Koszmarna wpadka na planie BrzydUla 2. TVN naprawdę to wyemitował?! - WIDEO

2021-09-17 12:58
Koszmarna wpadka na planie BrzydUla 2. TVN naprawdę to wyemitował?! - WIDEO
Autor: Player Koszmarna wpadka na planie BrzydUla 2. TVN naprawdę to wyemitował?! - WIDEO

Ale wstyd! Błąd na planie "BrzydUla 2" powali widzów, a już jest za późno, by cokolwiek odkręcić. W 167 odcinku "BrzydUla 2", który można już teraz obejrzeć na platformie Player.pl, pojawił się ogromny błąd w zachowaniu aktorów i całej ekipy. Chodzi o scenę, w której Ula (Julia Kamińska) rozmawia z Józefem (Marek Włodarczyk), a obok nich bawią się Marek (Filip Bobek) i dzieciaki. Montażyści nie zauważyli fatalnej pomyłki, którą popełniono podczas nagrywania sceny. TVN naprawdę to wyemitował?! Sprawdź o co chodzi i poznać żenującą wpadkę.

Fatalna pomyłka na planie "BrzydUla 2" 

Na planie "BrzydUla 2" doszło do fatalnej pomyłki, której nikt nie wyłapał. Chodzi o odcinek 167 "BrzydUla 2", który pojawi się w telewizji we wtorek 21.09.2021 r. Wtedy właśnie Ula i Marek udadzą się do Józefa, a Dobrzańską pochłonie rozmowa z ojcem. Józef postara się wypytać córki, czy jest szansa na scalenie małżeństwa. Ta scena jest dość ważna w wątku kryzysu Uli i Marka, bo przecież wszystkim fanom zależy, by poznać ich prawdziwe zamiary odnośnie pogodzenia się na stałe.

Może właśnie dlatego ekipa "BrzydUla 2" za bardzo skupiła się na słowach wypowiadanych przez Ulę i Józefa, a mniej na tym, co dzieje się w tle. W 18.28 minucie odcinka pojawiają się rażące błędy. Podczas zabawy Marka i dzieci dochodzą krzyki radości, a bohaterowie mówią do siebie po imieniu, ale rzeczywistym! 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2475: Bożena i Bruno stracą Tadzia przez Izę! Stańscy nie poradzą sobie z tym nieszczęściem

Koszmarna wpadka na planie „BrzydUla 2”. TVN naprawdę to wyemitował?!

Aktorzy "BrzydUla 2" zapomnieli, że są nagrywani i tak pochłonęła ich zabawa i gra, że zaczęli rzucać do siebie prawdziwymi imionami! Na serialowego Marka ktoś krzyknął "Filip", a Julkę z "BrzydUla 2" nazwał Marysią. Aktorzy byli pewni, że dźwięk się nie nagra lub zostanie wyciszony. Tak się jednak nie stało, a w tle słychać wyraźnie, że serialowe postaci mówią do siebie realnymi imionami. Telewizja TVN umieściła odcinek z błędem na platformie Player. Prawdopodobnie błąd nie zostanie usunięty i zobaczą go również widzowie w telewizji. 

Przeczytaj: M jak miłość. Rodzina Franki i Pawła się powiększy! Zanim wezmą ślub pojawi się cudne maleństwo - ZDJĘCIA

Kolejne odcinki "BrzydUla 2" zaskoczą widzów, bo Marek przestanie już sprawiać wrażenie, że chce zająć się naprawą związku z Ulą. Zacznie znów zagłębiać się we wszystko, tylko nie miłość z żoną. Fakt, że pozycja F&D nie wygląda najlepiej pochłonie go całkowicie. Właśnie o to Ula zacznie mieć pretensje, ale najgorszy będzie fakt, że Marek postanowi wyjechać do Włoch. Właśnie wtedy kontakt z nim się ukróci, a cała sprawa zacznie być bardzo podejrzana. Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek zawirować Dobrzańskich. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze