Ludzie i Bogowie, odc. 3: Dager trafi do więzienia! Jeden anonim zmieni wszystko

i

Autor: TVP

Ludzie i Bogowie, odc. 3: Dager trafi do więzienia! Jeden anonim zmieni wszystko

2020-09-27 20:09

W 3 odcinku serialu "Ludzie i bogowie" "Dager" (Dawid Dziarkowski) trafi do więzienia! Będzie to wynik nasilonego ataku Niemców na lokale konspiracyjne. Tadeusz trafi na Pawiak i zaryzykuje życiem, aby uratować polską sprawę... Co uda mu się wyjaśnić mroczną tajemnice faszystów i ochronić też siebie przekonamy się już w 3 odcinku serialu "Ludzie i bogowie"!

"Ludzie i bogowie" odcinek 3 - niedziela, 27.09.2020, o godz. 20.15 w TVP1

W 3 odcinku serialu "Ludzie i bogowie" Niemcy coraz częściej będą odkrywać lokale konspiracyjne, a ludzi stamtąd wyciągać i wywozić albo do gazu, albo do więzienia na Pawiaku! Tym samym los oddziału "Pazur", tajnego patrolu likwidacyjnego kontrwywiadu AK, którego jednym z dowódców jest Tadeusz Korzeniewski "Dager", będzie  poważnie zagrożony!

Władze ZWZ dojdą w 3 odcinku serialu "Ludzie i Bogowie" do wniosku, że faszyści coraz bardziej sprawnie przechwytują grypsy z Pawiaka. Okaże się, że od dłuższego czasu działa tam nieznany im kanał dostarczania tajnych wiadomości.

Zobacz też: Ludzie i bogowie, odcinek 3: Żydówka Róża sprowadzi niebezpieczeństwo na Jadwigę i jej rodzinę

Ludzie i Bogowie. ZWIASTUN nowego serialu TVP. Kiedy premiera?

"Dager" postanowi w odcinku serialu "Ludzie i bogowie" sprawę przejmowania grypsów sprawdzić i w ten sposób ściągnie na siebie straszne kłopoty! Tadeusz dostanie się w ręce i na teren nieprzyjaciela, gdzie będzie zdany sam na siebie...

Otóż "Dager," narażając życie, dostanie się do faszystowskiego więzienia i rozpracowuje skład nowej komórki konspiracyjnej. Czy uda mu się wyjaśnić, jakim cudem Niemcy przejmują grypsy i ujść z tego cało? Przekonamy się już w 3 odcinku serialu "Ludzie i Bogowie"? 

Najnowsze