Tureckie seriale

"Emanet". Kiraz świętuje urodziny! Aktorka Gulderen Guler kończy 24 lata! Taka prywatnie jest turecka piękność!

Kiraz to jedna z ważniejszych postaci w tureckiej telenoweli "Dziedzictwo" (oryg. "Emanet"). W jej rolę wciela się młoda aktorka Gulderen Guler. Na co dzień aktorka nie przypomina swojej postaci. Pod chustą i okularami skrywa się prawdziwa piękność!

Spis treści

  1. Kiraz z telenoweli "Dziedzictwo" 
  2. Gulderen Guler: co wiemy o aktorce serialu "Emanet"?
  3. Zobacz prywatne zdjęcia aktorki, która wciela się w rolę Kiraz 
  4. "Emanet": streszczenie serialu

Kiraz z telenoweli "Dziedzictwo" 

Turecki serial "Dziedzictwo", który jest aktualnie emitowany na antenie TVP1, podbił serca wielu fanów. Ci, z wielkim zainteresowanie, obserwują relacje Seher (Sila Turkoglu) i Yamana (Halil İbrahim Ceyhan), którzy opiekują się małym Yusufem (Berat Rüzgar Özkan). 

Ciekawym dla widzów wątkiem jest także uczucie, które rodzi się między Kiraz (Gülderen Güler) oraz Alim (Melih Özkaya). Przystojny policjant był zaręczony z Begum (Gözde Gürkan), jednak do ich ślubu nie doszło. Ali, choć broni się przed uczuciem, coraz częściej myśli o Kiraz. 

Gulderen Guler: co wiemy o aktorce serialu "Emanet"?

Turecka aktorka Gulderen Guler urodziła się 5 września 1999 roku w Stambule. Największą popularność przyniosła jej właśnie rola Kiraz w "Dziedzictwie". Poza tą produkcją, gwiazda ma na swoim koncie także role w innych tureckich serialach: "Ask Ve Mavi" oraz "Kalk Gidelim". 

Gulderen Guler jest popularną turecką influencerką, której konto na Instagramie obserwuje blisko 170 tysięcy osób. Gwiazda często dzieli się z fanami swoimi prywatnymi zdjęciami, na których nie przypomina swojej postaci granej w "Emanet". Jej bohaterka początkowo głównie pokazywana była w chuście na głowie, długiej spódnicy i grubych okularach. Aktorka na co dzień to jednak prawdziwa piękność! 

Czytaj także: "Emanet" bez Seher? Sıla Türkoğlu odeszła z serialu "Dziedzictwo"!

Zobacz prywatne zdjęcia aktorki, która wciela się w rolę Kiraz 

"Emanet": streszczenie serialu

Kevser pochodzi z biednej i skromnej okolicy. Po pewnym czasie traci męża i zostaje uwięziona w pozbawionej miłości rezydencji, razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. Kobieta nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Po pewnym czasie dochodzi do wypadku, w którym ginie Kevser. Jej synek utknął teraz w centrum rezydencji, przez co bardzo brakuje mu miłości i uczucia. Jego wujek Yaman jest potężnym, twardym i zimnym biznesmenem, który już dawno zamknął swoje serce dla wszystkich. Na łożu śmierci Kevser błaga swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między Seher i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

Najnowsze

Materiał sponsorowany