Stulecie Winnych

Gwiazda Stulecia Winnych zagra w hicie konkurencji! Ewa już nigdy nie wróci do Brwinowa? - ZDJĘCIA

Ewa już nie wróci do "Stulecia Winnych"? Grająca córkę Ani (Urszula Grabowska) Sonia MIetielica dostała rolę w hitowym serialu konkurencyjnej stacji i nie zanosi się, aby miała wrócić na plan serialu o rodzinie Winnych. Co więcej, w 5 sezonie "Stulecia Winnych" na pewno ani jej, ani Ani, ani Mani (Magdalena Walach), ani Władka (Arkadiusz Janiczek), Janka (Patryk Szwichtenberg) oraz innych ważnych bohaterów nie zobaczymy! Dlaczego? Sprawdź co już wiemy i zobacz nowe ZDJĘCIA Ewy Winnej w GALERII!

"Stulecie Winnych". Ewa już nigdy nie wróci do Brwinowa? Sonia Mietielica zagra w hicie konkurencji 

Gwiazdy "Stulecia Winnych" wciąż nie weszły na plan 5 sezonu serii. Prace nad ostateczną wersją scenariusza przedłużały się, aż w końcu grający Władka Winnego Janiczek ogłosił, że w nowych odcinkach w ogóle nie zobaczymy znanych twarzy! Gwiazdy "Stulecia Winnych" w czasie, kiedy nie będą kręcone nowe ZDJĘCIA z ich udziałem musieli zająć się innymi projektami. Mietielica dostała angaż w hitowym serialu konkurencji! 

Sezon 5 "Stulecia Winnych" opowie o początkach rodu i znani nam bohaterowie w większości jeszcze nie przyjdą na świat. Nie będzie więc także Ewy. Tymczasem grającą ją Mietielicę zobaczymy u boku wielkiej gwiazdy, która otarła się nawet o Oskara!

Jak poinformowała na swoim profilu na Instagramie Ewa ze "Stulecia Winnych" zobaczymy ją w serialu TVN "Skazana" u boku Agaty Kuleszy - serialowej sędzi Alicji Mazur.

- Już niedługo z moim skromnym udziałem - napisała Mietielica pod ZDJĘCIEM ze "Skazanej"

Ewa ze "Stulecia Winnych" dostała także ważną rolę w innym serialu TVP "Dom pod dwoma orłami", którego będziemy oglądać w porze serialu o Winnych już zimą tego i przyszłego roku - zobacz w GALERII ZDJĘĆ

Zobacz też: To dlatego Ula odchodzi z M jak miłość? Iga Krefft opowiada o traumie i trudnej pracy na planie

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze