Koniec BrzydUla 2. Marysia Włodkowska już nie wróci na plan w roli córki Uli i Marka? - WIDEO

i

Autor: X-news Koniec BrzydUla 2. Marysia Włodkowska już nie wróci na plan w roli córki Uli i Marka? - WIDEO

BrzydUla 2. Marysia Włodkowska już nie wróci na plan w roli córki Uli i Marka? - WIDEO

2021-05-27 10:27

Marysia Włodkowska w "BrzydUla 2" wcieliła się w córkę Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek). Razem z Jakubem Rutkowskim zagrali rezolutne rodzeństwo, które nie raz zmieniło bieg wydarzeń w wątku Dobrzańskich. Niestety ostatni odcinek "BrzydUla 2" został już wyemitowany, a fani serialu muszą poczekać na kontynuację aż do jesieni. Prace nad "BrzydUla 2" ruszą prawdopodobnie w czerwcu, ale już teraz pojawiły się sugestie o zmianach... Marysia Włodkowska pokazała się cała załamana i niemal płacząc wspominała pracę na planie. Odchodzi więc z serialu? Kto razem z nią?

Zmiany w "BrzydUla 2" po wakacjach 2021? 

Kontynuacja "BrzydUla 2" okazała się hitem wiosennej ramówki TVN7. Fani długo czekali na dalsze losy Uli i Marka. Widzowie zobaczyli już wszystkie 154 odcinki "BrzydUla 2", a na dalsze wątki trzeba czekać do jesieni. W serialu nastąpiły spore zmiany. Do aktorów dołączyły przede wszystkim dzieci Uli i Marka, czyli Julka, Kuba i Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek). W "Kulisach sławy" podsumowano minione odcinki i zapowiedziano, że za niedługo ruszą prace nad kolejnymi. 

Dużym zaskoczeniem w materiale jest krótki wywiad z Marysią Włodkowską, czyli serialową Julką. Wydawało się, że ona i Jakub stworzyli doskonałe rodzeństwo. Dlaczego więc dziewczynka mówi o zakończeniu współpracy z TVN?

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Duch Lucjana w nowym bistro Kingi w ostatnim 1594 odcinku! Franka uczci pamięć zmarłego dziadka w wyjątkowy sposób – WIDEO

W "Kulisach sławy" okazuje się, że dziewczynka mocno przeżywa zakończenie zdjęć do "BrzydUla 2".

- To już się kończy, ta przygoda... Martwi cię to widzę, nie chcesz żeby to się skończyło... - zapytał dziennikarz dziewczynkę, a ona zareagowała niemal płaczem

- Nie - wykrztusiła z siebie Marysia

- A czego tobie będzie najbardziej brakować, jak to się już zakończy

- Atmosfery tam na planie... Ale teraz mi smutno...

Widać, że dziewczynka w "Kulisach sławy" zareagowała bardzo emocjonalnie na pytanie dziennikarza. Czy to oznacza, że już w tym momencie rozstaje się z rolą?

Przeczytaj: M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski okłamali widzów. To najtrudniejszy czas w ich życiu - WIDEO

Prace nad kolejnymi odcinkami "BrzydUla 2" są już potwierdzone. Pomimo tego, Marysia wypowiedziała się, jakby jej udział w serialu dobiegł końca... Czy to oznacza, że nie zobaczymy jej na ekranie wiosną? Płacz i smutek Marysi mogą na to wskazywać, ale na ostateczną decyzję trzeba jeszcze poczekać. Miejmy nadzieję, że dziewczynka nie zrezygnuje z roli, lub scenarzyści "BrzydUla 2" nie postanowią zamienić córkę Uli i Marka na inną aktorkę. 

Najnowsze