Jedno z nas zabije

2021-05-06 12:45
Jedno z nas zabije
Autor: Materiały prasowe

Alicja i Adam, to małżeństwo z Chorzowa. Wiodą spokojne życie - ona uczy geografii, on ma kierowniczą posadę w urzędzie. Gdy Alicja odkrywa, że mąż ją zdradza, odchodzi. Pewnego dnia, niedługo przed rozprawą o podział majątku, kobieta ginie bez śladu. Czy zabił ją mściwy mąż? Czy poszło o pieniądze? Odpowiedź znajdziemy w nowym serialu „Jedno z nas zabije” Premiera w piątek, 7 maja o 21.00 na Crime+Investigation Polsat.

Do rozwodu chorzowskiego małżeństwa dochodzi po siedmiu latach, gdy Alicja odkrywa, że Adam koresponduje z Anną i prowadzi podwójne życie. Alicja odchodzi i po jakimś czasie zaczyna sobie układać życie na nowo. Pewnego listopadowego wieczora, niedługo przed rozprawą o podział majątku, nie wraca do domu. Adam najpierw proponuje byłym teściom pomoc w poszukiwaniach kobiety. Później okazuje się, że dysponuje kartą bankomatową zaginionej, a swojej partnerce Annie przyznaje się do zabicia żony... Czy zabił? Dlaczego? Gdzie jest ciało kobiety? Najbliżsi od kilkunastu lat nie wiedzą, co się z nią stało... O tej i trzech innych poruszających historiach posłuchamy w programie „Jedno z nas zabije” w telewizji Crime+Investigation Polsat. Wszystkie historie łączy miłość, która ostatecznie kończy się tragicznie. Program poprowadzi Justyna Mazur, najpopularniejsza polska podcasterka kryminalna, autorka nagradzanego podcastu „Piąte - nie zabijaj”. Justyna Mazur prześledzi, dlaczego Alicję spotkał tragiczny los. Przedstawi też cztery inne prawdziwe historie miłosne, które zakończyły się morderstwem.

W drugim odcinku serialu poznamy Elżbietę i Jacka - młode małżeństwo z Rzeszowa. Któregoś ranka Jacek dzwoni po karetkę, twierdząc, że jego żona nie żyje. Czy Jacek, ratownik medyczny, przyczynił się do śmierci żony, by związać się z inną kobietą? Lekarce z pogotowia ta śmierć wydaje się podejrzana... W kolejnym odcinku usłyszymy o historii Anny, która nie jest już szczęśliwa w małżeństwie z Mariuszem. W samolocie poznaje Pedra, portugalskiego biznesmena i rzuca się w otchłań romansu z gorącym południowcem. Zdradzony Mariusz postanawia na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość.

Zuza, studentka SGGW poznaje Piotra, o wiele od siebie starszego właściciela stadniny koni w Beskidach. Niby się kochają, niby Piotr obiecuje jej ślub, jednak źle traktuje dziewczynę i swoim przyjaciołom nie przyznaje się do związku ze studentką. Nic więc dziwnego, że gdy Zuza poznaje pracującego w stadninie młodego Marcina, zakochuje się w nim bez pamięci. Piotr wpada we wściekłość. Marcin i jego kolega Bogdan zostają zamordowani.

Program „Jedno z nas zabije” obejrzymy co piątek na antenie telewizji Crime+Investigation Polsat. Premiera 7 maja o 21.00.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze