (Adriana Kalska) są ulubioną parą serialu. Kogo Marcin z "M jak miłość" zagra u boku Katii (Katerina Kowalczuk/Sonia Priss) w ukraińskim hicie? Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Marcin z "M jak miłość" gwiazdą "Zniewolonej"! Mikołaj Roznerski na planie 4 sezonu!

Mikołaj Roznerski od pewnego czasu dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie wiadomością, że dostał rolę w ukraińskim serialu. Ale teraz już wiadomo w jakim! Marcin z "M jak miłość" zgra w wielkim przeboju "Zniewolona"! Czy będzie nowym ukochanym Katii? A może wrogiem, który będzie niszczył jej życie? My już wiemy!

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - w 3 sezonie "Zniewolonej" pojawi się polski wątek! Polak, Stefan Jabłonowski, stanie u boku Katii, aby pomóc jej rozwikłać zagadkę kryminalną: czy Żadana próbował zabić zabójca Aleksieja (Aleksiej Jarowienko)?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1616: Odmieniona Iza zastawi pułapkę na Bosackiego! Drań wreszcie zapłaci za koszmar rodziny Chodakowskich - ZDJĘCIA

Jednak pewne jest, że Roznerski zagra Polskiego hrabiego dopiero w 4 odsłonie serii "Zniewolona". Niewykluczone więc, że może być potomkiem hrabiego Stefana Jabłonowskiego - sam gwiazdor przyznaje na swoim profilu na Instagramie, że w serialu jest hrabią. Roznerski ujawnia też nowy, tajemniczy wątek - jego bohater będzie szpiegiem!

- Pan Hrabia-szpieg ?️ W całej okazałości ??️ #rosyja #ukraine #movie ? - napisał Marcin z "M jak miłość" w opisie zdjęć w eleganckim stroju.

Aktualnie 3 sezon "Zniewolonej" wyświetlany jest w ukraińskiej telewizji i niektórzy polscy fani już go oglądają. Pojawiły się też zapowiedzi, że niebawem pojawi się w TVP!

Na razie możemy podziwiać polską gwiazdę "M jak miłość" na planie 4 sezonu serialu. Czy Marcin z "M jak miłość" podbije serca ukraińskich fanów?

Nie przegap: M jak miłość. Aleksandra odkrywa prawdę o nowych związkach Izy i Marcina. Kolejne relacje skończą się dla nich okrutnie     

Najnowsze