UCHO PREZESA

i

Autor: Ucho Prezesa/Showmax, materiały prasowe UCHO PREZESA Na trzecim miejscu wśród najbardziej popularnych fraz Googla znalazła się fraza "Ucho prezesa", czyli satyryczny program nadawany na Showmaxie. Artyści z Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz aktorzy w humorystyczny sposób opisują jak wygląda sprawowanie władzy w Polsce.

Ich parodia naszej sceny polityczne podbiła serca Polaków. "Ucho prezesa" znów w telewizji

2021-01-01 14:29

Serial, który na początku podbijał sieć, teraz także w telewizji. "Ucho Prezesa" to błyskotliwa satyra na polską politykę w wykonaniu najlepszych polskich aktorów. Od stycznia wszystkie odcinki serii przypomni TV 4.

Przygotowania do Festiwalu Komedii TALIA w Tarnowie

Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami prezesa? Członkowie Kabaretu Moralnego Niepokoju na czele z Robertem Górskim w roli głównej postanowili odpowiedzieć na to pytanie z przymrużeniem oka. W komediowym cyklu do współpracy zaprosili plejadę znakomitych polskich aktorów, takich jak Piotr Cyrwus, Michał Czarnecki, Cezary Pazura, Katarzyna Żak, Andrzej Seweryn i wielu innych, razem z którymi w każdym odcinki wcielają się w postacie najbardziej prominentnych polskich polityków. W każdym odcinki z właściwym sobie humorem nawiązują do wydarzeń, które poruszały w ostatnich latach opinię publiczną.

Emisja w TV:

poniedziałek 23.15 TV 4

wtorek 22.55 TV 4

czwartek 23.10 TV 4 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze